Paweł Wawrzecki Żródło: eastnews & TRICOLORS

Paweł Wawrzecki w końcu zamieszka z żoną? Jest komentarz aktora

31 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Aktor Paweł Wawrzecki i jego małżonka, Izabela Roman, od lat dzielą swoje życie osobiste między dom w Stanach Zjednoczonych i ten w Polsce. Niewykluczone, że ich sytuacja niebawem diametralnie się zmieni. Jak przekonuje jeden z tabloidów, Izabela Roman podjęła w tej sprawie niezwykle ważną decyzję, która może skutkować ostatecznym połączeniem dwójki małżonków.

Paweł Wawrzecki dał się poznać jako aktor filmowy, dubbingowy i teatralny. Pracował przy takich produkcjach jak: “Daleko od noszy”, “Złotopolscy” czy “Coco”. Choć w polskim show-biznesie istnieje od lat, o życiu prywatnym aktora wciąż wiadomo bardzo niewiele. Najnowsze doniesienia “Dobrego Tygodnia” sugerują jednak, że w małżeństwie gwiazdora szykują się poważne zmiany.

Duże zmiany w życiu osobistym Pawła Wawrzeckiego? Aktor odniósł się do medialnych doniesień

Izabela Roman nie jest pierwszą żoną Pawła Wawrzeckiego; wcześniej aktor był połączony węzłem małżeńskim z Barbarą Winiarską. Niestety aktorka zmarła w 2002 roku, a przyczyną jej śmierci był tętniak mózgu.

Obecną partnerką życiową Pawła Wawrzeckiego jest Izabela Roman. Według medialnych doniesień aktor miał poznać swoją przyszłą małżonkę po występie Teatru Kwadrat w Chicago, Illinois. Właśnie z tym zespołem artystycznym Paweł Wawrzecki współpracuje od wielu lat.

Para pobrała się w 2009 roku. Izabela Roman to prawdziwa bizneswoman, która stale rozwija swą dochodową firmę farmaceutyczną. Majątek wybranki aktora szacuje się nawet na okrągłe 100 milionów dolarów.

Dumny Przemek Kossakowski w końcu pokazał mamę. Wygląda jak jego siostraDumny Przemek Kossakowski w końcu pokazał mamę. Wygląda jak jego siostraCzytaj dalej

Zdobycie podobnej fortuny wymaga jednak wielu poświęceń. W przypadku tej pary jednym z nich jest prowadzenie codziennego małżeńskiego życia “na odległość”. Małżonkowie większość roku spędzają osobno, dzieląc wspólne życie na dwa domy - ten w Polsce oraz ten w Stanach Zjednoczonych.

Niewykluczone, że tej sytuacji położy kres decyzja Izabeli Roman. Tygodnik “Dobry Tydzień” miał dotrzeć bowiem do informacji o tym, że żona Pawła Wawrzeckiego zdecydowała się na sprzedaż swojej posiadłości w USA. Wartość domu ma wynosić zawrotne 2 mln dolarów.

- Willa w Winnetka w stanie Illinois, którą pani Iza kupiła w 1998 roku, zmieniła właściciela kilkanaście miesięcy temu - poinformował czytelników tygodnik.

Dziennikarze postanowili zwrócić się w tej sprawie bezpośrednio do Pawła Wawrzeckiego. Stroniący od medialnego zainteresowania aktor udzielił jednak wymijającej odpowiedzi. Jego słowa ostatecznie nie rozprawiły się więc z licznymi spekulacjami na ten temat. Tym sposobem aktor utrzymuje fanów w niepewności.

- Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - skomentował Paweł Wawrzecki, pytany o doniesienia w sprawie sprzedaży domu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pomponik

Następny artykuł