Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Miss Euro 2024 poniżona przez dziennikarzy. Ależ cięta riposta!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.06.2024 23:25

Miss Euro 2024 poniżona przez dziennikarzy. Ależ cięta riposta!

Ivana Knoll
Fot. East News

Miss Euro 2024, która zdobyła sławę już na Mundialu 2022, została poniżona przez dziennikarzy. Ivana Knöll odpowiedziała słowami, które też nie należą do wybrednych. Szykuje się kolejna afera?

Miss Euro 2024 Ivana Knöll na wojnie z dziennikarzami

Na Euro 2024 pojawiła się Ivana Knöll, znana wcześniej jako Miss Mundialu 2022. Jej popularność podczas obecnych rozgrywek sprawia jednak, że już doczekała się nowego tytułu. Wcześniejsza Miss Chorwacji przyjechała do Niemiec kibicować swojej reprezentacji. Niestety, póki co popadła w ostry konflikt z mediami.

Ivana pojawiła się na wczorajszym meczu Chorwatów z Hiszpanią. Jej zdjęcia, podobnie jak na mundialu, robią gigantyczną furorę w sieci. Modelka miała na sobie komplet w kolorach narodowych swojego kraju. Z wielką chęcią udzielała wywiadów, w tym stacji MagentaTV. Nie spodziewała się, jak zostanie podsumowana przez dziennikarzy tej telewizji, przykre szczegóły poniżej.

Kim jest Ivana Knoll? Miss Mundialu podbije też Euro 2024 Euro 2024. Ohydne, co zrobił trener Holandii na meczu z Polską. Sceny, które zniesmaczyły cały świat

Ivana Knöll obrażona przez dziennikarzy na Euro 2024

Ivana Knöll udzielała wywiadu w Magenta TV. Opowiedziała o swoich typach na finał Euro 2024, obstawiając Chorwację i Francję. Wyraziła też nadzieję, że zostanie w Berlinie aż do samego finału. Wspomniała też, że wybrała strój, w którym jest jej trochę zimno. Przypomnijmy: był to top i spodnie. Później kamera przeniosła się do studia, gdzie obecny był Johannes B. Kerner. I się zaczęło.

Prawie nam jej żal, ale teoretycznie byłaby też możliwość założenia czegoś na siebie, gdy na zewnątrz jest zimno – wypalił dziennikarz.

Tuż po tym w stacji pojawiła się Laura Wontorra, która miała przeprowadzić rozmowę z Tabeą Kemme.

A teraz spróbujemy znaleźć trochę fachowej wiedzy – powiedziała Wontorra, co zapewne miało być aluzją do wypowiedzi Ivany.

Słowa te nie były miłe, ale odpowiedź Knöll stoi na podobnym poziomie. Jak odgryzła się dziennikarce?

Euro 2024: Ivana Knöll ostro odpowiada w mediach

Ivana opublikowała dziś serię wpisów poświęconych temu, jak potraktowała ją para dziennikarzy. Wyjątkowo brzydko potraktowała Wontorrę, publikując jej zdjęcie w skórzanej kurtce z podszewką.

Droga Lauro, gdybym tak wyglądała, zawsze nosiłabym tylko zimowe ubrania – brzmiał podpis pod zdjęciem dziennikarki.

Kolejny wpis skierowany był już do samej telewizji.

MagentaTV, najbardziej nieprofesjonalna telewizja wszech czasów. Nauczcie swoich prezenterów kultury i nigdy więcej nie zapraszajcie mnie na wywiady – grzmiała Knöll.

Później modelka pokazała jeszcze reakcję fana, który napisał do niej na Instagramie: “Bardzo głupi komentarz Laury, wstyd!”. A co wy sądzicie o tej aferze?

Ivana Knoll, Euro 2024, miss mundialu obrażona przez media, afera
Ivana Knöll na Instagramie, fot. instagram.com/knolldoll
Ivana Knoll, Euro 2024, miss mundialu obrażona przez media, afera
Ivana Knöll na Euro 2024, fot. IMAGO/nordphoto GmbH / PIXSELL/Imago Sport and News/East News
Ivana Knoll, Euro 2024, miss mundialu obrażona przez media, afera
Ivana Knöll na Mundialu 2022, fot. Rex Features/East News