Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Justyna Steczkowska pokazała kadry z prób w Opolu. Na scenie pojawił się ogień, szykuje się wielkie show
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.06.2023 18:04

Justyna Steczkowska pokazała kadry z prób w Opolu. Na scenie pojawił się ogień, szykuje się wielkie show

Justyna Steczkowska
fot. KAPiF/instagram.com/justynasteczkowska/

Podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu na scenie pojawi się Justyna Steczkowska. Piosenkarka w mediach społecznościowych podzieliła się kulisami prób do wieczornego występu. Nagle zrobiło się naprawdę gorąco, a na scenie pojawił się ogień.

Widzowie TVP mają zaostrzone apetyty po pierwszym dniu popularnego festiwalu, na którym pojawiły się znane gwiazdy. Podczas sobotnich koncertów niektórzy chcą wyjątkowo zaskoczyć publiczność.

Opole 2023. Justyna Steczkowska pokazała ostatnie próby

Powrót do Opola jest dla piosenkarki bardzo symbolicznym wydarzeniem. To właśnie na scenie tamtejszego amfiteatru prawie 30 lat temu zdobyła nagrodę "Karolinki". Dziś wraca jako jedna z najsłynniejszych piosenkarek polskiego show-biznesu.

Widzowie TVP już za kilka godzin będą mogli obejrzeć specjalny koncert podczas jubileuszowego wydarzenia. Justyna Steczkowska jest po ostatnich próbach przed występem. Było naprawdę gorąco.

Opole 2023. Doda zaliczyła wpadkę na scenie, wybrnęła jak nikt. "Jestem tak zła"

Ogień i wiele efektów świetlnych

Justyna Steczkowska podzieliła się przygotowaniami w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że gwiazda zamierza rozgrzać publiczność do czerwoności.

Wszystko za sprawą wybuchających ogni, które co jakiś czas pojawiały się na scenie nieopodal piosenkarki. Co więcej, gwiazda postawiła na czerwone efekty świetlne. Wygląda na to, że w sobotni wieczór zobaczymy prawdziwą "dziewczynę szamana".

Co w programie drugiego dnia Opole 2023?

Wakacyjny festiwal to aż trzy dni muzycznych koncertów największych gwiazd. Widzowie mogli zobaczyć już m.in.: Roksanę Węgiel oraz Dodę. W sobotni wieczór czeka ich kolejna dawka wielkich artystów. Justyna Steczkowska nie jest jedyną.

Telewizja Polska pokaże występy m.in.: Tuli, Kasi Moś, Piotra Cugowskiego, Haliny Mlynkovej czy Piotra Kupichy. Prowadzącymi wydarzenia został Tomasz Kammel oraz Mateusz Szymkowiak.

Zobacz zdjęcia:

Justyna Steczkowska (28).jpg
fot. instagram.com/justynasteczkowska/
Justyna Steczkowska (2).PNG
fot. instagram.com/justynasteczkowska/
Justyna Steczkowska.PNG
fot. instagram.com/justynasteczkowska/