Swiatgwiazd.pl
Norbi powiedział, co myśli o ludziach krytykujących jego pracę w TVP. "Wiesz ile ludzi czeka w kolejce do tego programu?"

Jan Bielecki/East News

Norbi powiedział, co myśli o ludziach krytykujących jego pracę w TVP. "Wiesz ile ludzi czeka w kolejce do tego programu?"

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, Norbert Dudziuk, lepiej znany szerokiej publiczności, jako Norbi wczoraj obchodził swoje 49. urodziny. Z tej okazji "Fakt" przeprowadził z nim szczery wywiad, w którym opowiedział m.in.

  • Norbi obchodził wczoraj 49. urodziny

  • Piosenkarz opowiedział o krytyce jego pracy dla TVP

  • Małżonka zawsze mu sprawia prezenty urodzinowe

Kariera artystyczna Norbiego była pełna niespodzianek i sukcesów. Artysta, który w dniu dzisiejszym skończył 49. lat ma genialne wspomnienia ze swoich wcześniejszych urodzin, które w większości spędzał na scenie. Dziś pracuje w TVP, co często spotyka się z krytyką, na którą na szczęście jest odporny.

Norbi skończył 49 lat

Z okazji swoich 49. urodzin Norbi udzielił wywiadu dla „Faktu”, w którym zdradził, że dziś urodziny nie cieszą go tak samo, jak w czasach dzieciństwa, jednak nie pozostaje na ten dzień obojętny. Jutro, tj. 4 maja jego teściowa obchodzi imieniny, co może skończyć się świętowaniem dwóch okazji naraz.

Artysta wspomniał, że jego małżonka zawsze robi mu urodzinowe niespodzianki. Niedawno mieli okazję wspólnie celebrować rocznicę swojego ślubu w towarzystwie rodziny. Zaznaczył również, że zazwyczaj swoje urodziny spędzał koncertując. To dopiero drugie święto piosenkarza, które ma okazje spędzić w domu podczas swojej wieloletniej kariery.

Norbi posiada wiele wspaniałych wspomnień z koncertów spędzanych w trakcie urodzin. Kilkanaście razy zdarzyło się, że publiczność śpiewała mu „Sto lat!”, a organizatorzy, wiedząc o tym wyjątkowym dla artysty dniu, przygotowywali tort urodzinowy.

Piosenkarz opowiedział „Faktowi”, że 2 maja 2016 roku miało miejsce zdarzenie, które szczególnie zapadło mu w pamięci. Podczas koncertu z zespołem Kombii, który odbył się w Łagowie Lubuskim, jego małżonka Marzena przekazała przez dyrektorkę placówki tort, który zamówiła telefonicznie. W jego oczach pojawiły się wówczas łzy wzruszenia.

Norbi o krytyce wobec jego pracy dla TVP

We wrześniu 2019 roku Norbi został nowym prowadzącym słynny teleturniej „Koło fortuny”. Zastąpił na tym stanowisku Rafała Brzozowskiego, który obecnie prowadzi inny popularny program „Jaka to melodia?”.

Podczas wywiadu dziennikarka „Faktu” zapytała artystę, jak znosi docinki ze strony znajomych wobec jego pracy dla Telewizji Polskiej? Piosenkarz nie jest tym specjalnie przejęty, a za priorytet obiera sobie sukcesywną pracę.

- Jest mi to obojętne. Robię swoją robotę, świetnie mi się tam pracuje, mam świetną ekipę, najlepszą na świecie i super uczestników w tym programie - powiedział Norbi dla „Faktu”.

Co więcej, dodał także, że w kolejce do programu „Koło fortuny” ustawia się nawet 100 tys. osób. W momencie, gdy przychodził do teleturnieju, ta kolejka wynosiła 60 tys. ludzi. Tendencja jest zatem rosnąca.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Julia Wróblewska dodała wpis informujący o śmierci przyjaciela. Jest pogrążona w smutku

  • Michał Wiśniewski wspomina zmarłego przyjaciela: "Wypłakałem się, na ile miałem sił"

  • Sylwia Bomba osiągnęła wymarzoną wagę. Obecnie zachwyca wyglądem

Źródło: fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >