Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Współpracownik Lewandowskiego nie żyje. Wstrząsające kulisy śmierci
Anna Lipska
Anna Lipska 07.06.2024 21:13

Współpracownik Lewandowskiego nie żyje. Wstrząsające kulisy śmierci

Robert Lewandowski
fot. East News

Robert Lewandowski w żałobie. Nie żyje jego bliski współpracownik. Okoliczności śmierci są niejasne i wstrząsające. Szczegóły.

Robert Lewandowski w żałobie

Robert Lewandowski właśnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed Euro 2024, które już wkrótce. Razem z kolegami z drużyny przygotowuje się do występu. Przed nimi jeszcze mecze towarzyskie, ale kibice już zacierają ręce przed pierwszą rozgrywka Mistrzostw Europy z Holandią.   

Tymczasem nadeszły smutne dla kapitana naszej reprezentacji informacje. Robert Lewandowski w żałobie. Nie żyje Jan Krzanowski, z którym piłkarz kilka lat temu powołał do życia restaurację Nine's na terenie Browarów Warszawskich. Poniżej nieco więcej szczegółów.

Nie żyje 3-letni synek mistrza świata. Doszło do wypadku Barbara Sienkiewicz nie żyje. Co z 9-letnimi dziećmi aktorki?

Zaginął Jan Krzanowski. Kim był?

Jerzy Krzanowski miał 54 lata. Był współwłaścicielem, obok brata Adama, założonej w 1992 roku firmy Nowy Styl - znanego w Polsce i innych krajach Europy przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją mebli biurowych i krzeseł. 

Krzanowski pełnił tam rolę wiceprezesa, dyrektora inwestycji i zakupów. Zanim zaczął działać w branży meblarskiej, prowadził firmę cateringową. W 2021 roku Jerzy i Adam Krzanowscy trafili na przygotowywaną przez magazyn “Forbes” listę 100 najbogatszych Polaków

W czwartek 6 czerwca wieczorem media obiegła niepokojąca wiadomość o zaginięciu multimilionera Jerzego Krzanowskiego. Policjanci z Podkarpacia przekazali, że poszukiwania biznesmena rozpoczęły się w godzinach popołudniowych.

Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Krośnie opublikowano jego rysopis.

Ma około 178 cm wzrostu, jest szczupły, ma okrągłą twarz i siwe, krótkie włosy. Nosi też okulary - opisano.

Niestety wydarzyło się najgorsze.

Jan Krzanowski nie żyje

W działania zaangażowani byli m.in.: policjanci, strażacy, ratownicy GOPR i Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza Legion Gerarda. W piątek 7 czerwca niestety przekazano tragiczne wieści.

Przed godziną pierwszą w nocy lokalny serwis internetowy krosno112.pl otrzymał informację od grupy ratowniczej, że odnaleziono Jerzego Krzanowskiego. Na ratunek było już jednak za późno. Mężczyzna nie żył.

Z przykrością informujemy, że w godzinach nocnych zostało odnalezione ciało Jerzego Krzanowskiego - czytamy na profilu Grupy Ratowniczo-Poszukiwawcza Legion Gerarda na Facebooku - Rodzinie oraz bliskim składamy ogromne wyrazy współczucia - dodano.

Przyczyna śmierci Jerzego Krzanowskiego na ten moment nie jest znana. Okoliczności zgonu mężczyzny będzie wyjaśniać policja

Poszukiwania mieszkańca Krościenka Wyżnego zostały zakończone. Około godz. 1 ratownicy odnaleźli ciało mężczyzny. Potwierdzono, że nieżyjący to zaginiony 54-latek - powiedział w rozmowie z tvn24.pl podkomisarz Paweł Buczyński.

 

EN_01619580_0064.jpg
Adam Krzanowski, brat Jerzego Krzanowskiego, fot. Grzegorz Wajda/REPORTER