Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Zielińska chce zastąpić Annę Lewandowską u boku Roberta? Zwróciła się bezpośrednio do niej
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.09.2023 09:14

Katarzyna Zielińska chce zastąpić Annę Lewandowską u boku Roberta? Zwróciła się bezpośrednio do niej

Anna i Robert Lewandowsccy, Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska chce zająć miejsce Anny Lewandowskiej?, fot. MCvitanovic/SplashNews.com/East News/KAPiF

Robert Lewandowski dzięki zagranicznym popisom na murawie stał się jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Choć prywatnie tworzy szczęśliwe małżeństwo z Anną Lewandowską, nie brak gwiazd, które chętnie zastąpiłyby trenerkę u boku sportowca. Katarzyna Zielińska wyszła z bezpośrednią propozycją. Ma dowody, że też pasowałby do gwiazdora.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski stanowią zgrany duet

Gwiazdorska para od dekady tworzy jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Wspólnie wspierają się zarówno w prywatnych jak i zawodowych planach. Anna Lewandowska wiele poświęciła dla rozwoju kariery męża.

Sama bez problemu znalazła sposób na biznes, również poza granicami Polski. Choć mogłoby się wydawać, że ich relacji nic nie zaszkodzi, Anna Lewandowska musi pozostać czujna. Jest wiele gwiazd, które także są zainteresowane Robertem Lewandowskim.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski (6).jpg
Katarzyna Zielińska chce zająć miejsce Anny Lewandowskiej?, fot. KAPiF
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski (5).jpg
Katarzyna Zielińska chce zająć miejsce Anny Lewandowskiej?, fot. KAPiF
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski EA.jpg
Katarzyna Zielińska chce zająć miejsce Anny Lewandowskiej?, fot. MCvitanovic/SplashNews.com/East News
Anna Lewandowska o życiu z Robertem. Dla niego poświęciła karierę. Teraz łamie stereotypy Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Katarzyna Zielińska jest zainteresowana piłkarzem?

W ostatnim czasie fani piłki nożnej na zmianę cieszyli się i byli załamani dokonaniami Roberta Lewandowskiego. Nie można jednak zabrać mu popularności, która z dnia na dzień rośnie. Wśród fanek sportowca znalazła się także Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Zielińska (2).jpg
Katarzyna Zielińska chce zająć miejsce Anny Lewandowskiej?, fot. KAPiF
Katarzyna Zielińska (3).jpg
Katarzyna Zielińska chce zająć miejsce Anny Lewandowskiej?, fot. KAPiF
Katarzyna Zielińska.jpg
Katarzyna Zielińska chce zająć miejsce Anny Lewandowskiej?, fot. KAPiF

Aktorka w mediach społecznościowych pokazała stare zdjęcie, na którym jej stylizacja miałaby przypominać jedną z kreacji Anny Lewandowskiej. Gwiazda ubrała się w fioletową spódniczkę i koszulkę z numerem “9” (właśnie ta cyfra przypisana jest Robertowi Lewandowskiemu). 

Ja już 15 lat temu wiedziałam, że cyfra “9” ma moc… także tego… Przypadek? Nie sądzę. Niby stara stylówa, ale jakże na czasie. 

Katarzyna Zielińska zwróciła się z propozycją do Anny Lewandowskiej

Co więcej, Katarzyna Zielińska porównała zdjęcie Anny Lewandowskiej z mężem i dodała przerobioną fotografię, na której to właśnie ona stoi u boku piłkarza. Aktorka wyszła z bezpośrednią propozycją do żony sportowca. Wygląda na to, że chętnie zajęłaby jej miejsce.

PS. Anka, wiesz, zawszę mogę z Robertem na jakąś galę wyskoczyć, gdybyś nie miała czasu czy jakoś tak. Tylko daj wcześniej znać, żebym zdążyła wyprasować podkoszulek i spódnicę!

Choć kolor obu kreacji jest dość podobny, polskie i zagraniczne media mogłyby doznać niemałego szoku na widok takiej zamiany.