Natasza Urbańska Żródło: Domowy koncert z okazji Dnia Matki 2020; screen youtube.com/Dzielnica Bielany

Natasza Urbańska z mężem otwierają nowy biznes

22 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Natasza Urbańska zamierza podreperować nieco podupadły domowy budżet, inwestując z mężem w nowy biznes. Pandemia COVID-19 znacznie utrudniła finansom piosenkarki swobodny przepływ. Para postanowiła wyjść z własną inicjatywą - jak podaje jeden z tygodników, Natasza Urbańska niebawem ma otworzyć sklep internetowy.

  • Pandemia ograniczyła możliwości zarobkowe Nataszy Urbańskiej
  • Wraz z mężem aktorka postanowiła postawić na rozwój nowego biznesu
  • Małżonkowie spróbują swoich sił w zarządzaniu sklepem internetowym

Natasza Urbańska to postać, którą doskonale znają widzowie spektakli “Studia Buffo”. Ostatnio aktorka pojawiła się także w głośnej produkcji “365 dni” będącej adaptacją powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Mimo pewnych zawodowych sukcesów ostatnio finanse Nataszy Urbańskiej znacznie się pogorszyły. Winowajcą ma być w tym przypadku epidemia koronawirusa.

Finanse Nataszy Urbańskiej. “Zawsze byłam bardzo oszczędną osobą”

Trudne chwile nie ominęły Nataszy Urbańskiej. Cała branża rozrywkowa tonie w kryzysie, za który odpowiada nagły wybuch pandemii COVID-19. Co warto podkreślić, Urbańska i jej małżonek, Janusz Józefowicz, do tej pory żyli z zysków generowanych przez Teatr Buffo.

Instytucje kultury jednak zamknięto, a dochody spadły na łeb na szyję. Jak przekazywał podczas jednego z wywiadów mąż Nataszy Urbańskiej, opłacenie samego czynszu za budynek przy ulicy Konopnickiej w Warszawie to kosz rzędu 50 tys. złotych. Do tego dochodzi oczywiście wynagrodzenie dla pracowników. Tymczasem teatry od roku otwierają się na moment, by za chwilę znów zasmucić spragnionych przedstawień widzów zamknięciem swych podwojów, co uniemożliwia jednocześnie zachowanie finansowej płynności właścicielom.

Natasza Urbańska ma na to pewien sposób. Udaje jej się przetrwać trudne chwile dzięki podejściu do pieniądza, jakie towarzyszyło jej od lat wczesnej młodości.

Znane jest wykształcenie Małgorzaty RozenekZnane jest wykształcenie Małgorzaty RozenekCzytaj dalej

- Zawsze byłam bardzo oszczędną osobą. Jak dostawałam pieniądze, to wcale nie chciałam ich wydawać. Do dziś chodzę po domu i obsesyjnie gaszę światła - powiedziała Natasza Urbańska.

Ten pomysł może podreperować rodzinne fundusze

Oszczędność to jednak nie wszystko, a polskie gwiazdy show-biznesu od dawna kręcą się już za nowym zajęciem. Takowe znaleźli sobie, według doniesień tygodnika “Na żywo”, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz.

Para zamierza wykorzystać swoje miejsce zamieszkania. Małżonkowie mieszkają pod Grójcem w Jajkowicach, gdzie stoi ich prywatny dworek. Dodatkowy pieniądz ma kryć się w ekologicznym ogródku, jaki zaaranżowali na terenie posiadłości. Swoje miejsce do życia znalazły tam również kury, kaczki, gęsi oraz kozy.

- Mamy teraz zaufanego pracownika Pawła, który pomaga nam to wszystko ogarniać. Uprawiamy ziemniaki, buraki, marchewkę, cebulę i wiele innych warzyw. Wszystko zdrowe, bo bez chemicznych oprysków - wyjawiła Natasza Urbańska.

To, co dobre i naturalne, małżonkowie mają ponoć zamiar ofiarować za opłatą innym. Domowy budżet rodziny ma połatać otwarcie internetowego sklepu z ekologiczną żywnością. Natasza Urbańska wierzy, że po te biznesowe marzenia wystarczy już po prostu sięgnąć.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, WP

Następny artykuł