Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia poprawione filtrami. Jest nie do poznania

6 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska podzieliła się niepokojącym zdjęciem - zupełnie nie przypomina samej siebie. Nałożyła na swoją twarz mnóstwo upiększających filtrów.

Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie podzieliła się z fanami ważnym apelem. Nawiązała do nieosiągalnych kanonów piękna w sieci.

Metamorfoza Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich postaci telewizyjnych. Prowadząca programu "Kobieta na końcu świata" chętnie dzieli się w wywiadach czy w social mediach swoimi przemyśleniami na różne tematy, zazwyczaj cieszą się one olbrzymią popularnością.

Dziennikarka jest także postacią bardzo mocno zaangażowaną społecznie - ostatnio była ambasadorką polskiej reprezentacji na paraolimpiadzie. Często także w swoich rozmowach z kobietami z różnych stron świata podejmuje tematykę praw kobiet.

Niedawno na swoim Instagramie zawarła ważny apel. Jako osoba aktywna w social mediach, jest świadoma tego jak wielka presja na idealny wygląd w nich obowiązuje. Zaapelowała do swoich obserwatorów o miłość i akceptację samego siebie.

Małyszowie

Stefano Terazzino pojawił się na poprawinach u Małyszów. "Kierunek Wisła"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Martyna Wojciechowska z ważnym apelem

Duże poruszenie w sieci wywołało nowe zdjęcie Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka wrzuciła do sieci selfie, na którym zupełnie nie przypomina samej siebie, wygląda też dużo młodziej. Okazuje się, że efekt ten osiągnęła za pomocą szeregu upiększających filtrów dostępnych w social mediach.

Pod selfie zawarła długi podpis, w którym odniosła się do kanonu piękna obowiązującego w internecie. Wyraziła swoje zaniepokojenie faktem, że wszystkie te filtry są ogólnie i za darmo dostępne w sieci. Opowiedziała także swoją długą historię do samoakceptacji - przyznała, że przez wiele lat zmagała się z kompleksami dotyczącymi jej wyglądu i bardzo długo zajęło jej pokonanie ich. Zaniepokoiła się także o stan dzisiejszej młodzieży.

- Ale ja to mówię z poziomu dorosłej kobiety. A co z nastolatkami, młodymi osobami, które znaczną część swojego życia spędzają w social mediach, bombardowane każdego dnia milionami „idealnych” zdjęć, które są przerobione za pomocą filtrów? - zapytała dramatycznie.

Pod swoim wpisem zebrała dużo pozytywnych komentarzy, podzielających jej opinie o szkodliwości ogólnodostępnych filtrów. Zgadzacie się z Martyną Wojciechowską?

Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się były mąż Maryli Rodowicz?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Agata Kulesza zmaga się z problemami zdrowotnymi. Córka bardzo się o nią martwi

  • Justyna Żyła pokazała zdjęcie z ukochanym. „Uwielbiam go”

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >
dorota szelągowska

Plotki

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Czytaj więcej >
sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >