Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejny coming out Piaska: "Chcę powiedzieć całemu światu"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.05.2024 20:14

Kolejny coming out Piaska: "Chcę powiedzieć całemu światu"

Piasek / Dzień Matki
Fot. AKPA; Instagram

Piasek ostatnio nie schodzi z pierwszych stron gazet. Andrzej Piaseczny, po wielu wzruszeniach na Polsat Hit Festiwal, właśnie zdobył się na nowe, osobiste wyznanie. Wszystko to akurat w Dzień Matki.

Piasek dokonał coming outu 3 lata temu. Co wiadomo o jego partnerze?

Piasek ujawnił, że jest w stałym związku z mężczyzną dopiero w 2021 roku. Wydarzyło się to podczas wywiadu dla Radia Zet, podczas promocji jego płyty “50/50”. Andrzej Piaseczny przyznał wtedy, że piosenka “Miłość”, opowiadająca o uczuciach między dwójką mężczyzn, opowiada także o nim.

Muzyk od 6 lat jest szczęśliwie zakochany. O swojej miłości mówi, że jest dobra i trwała. W niedawnych wywiadach podkreślał, że bardzo chciałby, aby w Polsce zalegalizowano związki partnerskie. Bardzo chciałby wziąć ślub. Poza tym jednak Piaseczny bardzo chroni prywatności i nie ujawnia tożsamości swojego wybranka. Wiadomo jednak, że od dłuższego czasu mieszkają razem.

Andrzej obchodził w tym roku 30-lecie pracy artystycznej. Na jubileuszowym koncercie w Sopocie nie zabrakło wzruszeń oraz prywatnych tematów, szczegóły poniżej.

Andrzej Piaseczny już planuje ślub z partnerem. O wszystkim opowiedział W Sopocie pokazali największą miłość Piaska. Polały się łzy

Jubileuszowy koncert Andrzeja Piasecznego w Sopocie

Choć nie wszystkie koncerty, jakie odbyły się na Polsat Hit Festiwal przypadły widzom do gustu, jubileusz Piaska w Operze Leśnej w Sopocie zdecydowanie należał do udanych. Wydarzenie prowadził Kuba Badach, wybrzmiały wszystkie najważniejsze, ukochane przeboje wokalisty, pojawiły się wzruszające momenty.

Najbardziej emocjonalna chwila nastąpiła przed samym końcem koncertu. Na telebimach wyemitowano życzenia od innych gwiazd z okazji 30-lecia pracy artystycznej. Wypowiadali się między innymi Natalia Kukulska, Grzegorz Markowski, Paweł Wawrzecki, Anna Dymna i Justyna Steczkowska. Kiedy na ekranie pojawiła się siostra i siostrzenica Piaska, artysta nie wytrzymał – zalał się łzami.

  • Kocham cię za wszystkie wspaniałe piosenki, przy których ja dorastałam – powiedziała siostra artysty.
  • A ja kocham cię za wszystko – wypaliła jej córeczka.

Andrzej wzruszył się tak bardzo, że nie mógł wykrztusić ani słowa. Muzyk był za to bardzo wylewny na wydarzeniu, jakie wyemitowano dzisiaj na TVP. Co ogłosił? Urocze szczegóły poniżej.

Andrzej Piaseczny, Dzień Matki, koncert w TVP
Andrzej Piaseczny na Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie, fot. AKPA

Co Andrzej Piaseczny ujawnił w Dzień Matki?

Andrzej Piaseczny mieszka na co dzień z ukochanym oraz swoją mamą Alicją w niewielkiej wsi w Górach Świętokrzyskich. Emerytowana 86-letnia nauczycielka biologii i jej muzykalny syn są ze sobą bardzo blisko. 26 maja TVP wyemitowało koncert “Nie ma jak u Mamy”. Piasek był jedną z występujących na nim gwiazd. Ze sceny zwrócił się do swojej rodzicielki.

Nazywam się Andrzej Piaseczny i przyjechałem tutaj dla swojej mamy. Szczerze mówiąc, mam nawet taką ambicję, żebyście się teraz poczuli państwo jak na spotkaniu anonimowych maminsynków. Chciałbym głośno i wyraźnie powiedzieć całemu światu – tak, jestem maminsynkiem. Proszę teraz o wielkie, ogromne brawa dla wszystkich maminsynków na świecie, którzy jeszcze się nie odważyli powiedzieć tego głośno – żartował, nie kryjąc jednocześnie wielkiego wzruszenia.

Piaseczny dodał jeszcze z wielką czułością:

Kocham cię, wiesz o tym. Kocham cię ja i moja siostra, ale to nie znaczy, że możesz nie dojadać mięsa z obiadu – zakończył Piasek.

Po tym szczerym wyznaniu muzyk zaśpiewał dla mamy piosenkę z repertuaru Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat". A jak inne gwiazdy świętowały Dzień Matki? Przeczytacie o tym TUTAJ.

Andrzej Piaseczny, Dzień Matki, koncert w TVP
Andrzej Piaseczny z mamą Alicją, fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official