Swiatgwiazd.pl
Paweł Wawrzecki

eastnews & TRICOLORS

Paweł Wawrzecki w końcu zamieszka z żoną? Jest komentarz aktora

31 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Aktor Paweł Wawrzecki i jego małżonka, Izabela Roman, od lat dzielą swoje życie osobiste między dom w Stanach Zjednoczonych i ten w Polsce. Niewykluczone, że ich sytuacja niebawem diametralnie się zmieni. Jak przekonuje jeden z tabloidów, Izabela R

Paweł Wawrzecki dał się poznać jako aktor filmowy, dubbingowy i teatralny. Pracował przy takich produkcjach jak: “Daleko od noszy”, “Złotopolscy” czy “Coco”. Choć w polskim show-biznesie istnieje od lat, o życiu prywatnym aktora wciąż wiadomo bardzo niewiele. Najnowsze doniesienia “Dobrego Tygodnia” sugerują jednak, że w małżeństwie gwiazdora szykują się poważne zmiany.

Duże zmiany w życiu osobistym Pawła Wawrzeckiego? Aktor odniósł się do medialnych doniesień

Izabela Roman nie jest pierwszą żoną Pawła Wawrzeckiego; wcześniej aktor był połączony węzłem małżeńskim z Barbarą Winiarską. Niestety aktorka zmarła w 2002 roku, a przyczyną jej śmierci był tętniak mózgu.

Obecną partnerką życiową Pawła Wawrzeckiego jest Izabela Roman. Według medialnych doniesień aktor miał poznać swoją przyszłą małżonkę po występie Teatru Kwadrat w Chicago, Illinois. Właśnie z tym zespołem artystycznym Paweł Wawrzecki współpracuje od wielu lat.

Para pobrała się w 2009 roku. Izabela Roman to prawdziwa bizneswoman, która stale rozwija swą dochodową firmę farmaceutyczną. Majątek wybranki aktora szacuje się nawet na okrągłe 100 milionów dolarów.

Zdobycie podobnej fortuny wymaga jednak wielu poświęceń. W przypadku tej pary jednym z nich jest prowadzenie codziennego małżeńskiego życia “na odległość”. Małżonkowie większość roku spędzają osobno, dzieląc wspólne życie na dwa domy - ten w Polsce oraz ten w Stanach Zjednoczonych.

Niewykluczone, że tej sytuacji położy kres decyzja Izabeli Roman. Tygodnik “Dobry Tydzień” miał dotrzeć bowiem do informacji o tym, że żona Pawła Wawrzeckiego zdecydowała się na sprzedaż swojej posiadłości w USA. Wartość domu ma wynosić zawrotne 2 mln dolarów.

- Willa w Winnetka w stanie Illinois, którą pani Iza kupiła w 1998 roku, zmieniła właściciela kilkanaście miesięcy temu - poinformował czytelników tygodnik.

Dziennikarze postanowili zwrócić się w tej sprawie bezpośrednio do Pawła Wawrzeckiego. Stroniący od medialnego zainteresowania aktor udzielił jednak wymijającej odpowiedzi. Jego słowa ostatecznie nie rozprawiły się więc z licznymi spekulacjami na ten temat. Tym sposobem aktor utrzymuje fanów w niepewności.

- Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - skomentował Paweł Wawrzecki, pytany o doniesienia w sprawie sprzedaży domu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Koszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy

  • Kolega zdradza prawdę o Bożenie Dykiel. Taka jest naprawdę

  • Partnerka znanego wokalisty zrobiła aborcję. Nie żałuje

Źródło: pomponik

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >