Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 26.11.2021 01:00

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

pjimage (20)
TRICOLORS/East News

Nie od dziś wiadomo, że Jerzy Stuhr zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi. Od czasu, gdy aktor przeszedł udar, do mediów docierają przykre informacje. Jak się okazuje, powrót do zdrowia jest trudniejszy, niż się spodziewano.

W jednym z ostatnich wywiadów Maciej Stuhr ujawnił, w jakim stanie jest jego ojciec. Jak ujął, Jerzy Stuhr "z niektórymi rzeczami już się żegna".

Stan zdrowia Jerzego Stuhra

Maciej Stuhr w rozmowie z Karolem Paciorkiem z kanału Imponderabillia otworzył się na temat stanu zdrowia ojca. Jego słowa nie brzmią optymistycznie, mimo to aktor próbuje myśleć w pozytywny sposób.

Gwiazdor "Seksmisji" przyznał, że Jerzy Stuhr jak na swój wiek i przebyte choroby, ma się nadzwyczaj dobrze. Mimo wszystko są w jego życiu obszary, z którymi już się żegna. Co jednak pozytywnie nastraja, aktor nie zamierza rezygnować z działalności filmowej. Niedługo nawet wybiera się na zdjęcia do Włoch.

- Jak na szereg katastrof zdrowotnych, które przeszedł w życiu, to czuje się zdumiewająco dobrze. Jest już starszym panem i powoli zmierza w stronę emerytury, z niektórymi rzeczami się już żegna. Myślę, że na scenie ciężko go już będzie zobaczyć. Ale w filmie jeszcze tak, zaraz wybiera się do Włoch coś tam kręcić - powiedział Maciej Stuhr.

Okres pandemii w rodzinie Stuhrów

Maciej Stuhr przyznał także, że dzięki pandemii cała rodzina nieco zwolniła. Na początku nie było jednak łatwo - przyzwyczajenie do aktywności zawodowej nagle zamieniło się w pustkę.

- Jak się ma przyjemność i zaszczyt uprawiać ten zawód z taką intensywnością jak on, czy trochę też ja, to ten COVID był niesamowitym hamulcem. Nasz ekspres zderzył się ze ścianą, z dnia na dzień nagle nic - przyznał.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

źródło: Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Maciej Stuhr