Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Skandaliczny wpis na koncie prezydenta. Takiej wpadki Andrzeja Dudy jeszcze nie było! Po chwili wszystko zniknęło
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.01.2024 19:06

Skandaliczny wpis na koncie prezydenta. Takiej wpadki Andrzeja Dudy jeszcze nie było! Po chwili wszystko zniknęło

Andrzej Duda
Andrzej Duda zbulwersował wszystkich, fot. KAPiF; X

Andrzej Duda dawno tak nie zbulwersował opinii publicznej. Podobne afery z udziałem prezydenta RP miały ostatnio miejsce dobrych kilka lat temu. Co polityk zamieścił w sieci? Te słowa są mocno zastanawiające.

Andrzej Duda: wpadki w mediach społecznościowych

Prezydent RP już nieraz popełniał wpadki, także w swoim publikacjach w mediach społecznościowych. Pojawiały się na przykład wpisy, które w zamierzeniu miały być prywatnymi wiadomościami. Czasem dotyczyły osób lub instytucji publicznych, jak Ministerstwo Obrony Narodowej.

W pierwszych latach kadencji prezydenckiej było głośno o wymianach wiadomości z kontami o przedziwnych, często wulgarnych nazwach, jak „ru*hadło leśne”, „pimpuś sadełko” czy „seba s*a do chleba”. Z czasem jednak Duda ograniczył aktywność w sieci, a jego wpisy stały się znacznie bardziej oficjalne.

Czyżby w obliczu obecnych napięć politycznych samemu prezydentowi puściły nerwy? W końcu jego relacje z obecnym rządem stoją na ostrzu noża. Co się ostatnio wydarzyło?

Andrzej Duda z żoną złożyli Polakom świąteczne życzenia. Kreacja pierwszej damy? Ekspert szybko ją podsumował Przyłapali prezydenta na zakupach. Na jednym produkcie nie oszczędzał. W koszyku same rarytasy

Andrzej Duda: konflikt z nowym rządem

W zeszły piątek do Sejmu wpłynął kolejny, po wprowadzeniu zmian, rządowy projekt ustawy okołobudżetowej na rok 2024. Politycy z ugrupowania Donalda Tuska nie mają jednak wątpliwości, że Duda i tym razem może stwarzać poważne problemy w osiągnięciu porozumienia.

Mamy plan, natomiast biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z przeciwnikiem nieobliczalnym, który jest gotów naruszyć wszelkie reguły gry, to nie ma powodu, żeby się nim chwalić – wyznał senator Marek Borowski z KO w „Poranku Radia TOK FM”. 

Czy Duda rzeczywiście staje się nieobliczalny? Nowy wpis prezydenta może stać się zarzewiem konfliktu, cytujemy go poniżej. Co napisał Andrzej Duda?

Co napisał Andrzej Duda na X (Twitterze)?

Na Twitterze prezydenta Polski tuż po godzinie 18 pojawił się co najmniej zagadkowy, nieco wulgarny wpis. Post już po chwili zniknął z sieci, jednak mleko się wylało. Co napisał Duda i co to dokładnie znaczy?

Powiedz mu, żeby zapytał swoją żonę, co to znaczy »mieć jaja«. Ona wie! – mogliśmy przeczytać na profilu Dudy.

Co dokładnie znaczą te słowa? To wie tylko sam zainteresowany, który na razie nie wyjaśnił, co i kogo miał na myśli. Być może była to kolejna wiadomość, która w zamierzeniu miała być prywatna, a niechcący znalazła się w publicznym opisie.

Andrzej Duda - Twitter
X (Twitter) Andrzej Dudy, fot. twitter.com/AndrzejDuda
Andrzej Duda
Andrzej Duda z żoną, fot. Wojciech Olkusnik/East News
Andrzej Duda
Andrzej Duda, fot. Wojciech Olkusnik/East News

Źródło: Onet, Radio Tok FM

Tagi: Andrzej Duda