Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejna afera z Julią Von Stein pod McDonald's
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.06.2024 11:02

Kolejna afera z Julią Von Stein pod McDonald's

Julia Von Stein
fot. Instagram

O Julii Von Stein zrobiło się głośno z zeszłym roku za sprawą afery pod jednym z lokali Mc'Donalds. Teraz celebrytka opowiada o kolejnej sytuacji, w której uczestniczyła pod restauracją. Szczegóły. 

Afera Julii Von Stein z pracownikiem Mc'Donalds

Julia Von Stein znana jest z udziału w programach stacji telewizyjnej TTV. W zeszłym roku zrobiło się o niej głośno z jeszcze innego powodu. Celebrytka zrelacjonowała w mediach społecznościowych sytuację pod restauracją Mc'Donalds, w której wdała się w awanturę z pracownikiem lokalu. 

Mężczyzna zwrócił jej uwagę, by zgasiła papierosa, którego wówczas paliła. To rozsierdziło “Królową życia”, która zaczęła wyzywać rozmówcę m.in. od “kmiotów” i nie kryła oburzenia zajściem. Gdy sprawa nabrała rozgłosu w mediach Von Stein wystosowała przeprosiny za swoje zachowanie. 

Julia Von Stein wróciła do swojego byłego i szybko tego pożałowała. Wywinął jej niezły numer Julia Von Stein urządziła pogrzeb Gosi z "Dam i wieśniaczek". Zapewniła jej królewskie pożegnanie

Julia Von Stein zwyzywana pod Mc'Donalds

Gwiazda programu "Diabelnie boskich' opowiedziała o InstaStories o sytuacji, której doświadczyła w niedzielny wieczór pod restauracją Mc'Donalds. Julia Von Stein spotkała pod lokalem kobietę, dotkniętą kryzysem bezdomności. Celebrytka nie wspomogła jej, gdyż nie miała przy sobie gotówki. Z tego powodu została zwyzywana. 

To jest hit. Podjechałam pod McDonald's, żeby zjeść cokolwiek na szybko. Tutaj jest bardzo dużo bezdomnych i jest ok. Niektórzy są mili, ja jestem dobra, ja zawsze daje pieniądze, natomiast jest taka jedna pani, która jest przebezczelna. Mi pieniądze z nieba nie lecą i ja nikomu nie muszę rozdawać swoich pieniędzy. Słuchajcie, powiedziałam, że nie, nie mam pieniędzy, tym bardziej że płaciłam kartą - zaczęła. 

Von Stein opowiedziała o szczegółach zajścia, w którym kobieta rzucała pod jej adresem wulgaryzmy. Julia, relacjonując sytuację, zaczęła nawoływać, by ta pani zaczęła prace, a wtedy jej sytuacje ulegnie zmianie. Celebrytka podkreśliła również, że sama ciężko pracuje, by móc pochwalić się obecnym trybem życia. 

Ja podjeżdżam do okienka, odbieram zamówienie, a ona do mnie "ty głupia c*po". No, k*rwa, nie wiem, jak można zostać zwyzywaną przez bezdomnego, ale widocznie można. Jak popatrzyłam się na nią i mówię: "Niech pani jeszcze powtórzy". Przysięgam, to jest skandal. Ja niby się nie umiem zachować pod McDonalds, a mnie bezdomny wyzywa. Nie wiem, kto tu jest "głupią c*pą", ale na pewno nie ja. Jakby się pani wzięła do roboty, to gwarantuje, że jeździłaby pięknym samochodem, miała bardzo dużo pieniędzy i tego życzę z całego serca. Ale, k*rwa, nikt mnie nie będzie wyzywał - relacjonowała. 

Von Stein puściły nerwy

Julia Von Stein pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda kobieta, która boryka się z problemem bezdomności. Gwiazd TTV oceniła ją, mówiąc, że wcale nie wygląda na osobę w takiej sytuacji. Zwróciła również uwagę, że paliła ona papierosa w strefie McDrive, odnosząc się do własnej historii.

Ja nie mogłam palić w strefie McDrive - bezdomny może. Ja nie mogę się zdenerwować, ale bezdomny bez żadnego powodu ma prawo mnie zwyzywać. Aż tracę powietrze. Godny pożałowania przebieg wydarzeń. Dużo mnie dziwi w życiu, ale to rozj*bało mi łeb. (...) Jak można zostać zwyzywanym przez bezdomnego? Żebym jeszcze coś zrobiła -opowiadała. 

Co Wy na to?

Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot. Instagram
Julia Von Stein, fot. Instagram