Maciej Stuhr podpadł Dorocie Wellman Żródło: instagram.com/maciej_stuhr

W przeszłości Maciej Stuhr nieźle podpadł Dorocie Wellman. Wszystko przez parodię

15 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Maciej Stuhr w przeszłości nieźle podpadł Dorocie Wellman, parodiując ją na wizji. Dziennikarka szybko mu się odpłaciła, uderzając go mokrą ścierą. Wielu nie miało o tym pojęcia.

  • Wiosenna ramówka TVN
  • Maciej Stuhr nieźle podpadł Dorocie Wellman
  • Wellman odpłaciła się koledze

Maciej Stuhr od lat gości w rodzimym show-biznesie, zjednując wokół siebie coraz większą rzeszę fanów. Aktor przyzwyczaił też sympatyków do tego, że życie prywatne trzyma z dala od mediów i niechętnie opowiada o osobistych sprawach. Jednocześnie nie stroni od dzielenia się w mediach społecznościowych od dzielenia się ciekawszymi epizodami z życia zawodowego. O tym incydencie mało kto jednak wiedział.

Nowa ramówka TVN

Jak co roku, TVN wystartował z wiosenną ramówką, prezentując największe hity, jakich widzowie mogą spodziewać się w tym okresie. Pojawiają się zarówno doskonale wszystkim znane programy, jak i zupełne nowości. Imprezę "Jesteśmy w domu" poprowadził Marcin Prokop i Paulina Krupińska.

Prócz prezentacji telewizyjnych hitów nie zabrakło też wspomnień ciekawych i zabawnych sytuacji z poprzednich lat. Jedno z nich wielu może wywołać na twarzy szeroki uśmiech, choć Maciej Stuhr może niekoniecznie miło to wspominać.

Poznajecie, kto jest na tym zdjęciu? Dziennikarz podsumował właśnie 24 lata związku z ukochanąPoznajecie, kto jest na tym zdjęciu? Dziennikarz podsumował właśnie 24 lata związku z ukochanąCzytaj dalej

Stacja TVN pokazała w ramówce m.in. urywki z castingów do popularnych seriali. Przy okazji castingu do serialu Playera "Szadź", w którym udział wziął właśnie Maciej Stuhr, Prokopowi przypomniał się zabawny incydent z przeszłości.

Maciek to niesamowity aktor. Potrafi zagrać nie tylko kota, nie tylko długopis, ale też kiedyś nawet zagrał Dorotę Wellman w pewnej parodii i... - zaczął Prokop.

Maciej Stuhr podpadł Dorocie Wellman. Szybko pożałował

Zniecierpliwiona Krupińska zaczęła dopytywać Prokopa, co stało się dalej.

Z jakim skutkiem? - dopytywała.

Takiego finału chyba nikt nie mógł się spodziewać. Okazało się, że parodia bardzo zdenerwowała Dorotę, która niezwłocznie odpłaciła się koledze... uderzając go mokrą ścierką.

Nie skończyło się to dobrze. Dostał mokrą ścierką. Jak to Dorota, go zdzieliła - dodał Marcin Prokop.

Po czymś takim Stuhr już nie odważył się parodiować Doroty Wellman.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Facebook

Następny artykuł