Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Choroby Gwiazd

Choroby Gwiazd

Sandra Kubicka
29.01.2024 19:10 Ciężarna Sandra Kubicka pisze o zmianach nowotworowych. "Odpalam maila i widzę wiadomość"

Sandra Kubicka miesiąc temu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz poinformowała o zmianach nowotworowych. Modelka rozpoczęła leczenie w zeszłym roku. W jakim jest stanie?

Agata Młynarska
28.01.2024 15:05 "Albo mi pomożecie, albo tu umrę". Burza po wizycie Agaty Młynarskiej w "DDTVN". Potrzebuje wsparcia, by normalnie funkcjonować

Agata Młynarska była jedną z gościn wyjątkowego wydania porannego "Dzień Dobry TVN". Na kanapie wspomniała o inicjatywnie Jurka Owsiaka i tegorocznym celu zbiórki WOŚP. Nagle przekazała dramatyczny apel. Z jej zdrowiem jest aż tak źle? Akcja charytatywna może wiele zmienić.

Cat Janice
22.01.2024 14:39 Znana piosenkarka umiera na raka w hospicjum. Przed śmiercią postanowiła zabezpieczyć przyszłość syna

Znana artystka muzyczna od dwóch lat zmaga się z poważną chorobą, która niestety nie daje jej dużych szans na przetrwanie. Wokalistka zdaje sobie sprawę, że jej dni są już policzone, dlatego przed śmiercią postanowiła zadbać o przyszłość syna. We wzruszający sposób uhonorowała ich wspólny czas. Teraz fani okazują wsparcie, jak tylko mogą. 

Monika Mrozowska
18.01.2024 21:53 Monika Mrozowska wrzuciła fotki z porodówki! „Moje jedyne dwa zdjęcia przed”. Najtrudniejsza z ciąż za nią

Monika Mrozowska ma już sporą gromadkę dzieci. Ale właśnie opublikowała zdjęcia z porodówki! Ujawniła to, co wcześniej ukrywała przed fanami.

Czesław Niemen - przyczyna śmierci
17.01.2024 19:12 To jednak nie był rak?! Nowy trop w sprawie nagłej śmierci Czesława Niemena. Córka wskazała inną przyczynę śmierci

Czesław Niemen zmarł dokładnie 10 lat temu, 17 stycznia. Jego śmierć do dziś budzi wątpliwości i szereg teorii. Nawet córka piosenkarza nie sądzi, by jej ojca zabił nowotwór. Na co zatem zmarł Niemen?

Damian Kordas
16.01.2024 22:32 Damian Kordas nagle zniknął. Ma za sobą poważną operację. „Ostatnie miesiące były ciężkie”

Damian Kordas, zwycięzca programów „MasterChef” i „Taniec z gwiazdami”, kucharz i celebryta, nagle zniknął z mediów. Okazało się, że niedawno przeszedł bardzo poważną operację. Powodem była choroba, jak czuje się teraz? 

Shannen Doherty
16.01.2024 16:00 Śmiertelnie chora Shannen Doherty już zaplanowała swój pogrzeb. Wytyczne gwiazdy mogą zadziwić

Shannen Doherty ma czwarte stadium raka. Aktorka znana z wielkiego hitu “Beverly Hills 90210” już zadbała o swój pogrzeb. Ułożyła cały plan. Jaka jest jej ostatnia wola? Jak planuje się pożegnać ze światem?

Robert Gawliński
14.01.2024 11:25 Robert Gawliński o walce z chorobą. Opowiedział, kiedy usłyszał diagnozę. To brzmi jak koszmar

Robert Gawliński zyskał popularność jako wokalista legendarnego zespołu Wilki. Na scenie muzycznej jest aktywny od ponad 40 lat i choć może pochwalić się licznymi sukcesami, w życiu prywatnym mierzył się z ogromnym ciosem. Muzyk wyznał, jak zareagował na wieść o nowotworze. Zaskakujące jak zmierzył się z chorobą.

Ewa Bilan-Stoch
13.01.2024 23:15 Smutne wyznanie żony Kamila Stocha. Problemy zdrowotne przekreśliły jej marzenia

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha, obecnie zajmuje się czymś zupełnie innym, niż planowała za młodu. Problemy zdrowotne uniemożliwiły jej realizację marzeń. Co stało się ukochanej skoczka?

Krzysztof Hołowczyc
13.01.2024 16:12 Hołowczyc ma kłopoty. Ześrubowany kręgosłup, a on na trasie Dakaru: "Sparaliżowało..."

Krzysztof Hołowczyc ma poważne problemy. Rajdowiec bierze udział w najważniejszych zawodach, pośrodku pustyni doznał paraliżu, niezbędne były specjalistyczne badania. Co dzieje się na trasie Rajdu Dakar?

Sara Sidner wyznaje na wizji, że ma raka piersi
10.01.2024 20:32 Dziennikarka na wizji wyznała, że ma raka. Zalała się łzami: "Ciężko o tym mówić"

Znana dziennikarka wyznała na wizji, że zmaga się z ciężką chorobą Nie mogła powstrzymać łez. Szczegóły.

Bartosz Żukowski o chorobie. Wywiad dla Plejada.pl
08.01.2024 20:38 Bartosz Żukowski pierwszy raz o walce z chorobą. „Coraz gorzej się czułem”. To dlatego zniknął z mediów

Bartosz Żukowski przeszedł nie tylko bolesny i trudny rozwód, ale też ataki prasy. Dopiero teraz okazuje się, że to nie wszystko, co spotkało serialowego Waldusia ze „Świat według Kiepskich”. Aktor opowiedział o swojej chorobie.

Bruce Willis choroba, jak wygląda 2024
08.01.2024 19:32 Nieuleczalna choroba Bruce'a Willisa postępuje. Tak teraz wygląda legenda kina. Córka podzieliła się wyciskającym łzy zdjęciem

Bruce Willis zniknął z ekranów i show-biznesu z powodu poważnej choroby. Jego stan postępuje, a tuż przed świętami pojawiły się nowe, przykre doniesienia. Jak wygląda teraz aktor? Zdjęcie z córką wyciska łzy.

Martyna Wojciechowska
08.01.2024 16:37 Łamiące serce wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Padło zdanie, które wszyscy zapamiętają

Martyna Wojciechowska przeżyła wiele trosk nie tylko podczas podróży. Ojciec jej córki zmarł po długiej chorobie, a później związek z Przemysławem Kossakowskim rozpadł się z hukiem. Zazwyczaj nie mówi o swoich problemach, teraz się to zmieniło.

Leon Myszkowski
06.01.2024 23:11 Leon Myszkowski wydał oświadczenie. Nie mieści się w głowie, co działo się na SOR. „Misja zakończona niepowodzeniem”

Leon Myszkowski ma ostatnio poważne problemy ze zdrowiem. Z powodu spuchniętej części ciała trafił najpierw na SOR, a potem na pilny zabieg operacyjny. Co dokładnie się wydarzyło? Syn Justyny Steczkowskiej wyjawił szczegóły.

Olaf Lubaszenko
06.01.2024 19:09 Olaf Lubaszenko walczył o zdrowie i schudł 80 kg! Jego nowe zdjęcia niepokoją

Olaf Lubaszenko w ostatnich latach przeszedł fantastyczną metamorfozę. Nie tylko pokonał okropną chorobę, ale też schudł 80 kilogramów. Wrócił do grania w filmach. 55-letni aktor zaniepokoił jednak fanów na najnowszych zdjęciach. Jak wyglądał?

syn Justyny Steczkowskiej
04.01.2024 21:15 Syn Justyny Steczkowskiej znowu trafił do szpitala. Jego ukochana alarmuje: "Będą ciąć"

Syn Justyny Steczkowskiej ma coraz poważniejsze problemy zdrowotne. Pojedyncza wizyta na SOR-ze owocowała kolejnymi, a teraz niezbędny jest zabieg. Ukochana Leona Myszkowskiego mówi o łzach z bezsilności. Co się dzieje?

Marek Sierocki
30.12.2023 10:19 Marek Sierocki został zwolniony z TVP. Wcześniej dowiedział się o ciężkiej chorobie. "Mało wiemy o tym nowotworze"

Marek Sierocki dołączył do znanych gwiazd, które musiały pożegnać się ze swoimi posadami w Telewizji Polskiej. Dziennikarz muzyczny przez prawie czterdzieści lat współpracował z programem "Teleexpress". Jakiś czas temu jego życie prywatne wywróciło się do góry nogami z powodu choroby. Ciężki przypadek skłonił go do przemyśleń.

Sandra Kubicka
27.12.2023 20:10 Kubicka cudem zaszła w ciążę i już mierzy się z problemami! Z tej strony ciosu się nie spodziewała

Sandra Kubicka ledwo ogłosiła, że jest w ciąży, a już ma pierwsze problemy. Modelka pokonała chorobę, ale nie spodziewała się ataku z całkiem innej strony. O wszystkim opowiedziała w sieci, przyszła mama nie zamierza teraz iść na kompromisy.

Marta Kubacka
26.12.2023 22:08 Poruszające życzenie świąteczne od Marty Kubackiej. Wspomniała o chorobie i wzruszyła internautów

Marta Kubacka i Dawid Kubacki jeszcze niedawno przeżywali koszmar. Żona skoczka walczyła o życie i dopiero po dłuższym czasie było pewne, że wygrała tę walkę. Teraz złożyła bardzo poruszające życzenia świąteczne: dobrze wiedziała, co mówi.

Bruce Willis
26.12.2023 16:53 Fatalne wieści nt. stanu zdrowia Bruce'a Willisa. To bardzo smutne święta

Bruce Willis cierpi na ciężką, nieuleczalną chorobę. Przez ostatnich kilka lat zmienił się nie do poznania. W jakim stanie jest obecnie? Najnowsze doniesienia rodziny wywołują potężny smutek, to będą bardzo przykre święta.

Dominika Tajner
22.12.2023 11:24 Dominika Tajner dopiero co zmagała się z nowotworem, właśnie poinformowano o kolejnej chorobie. Walka trwała 2 miesiące

Dominika Tajner w ostatnim czasie zupełnie wycofała się z życia publicznego. Dopiero teraz postanowiła opowiedzieć co się z nią działo przez wiele miesięcy. Była żona Michała Wiśniewskiego zmagała się z chorobą. Po doświadczeniach związanych z nowotworem wolała pozostawić strefę zdrowia dla siebie. Teraz wyjawia kulisy samopoczucia.

Beata Tyszkiewicz
21.12.2023 08:24 Smutne wieści o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Przyjaciele aktorki już niczego nie ukrywają

Beata Tyszkiewicz jest doskonale znana przez całe pokolenia dzięki swoim aktorskim projektom, a także programom telewizyjnym. Niestety od kilku lat legenda show-biznesu nie opuszcza swojego mieszkania. Jaki jest powód tak ostatecznej decyzji? Nawet przyjaciele nie mogą jej odwiedzić. Przekazali smutne wieści. 

Beata Tyszkiewicz
19.12.2023 19:02 Niepokojące wieści nt. stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Gwiazda przerwała milczenie gorzkim komentarzem

Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę po tym, jak kilka lat temu przeszła zawał. Teraz jej przyjaciele ze świata filmu podzielili się nowymi, bardzo niepokojącymi doniesieniami na temat jej zdrowia. A co mówi na temat swojego stanu sama aktorka?

Tomasz Karolak
17.12.2023 18:58 Zdruzgotany Tomasz Karolak pilnie prosi o pomoc. Chodzi o najbliższą osobę. "Leży w śpiączce, pękł jej tętniak"

Tomasz Karolak niespodziewanie poprosił fanów o pomoc. Łamiącym się głosem powiedział o bliskim sobie dziecku, które nagle trafiło do szpitala. Niespodziewanie pękł tętniak, cała rodzina aktora jest załamana.

Aldona Orman
15.12.2023 17:00 Aldona Orman otarła się o śmierć. Ku przestrodze pokazała, co zagrażało jej życiu

Aldona Orman ledwo uszła z życiem. Gwiazda „Klanu” jeszcze niedawno była w szpitalu, gdzie przeszła szereg operacji. Teraz aktorka pokazała na nowym zdjęciu, co mogło ją zabić. Ostrzega przy tym wszystkich.

Doda
13.12.2023 13:18 "Nie daję rady". Doda przeżywa katusze. Przez tę przypadłość nie może normalnie funkcjonować

Doda jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Niewiele osób jednak wie, że artystka na co dzień musi mierzyć się z dotkliwą dolegliwością. Postępujące objawy uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. Wyznała internautom, co powoduje u niej ogromny dyskomfort.

Marta Kubacka / Dawid Kubacki
02.12.2023 19:41 Dawid Kubacki przekazał, że jego żona musi się oszczędzać. Tymczasem Marta... Skoczek na zawodach, a ona swoje

Dawid Kubacki niedawno w bardzo emocjonalny sposób opowiedział o stanie zdrowia swojej żony. Marta Kubacka jeszcze w marcu walczyła o życie. Co robi, kiedy skoczek jest na zawodach?