Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana i Kevin Mglej w żałobie. Przed występem w "TzG" stała się tragedia
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 23.04.2024 09:35

Roksana i Kevin Mglej w żałobie. Przed występem w "TzG" stała się tragedia

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot.: KAPiF

Roksana i Kevin Mglej pojawili się razem w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Nikt nie miał pojęcia, ze przed wejściem na parkiet pożegnali jedną z najbliższych osób.

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana i Kevin są obecnie jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Wokalistka w dniu 18. urodzin oficjalnie potwierdziła swój związek ze starszym o 8 lat partnerem. Szybko zaczęło się mówić o tym, że ich relacja jest poważna. Fani się nie mylili. Po kilku miesiącach doszło do zaręczyn. Wiadomo, że zakochani są w trakcie przygotowań do wesela i mieli już nawet rozesłać zaproszenia. 

Mówi się też, że sformalizowali już związek w urzędzie, ponieważ firma wokalistki zarejestrowana jest na dwuczłonowe nazwisko - Węgiel-Mglej. Pewne jest to, że para jest w sobie szaleńczo zakochana. Ostatnio o łączącym ich uczuciu opowiedzieli naszej reporterce. Całego wywiadu możecie wysłuchać poniżej.

Niestety zakochani mierzą się teraz z żałobą. Co się stało?

Roxie i Kevin zaatakowani. Nieprzyjemnie na profilu byłej partnerki Mgleja Z sądu wypłynęły niewygodne fakty o Roxie i jej rodzicach. To tłumaczy ich nieobecność na planie "Tańca z gwiazdami"

Roksana Węgiel z partnerem w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana jest zdecydowaną faworytką tej edycji “Tańca z gwiazdami”, a każdy z jej występów zachwyca nie tylko publiczność, ale też jurorów. W ostatnim odcinku uczestnicy mieli możliwość wystąpić ze swoimi bliskimi. Roksana zaprosiła na parkiet Kevina. Razem dosłownie oczarowali Iwonę Pavlovic. Za tango zdobyli maksymalną ilość punktów, a partner Roxie wykonał nawet salto. 

Udany związek zależy od właściwych osób. Kevin jest właściwą osobą. Jaki ty byłeś szczery i naturalny. Myślałam, że przyłożysz Michałowi - powiedziała Pavlovic.
 

Zakochani po bardzo udanym występie zebrali masę komplementów, ale chętnie też udzielali wywiadów i opowiadali, jak przygotowywali się do występu. Ujawnili coś, o czym nikt nie miał pojęcia. Dzień przed występem był dla nich szczególnie trudny.

Roksana Wegiel i Kevin Mglej w żałobie

Roksana i Kevin mieli zaledwie tydzień, by przygotować swój występ do ćwierćfinału “Tańca z Gwiazdami”. Para sprostała ciężkiemu wyzwaniu, a młoda wokalistka zebrała w tym odcinku komplet punktów i przeszła do półfinału.

Kevin bardzo się obawiał, czy da radę na parkiecie, ale zaprezentował się fenomenalnie, a jurorzy nie szczędzili mu komplementów. Nikt nie miał jednak pojęcia, że zakochani przeżywają trudne chwile. Jak dowiedział się portal ShowNews Roksana i Kevin dzień przed występem pojechali do Lublina, by uczestniczyć w pogrzebie ukochanej babci Mgleja.

Dzień wcześniej razem pojawili się w Lublinie na uroczystościach pogrzebowych, bo zmarła ukochana babcia Kevina – Basia. Bardzo przeżył jej odejście i zrezygnował z prób, by godnie pożegnać babcię – zdradził informatior portalu. 

Tym bardziej Kevina i Roxie trzeba docenić za to, co pokazali na parkiecie. Niewiele osób w tak trudnym momencie dałoby radę przygotować się perfekcyjnie do występu.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF