Milionerzy - na wizji padło niecenzuralne słowo Żródło: youtube.com/Who Wants To Be A Millionaire?

Uczestnik „Milionerów” nie mógł pogodzić się z przegraną. Na wizji padło niecenzuralne słowo

27 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Niecodzienna wpadka w brytyjskiej odsłonie „Milionerów”. Jeden z uczestników usłyszał pytanie dotyczące Bjorna Borga. Niestety wskazał błędną odpowiedź, tracąc tym samym szesnaście tysięcy funtów. Reakcję mężczyzny publiczność z pewnością zapamięta na długo.

Takiej reakcji w „Milionerach” jeszcze nie było. Uczestnik brytyjskiej odsłony popularnego show, Justin Beattie, szedł jak burza. Odpowiedź na ostatnie pytanie prowadzącego też nie zajęła mu dużo czasu. Niestety była błędna.

Wpadka w „Milionerach”

Niedzielny odcinek „Milionerów” z pewnością przejdzie do historii. Na fotelu w studio zasiadł wówczas Justin Beattie, któremu gospodarz Jeremy Clarkson zadawał kolejne pytania. Jedno z nich dotyczyło sportowca, który w wieku 26 lat przeszedł na emeryturę, jednak po ośmiu latach zdecydował się na wznowienie kariery.

Po niedługiej chwili zastanowienia i kolejnej eliminacji poszczególnych odpowiedzi Justin Beattie poprosił o zaznaczenie okna z nazwiskiem Carla Lewisa. Na twarzy gospodarza od razu pojawiło się rozczarowanie – przedstawiony opis dotyczył bowiem Bjorna Borga.

- Też mam złamane serce. Oczywiście nie tak bardzo jak ty, ale jednak – mówił prowadzący do wyraźnie zaskoczonego uczestnika.

Gwiazdy w ostrych słowach o uzasadnieniu wyroku TK. „Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka”Gwiazdy w ostrych słowach o uzasadnieniu wyroku TK. „Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka”Czytaj dalej

Justin Beattie nie wierzył w to, co się stało i przez dłuższą chwilę zasłaniał rękami usta. Po czasie zdołał jednak wydusić z siebie jedno słowo. Trzeba przyznać, że tak emocjonalne komentarze nie zdarzają się w programach telewizyjnych zbyt często. Świadomy tego Jeremy Clarkson parsknął śmiechem.

- O ku... – powiedział z niedowierzaniem Justin Beattie, gdy był jeszcze na wizji.

- Nikt nigdy nie powiedział tak w tym programie – odpowiedział mu wyraźnie rozbawiony prowadzący.

Justin Beattie stracił szesnaście tysięcy funtów, a nagranie odcinka, w którym uczestniczył, obiegło media na całym świecie. Widzom nie umknął bowiem jego swobodny i nietypowy komentarz.

Podczas nagrań do programów telewizyjnych bardzo często dochodzi do zupełnie nieprzewidywanych sytuacji. Przypomnijmy, że ostatnio z tego typu zdarzeniem mieli do czynienia prowadzący „Pytania na śniadanie”. Marzena Rogalska i Tomasz Kammel gościli w studio psa, który postanowił załatwić swoją potrzebę na dywanie (więcej TUTAJ).

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: eska.pl

Następny artykuł