Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Już nie jest celebrytką. Tak teraz Justyna Żyła zarabia na życie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2024 11:19

Już nie jest celebrytką. Tak teraz Justyna Żyła zarabia na życie

Justyna Żyła
Justyna Żyła zaczęła nową ścieżkę kariery, fot. KAPiF/Facebook

Justyna Żyła jeszcze niedawno pojawiała się na portalach plotkarskich i opowiadała o swoim osobistym życiu. Obecnie jednak coraz rzadziej można zobaczyć ją przed obiektywem fotoreporterów. Była żona Piotra Żyły zaczęła wycofywać się z show-biznesu. Jej nowy zawód ma niewiele wspólnego z celebryckim życiem. Czym się zajęła?

Justyna Żyła była na ustach mediów. Pojawiła się w telewizyjnym show

W świecie skoków narciarskich wszyscy kojarzyli ją jako partnerkę Piotra Żyły. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i długo budziło sensację w mediach z powodu licznych afer. Zainteresowanie byłą żoną skoczka rosło, a Justyna Żyła potrafiła skorzystać z chwili sławy.

Wystąpiła nawet w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie wraz z Tomaszem Barańskim zajęła 8. miejsce. Udział celebrytki odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych, a ona sama chętnie ciągnęła popularność w internecie. Z biegiem czasu zaczęła jednak coraz rzadziej udzielać się w kolejnych aferach.

Obecnie o jej nowinkach z życia prywatnego wiedzą głównie obserwatorzy. Najnowsza aktywność zdradza, czym zajęła się Justyna Żyła po odejściu z show-biznesu. Daleko jej do dawnej popularności.

Justyna Żyła zaskoczyła zdjęciem z noworodkiem! Przecież dopiero chwaliła się zaręczynami. A tu ponownie jest czego gratulować Justyna Żyła kibicuje byłemu mężowi. Obecna partnerka skoczka szybko zareagowała

Justyna Żyła parała się różnymi zawodami. Gdzie pracowała?

Po zakończeniu małżeństwa ze sportowcem celebrytka angażowała się w różne zawody, by podołać samotnemu macierzyństwu. Justyna Żyła z małżeństwa ze skoczkiem narciarskim doczekała się dwójki dzieci, które sporadycznie pojawiają się w jej mediach społecznościowych.

Mimo chłodnych relacji z byłym mężem to on pomagał Justynie Żyle połączyć rodzicielstwo z rozwojem kariery w hotelarstwie.

Dawało mi się to we znaki, szczególnie jako samotnej matce. Nie ukrywam, że Piotrek mi też dużo pomagał, ale w grę wchodzą zajęcia dodatkowe oraz szkoła dzieci - mówiła Plejadzie.

Nie od dziś wiadomo także, że Justyna Żyła interesuje się gastronomią, a przepisami na proste potrawy dzieli się w mediach społecznościowych. Po współpracy z hotelem znalazła etat w cukierni. Obecnie zaczęła kolejną ścieżkę kariery. Czym się zajmuje?

Justyna Żyła dziś już nie jest celebrytką. Czym zajmuje się na co dzień?

Internauci mogą być nadal na bieżąco z życiem osobistym byłej celebrytki. Pod koniec ubiegłego roku pokazała im romantyczne zdjęcie potwierdzające zaręczyny z nowym partnerem. W życiu zawodowym także otwiera się dla niej nowy etap.

Okazuje się, że Justyna Żyła rozpoczęła współpracę z Pizzerią Belweder w Wiśle. W mediach społecznościowych pojawiło się ich nagranie promujące wyjątkowe menu w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet. Goście będą mogli spróbować sałatki ze smażonym kalmarem od byłej żony polskiego skoczka.

Serdecznie zapraszamy całymi rodzinami do restauracji Belweder w Wiśle celebrować nasze kobiece święto - zachęcała.

Justyna Żyła
Justyna Żyła zaczęła nową ścieżkę kariery, fot. KAPiF
Justyna Żyła
Justyna Żyła zaczęła nową ścieżkę kariery, fot. KAPiF
Justyna Żyła
Justyna Żyła zaczęła nową ścieżkę kariery, fot. KAPiF

Źródło: Plejada