Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Gąsowski w poruszającym wpisie wspomniał Zbigniewa Wodeckiego. Ich wspólne nagranie wyciska łzy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2023 20:43

Piotr Gąsowski w poruszającym wpisie wspomniał Zbigniewa Wodeckiego. Ich wspólne nagranie wyciska łzy

Piotr Gąsowski, Zbigniew Wodecki
fot. KAPiF/instagram.com/piotr.gasowski.official/

Mija szósta rocznica śmierci wybitnego polskiego artysty, Zbigniewa Wodeckiego. Gwiazdy, które miały z nim kontakt wspominają go jako ciepłego człowieka. Piotr Gąsowski w mediach społecznościowych podzielił się prywatnym nagraniem z piosenkarzem. Wpis wzrusza do łez.

Prezenter telewizyjny i muzyk mieli kilka okazji do wspólnych spotkań. W rocznicę odejścia artysty, Piotr Gąsowski postanowił podzielić się ich wspólnych nagraniem.

Piotr Gąsowski pokazał nagranie z Zbigniewem Wodeckim

Prezenter opublikował w mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym widać go w towarzystwie piosenkarza w czasie jednej z podróży do Stanów Zjednoczonych. Podczas prób przed występem gwiazdor zobaczył się w odbiciu telefonu kolegi i od razu zażartował ze swojego wyglądu.

To my? Ja się muszę ostrzyć jakoś — stwierdził Zbigniew Wodecki, przeczesując swoją ikoniczną już bujną fryzurę.

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. Zamieściła szczery i emocjonalny wpis

Prezenter nadal tęskni za piosenkarzem

Choć od śmierci Zbigniewa Wodeckiego minęło już sześć lat, gwiazdy, które miały szanse go poznać, nadal odczuwają jego brak. Artysta w ostatnich dniach przebywał w śpiączce na wskutek udaru mózgu. 

To była nasza ostatnia wspólna trasa po USA… Kiedy ja tam wracam, zawsze myślę o Zbyszku Wodeckim. To już 6 lat a my cały czas tęsknimy… I tak już pozostanie. Ale, też, cały czas jesteś z nami… W naszych wspomnieniach, rozmowach, żartach, melodiach, filmikach, które, raz po raz odnajdujemy. Kochany Zbysiu… Bardzo nam Ciebie brak… — przyznał Piotr Gąsowski.

Pamięć o Zbigniewie Wodeckim jest nadal żywa

Piosenkarz był wyjątkową postacią w polskim show-biznesie, która pozostawiła po sobie wiele ponadczasowych utworów. Wielokrotnie został upamiętniony podczas muzycznych występów swoich kolegów. Mimo upływu lat internauci nadal nie mogą pogodzić się z taką stratą.

6 lat a jakoś nadal nie dociera, że pana Zbyszka nie ma...

— Tęsknimy.

— Wielka strata dla nas i dużo za wcześnie.

— Na zawsze w moim sercu — komentowano.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Gąsowski, Zbigniew Wodecki.jpg
fot. KAPiF