Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski

Beata Zawadzka/East News

Rafał Brzozowski po raz kolejny zaprezentuje utwór „The Ride”. Wystąpi na Eurovision Song Celebration

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Utwór muzyczny „The Ride” Rafała Brzozowskiego wraca na eurowizyjną scenę. Wszystko z powodu wyjątkowej niespodzianki, jaką organizatorzy tegorocznej odsłony Konkursu Piosenki Eurowizji przygotowali dla fanów z całej Europy. Jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli obejrzeć Eurovision Song Celebration.

  • „The Ride” wraca na eurowizyjną scenę

  • Wszystko dzięki niespodziance, jaką organizatorzy przewidzieli dla fanów Eurowizji

  • Tegoroczny 65. Konkurs Piosenki Eurowizji podbił zespół Maneskin

W tym roku Rafał Brzozowski pojechał do Rotterdamu, by reprezentować Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak wiadomo, utwór „The Ride” nie pojawił się w wielkim finale. Fani Eurowizji będą mieli jednak kolejną okazję do tego, by zobaczyć Rafała Brzozowskiego na scenie eurowizyjnej. Za parę dni odbędzie się bowiem Eurovision Song Celebration, z którym będą mogli zapoznać się użytkownicy Internetu.

Eurowizyjna piosenka Rafała Brzozowskiego znów na scenie

Rafał Brzozowski wróci na eurowizyjną scenę. Jak się bowiem okazuje, tegoroczny sezon eurowizyjny nie dobiega jeszcze końca. Jedno z największych muzycznych wydarzeń roku doczeka się kontynuacji w postaci Eurovision Song Celebration. Tym samym dopełniają się obietnice kierownika wykonawczego konkursu z ubiegłego roku.

W 2020 roku nagły wybuch pandemii COVID-19 przyczynił się do odwołania Konkursu Piosenki Eurowizji. Jon Ola Sand zapewnił wówczas, iż w 2021 roku Eurowizja powróci z jeszcze większą siłą. Kierownik wykonawczy konkursu dotrzymał słowa, czego dowodem jest właśnie Eurovision Song Celebration.

Eurovision Song Celebration to wydarzenie, którego szczytnym celem jest wyjątkowe uhonorowanie ciężkiej pracy, jaką każde z uczestniczących w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji państw włożyło w realizację nagrań live-on-tape. Nagrania te były przygotowane na wypadek, gdyby któreś z państw nie mogło wystąpić na eurowizyjnej scenie na żywo, na przykład z powodu zakażenia koronawirusem.

Roger Karwiński

Roger Karwiński już niebawem skończy 27 lat. Jak dziś wygląda gwiazdor „Niani”?

CZYTAJ DALEJ

Tym sposobem Rafał Brzozowski pojawi się na Eurowizji ponownie. Podczas Eurovision Song Celebration wyemitowane zostaną nagrania live-on-tape wszystkich 39. uczestniczących w tegorocznym widowisku krajów. Zapasowa wersja występu Rafała Brzozowskiego została udokumentowana w podwarszawskiej hali Transcolor.

Eurovision Song Celebration będzie dostępne na oficjalnym kanale Eurowizji w serwisie YouTube. Pierwsza część dodatkowego show pojawi się w sieci w piątek 28 maja, druga zaś dzień później, w sobotę 29 maja.

Co warto dodać, nagrania live-on-tape niekoniecznie będą odpowiadały w stu procentach występom, jakie mogliśmy oglądać w hali Ahoy w Rotterdamie podczas półfinałów i wielkiego finału. Niewykluczone zatem, że Rafał Brzozowski zaprezentuje się w nieco innej odsłonie niż tej, jaką obserwowaliśmy na żywo.

Wielki sukces reprezentantów Włoch

W sobotę 22 maja odbył się wielki finał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Podczas widowiska poznaliśmy zwycięzcę tegorocznej odsłony konkursu. Choć bukmacherzy oceniali, że w tym roku największe szanse na triumf ma Malta, głosowanie widzów przesądziło o zwycięstwie innego kraju.

Pulę 524 punktów zdobyli przedstawiciele Włoch, zespół Maneskin. Muzycy zapoznali Europę z piosenką „Zitti e buoni”. Drugie miejsce zajęła reprezentantka Francji, piosenkarka Barbara Pravi z piosenką „Voila”.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Roger Karwiński grał Adasia Skalskiego w „Niani”. Jak dziś wygląda?

  • Urszula Dudziak szczerze o zakazie organizowania koncertów. Ma już konkretny plan

  • Były partner Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka miała wobec niego poważne plany


    Źródło: RMF FM, Eurovoix.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >