Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tede jest w żałobie. Zmarła jego babcia
Karol Osiński
Karol Osiński 13.11.2021 01:00

Tede jest w żałobie. Zmarła jego babcia

Tede - ea
TRICOLORS/East News

Raper Jacek Graniecki, powszechnie znany jako Tede przechodzi przez bardzo przykre chwile swojego życia. Dziś, tj. 13 listopada w wieku 95 lat zmarła jego ukochana Babcia, Zofia Graniecka.

Tede od lat znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych polskich raperów. Liczne sukcesy przeplatał z gorszymi momentami, a jeden z nich nadszedł właśnie teraz, gdy przyszło mu na zawsze pożegnać swoją ukochaną babcię.

Nie żyje babcia rapera Tede

Graniecki nie jest osobą, która chętnie dzieli się swoimi sprawami prywatnymi w mediach społecznościowych. Znaczna większość jego Instagrama poświęcona jest zapowiedziom koncertów i nadchodzących płyt, czy zdjęciami samego zainteresowanego.

Pewien wyjątek zrobił prawie sześć lat temu. Miało to miejsce z okazji 90. urodzin jego babci, która przyszła na świat w... Dzień Babci. Niestety właśnie dziś przyszło mu się z nią pożegnać na zawsze. Jak podaje "Super Express" babcia Tede zmarła w wieku 95 lat.

Nie podano przyczyny takiego przebiegu zdarzeń. Raper również nie odniósł się do tego publicznie, co nie może wzbudzać zdziwienia. Jackowi Granieckimu i jego całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Kim jest Tede?

Kariera hip-hopowa Tede rozpoczęła się jeszcze w 1994 roku, kiedy razem z DJ'em 600 V oraz DJ JanMarianem założyli ekipę 1 Killa Hertz. Jeszcze na samym początku Graniecki wzorował się na swoim idolu zza oceanu, raperem Jayem-Z.

W 1998 roku po kilku zmianach grupa przyjęła nazwę Warszafski Deszcz, z którą niespełna rok później wydał płytę "Nastukafszy", która rozeszła się w nakładzie 50 tys. egzemplarzy. W 2001 roku Tede wydał swoją debiutancką, solową płytę S.P.O.R.T.

Od tamtej pory może dopisać sobie jeszcze 17 solowych albumów, na które przekładają się m.in.: Vanillahajs, Kurt_rolson, Eliminati, czy najnowsza Kasablanca. Jacek Graniecki ma na swoim koncie także przygodę ze stacją telewizyjną TVN, gdzie m.in. wcielał się w postać Roberta w serialu "Wszyscy kochają Romana".

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Urszula Dudziak przeżyła chwile grozy, padła ofiarą przestępców. Pod osłoną nocy stało się najgorsze 2. Gwiazda TVN urodziła, pokazała zdjęcie ze szpitala. Znamy imię i płeć dziecka, gratulujemy 3. Koroniewska i Dowbor przekazali smutne wieści. Niestety, nie udało się

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Tede