Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Chylińska

KAPiF

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wokalistka rzadko o nim wspomina

23 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Agnieszka Chylińska jest jedną z niekwestionowanych gwiazd polskiej sceny. Pomimo ogromnej popularności o jej życiu osobistym wiadomo bardzo niewiele. Dość powiedzieć, że o drugim ślubie artystki świat dowiedział się dopiero po dwóch latach. Kim jest jej mąż, tajemniczy Marek?

Dawna wokalistka O.N.A. dwa razy wychodziła za mąż. Pierwsze małżeństwo, z Krzysztofem Krysiakiem, zakończyło się rozwodem po zaledwie 16 miesiącach. Drugie trwa już od trzynastu lat, a para doczekała się trójki dzieci.

Agnieszka Chylińska: kim jest jej drugi mąż?

Pierwszy mąż Chylińskiej był menedżerem działu marketingu wytwórni Sony Music. Poznali się na imprezie u Roberta Gawlińskiego, a pobrali w 2002 roku w Gdańsku. O drugim ślubie nie wiadomo praktycznie nic: znana jest jedynie data - 2010 rok. Szczegóły ceremonii są nieznane do dzisiaj.

O Marku, drugim mężu Agnieszki, wiadomo niewiele. Podobno, kiedy się poznali, pracował w firmie reklamowej w Sopocie, projektującej okładki płyt i plakaty dla zespołu O.N.A. Ich syn Ryszard przyszedł na świat w 2006 roku. Cztery lata później pojawiła się córka Estera. Najmłodsza Krystyna urodziła się w 2013.

Zdjęć męża Chylińskiej także jest jak na lekarstwo. Mężczyzna nie pojawia się na ściankach ani nie bierze udziału w wydarzeniach publicznych. Na temat jego wyglądu wiemy tyle, ile powiedziała sama wokalistka na jednym z festiwali: "Mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami". Podobno zawodowo zajmuje się grafiką komputerową i informatyką.

Doda EA

Doda pojawiła się w programie TVP. "Po 13 latach znowu mam ten zaszczyt"

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Chylińska: szczęście u boku drugiego męża

Chylińska rzadko mówi o życiu prywatnym i rodzinnym, chroniąc tę sferę jak tylko potrafi. Kiedy jednak zdobywa się na wyznanie na ten temat, jej słowa zawsze są pełne ciepła, spokoju i oddania.

"Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest" napisała 2 lata temu Chylińska na Instagramie.

Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie – dodała innym razem w wywiadzie udzielonym magazynowi "Twój Styl".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski, Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

Są razem, ale rzadko się o nich mówi. Oto 5 par, które ku zdumieniu fanów są ze sobą od lat

Największą uwagę mediów przyciągają skandale i burzliwe rozstania. Są jednak pary, które mogą pochwalić się wyjątkowo długim stażem, co jest równie ciekawe. Te gwiazdy są ze sobą od wielu lat, choć często nie wróżono im długiej wspólnej przyszłości.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: "Twój Styl",

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >
Szymon Hołownia, Dwa Brzegi - 9 Festiwal Filmu i Sztuki, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula ma nietypowy zawód, niewiele kobiet w Polsce się tym zajmuje

Czytaj więcej >
Blanka Lipińska, premiera filmu "365 dni", fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Blanka Lipińska chciałaby dokonać apostazji. Ma tylko jeden warunek

Czytaj więcej >