Swiatgwiazd.pl
M Wojciechowska EN

Piotr Molecki/East Newsk

Martyna Wojciechowska w pierwszym wywiadzie od rozstania z Przemkiem Kossakowskim

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Małżeństwo Martyny Wojciechowskiej dobiegło końca po trzech miesiącach, o czym zrozpaczona Martyna poinformowała jakiś czas temu na Instagramie. Teraz podróżniczka zdecydowała się wystąpić pierwszy raz publicznie.

  • Małżeństwo Martyny Wojciechowskiej rozpadło się

  • Przemek Kossakowski zdążył skomentować sprawę

  • Martyna pierwszy raz od tego momentu zdecydowała się wystąpić publicznie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdawali się pasować do siebie jak mało która para. Jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Martyna ma wyraźny żal do Przemka o to, że nie potraktował sprawy dość poważnie. Teraz Martyna w enigmatyczny sposób opowiedziała o całym zajściu z reporterom.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski — rozpad małżeństwa

Wszystko w życiu Martyny Wojciechowskiej wydawało się dobrze układać. Ma piękną córkę, Marię, zdobyła Koronę Ziemi, a jej program Kobieta na krańcu świata doczekał się kilkunastu sezonów. Podróżniczka wydała też pokaźną ilość książek i od zawsze angażowała się w akcje charytatywne, i wspierała swoim wizerunkiem ważne inicjatywy społeczne. Do pełni szczęścia brakowało jej jedynie miłości.

Wydawało się, że znalazła ją w ramionach Przemka Kossakowskiego. Niestety mężczyzna porzucił ją, o czym zrozpaczona poinformowała po kilkumiesięcznej przerwie za pośrednictwem swojego instagramowego konta, które śledzi niemała liczba 2,1 miliona fanów.

Martyna ma ogromny żal do Przemka, że nie potraktował ich małżeństwa dosyć poważnie (rozpadło się po trzech miesiącach). Natomiast mężczyzna na swoim Instagramie wyznał, że decyzji, takich jak ta, nie podejmuje z dnia na dzień. Martyna nie mogła się powstrzymać i skomentowała wpis, który tak ją oburzył.

J Połomski EN

Jerzy Połomski nie mógł wytrzymać samotności. Zamieszkał w domu opieki

CZYTAJ DALEJ

Martyna Wojciechowska zabrała głos po rozstaniu

Cały czas dochodzą do nas głosy po rozstaniu Martyny i Przemka. Ostatnio Martyna postanowiła kolejny raz wypowiedzieć się na temat rozstania, co wydaje się dziwne, skoro sama prosiła media, aby uszanowały jej prywatność.

Martyna Wojciechowska brała udział w konferencji Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, który jest kolejną inicjatywą, w której Martyna bierze udział. Gdy część oficjalna dobiegła końca, reporterzy nie mogli się doczekać, by przeprowadzić wywiad z podróżniczką. Wszak była to pierwsza taka okazja od głośnej informacji o rozstaniu!

Jednak mimo tego, iż dookoła Martyny zebrał się wianuszek dziennikarzy, a wielu z nich pytało o Przemka Kossakowskiego, Martynie udało się sprawnie wymijać wścibskie pytania. Dziennikarz "Faktu" od Martyny Wojciechowskiej otrzymał jedynie odpowiedzi dotyczące sportu i macierzyństwa.

Martyna przyznała, że nigdy nie otrzymała medalu w żadnej dziedzinie sportowej, ale z chęcią przyznałaby sobie medal w macierzyństwie. Dodała, że widzi siebie też jako medalistkę w byciu dobrą szefową dla osób, z którymi pracuje na co dzień. Wojciechowska zakończyła wywiad, chwaląc swoją wytrwałość.

- Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal, za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje - mówiła.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot.Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - Maisie Williams, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80934812

Życie Gwiazd

Maisie Williams z "Gry o tron" zgoliła włosy. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Czytaj więcej >
Sara Boruc, Ines Mannei

Życie Gwiazd

Radosne nowiny o ciąży siostry Sary Boruc. Pokazała brzuszek

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska

Życie Gwiazd

Córka Martyny Wojciechowskiej robi furorę w Warszawie wystrzałową fryzurą

Czytaj więcej >
Barbara Kurdej-Szatan

Życie Gwiazd

"Jest pani w ciąży znów?". Fanki komentują wakacyjne zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan

Czytaj więcej >
Ralph Kaminski

Życie Gwiazd

Kim jest mama Ralpha Kaminskiego? Występuje w teledyskach syna

Czytaj więcej >
Monika Miller

Życie Gwiazd

Monika Miller pokazała jak dba o włosy. "Dostałam super kosmetyki"

Czytaj więcej >