Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Rodziny Królewskie

Rodziny Królewskie

Meghan Markle
30.08.2022 21:31 Meghan Markle w nowym wywiadzie uderzyła w rodzinę królewską. Wyjawiła kulisy "Megxitu"

Meghan Markle po raz kolejny postanowiła opisać przykrości, jakie według niej zaznała od rodziny królewskiej. W najnowszym wywiadzie w bardzo obszerny sposób opisała kulisy "Megxitu" oraz wyjawiła, czy planuje wybaczyć krzywdy, jakich doznali z księciem Harrym. A lista tych ostatnich jest długa.Właśnie pojawiło się specjalne wydanie magazynu "New Yorker", czyli "The Cut". To właśnie tam żona księcia Harry'ego opowiedziała, jak wyglądała ich przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych. Okazuje się też, że nie tylko ona odczuła ból związany z konfliktem z Windsorami.

księżna Diana
30.08.2022 16:10 Co zabiło Dianę? Autorka książki o księżnej bezlitośnie o teoriach spiskowych

31 sierpnia 1997 roku księżna Diana i Dodi Al-Fayed przemieszczali się ulicami Paryża. Jechali z hotelu Ritz do apartamentu przy ulicy Arsène Houssay, próbując umknąć przed śledzącymi ich paparazzi. O godzinie 00:24 ich auto uderzyło w 13. filar tunelu Alma. O pierwszej w nocy księżna została przewieziona do szpitala La Pitié-Salpêtriére, gdzie zmarła 3 godziny później w wyniku odniesionych obrażeń. Tyle o śmierci Lady Di mówią zbadane, sprawdzone w wyniku śledztwa fakty. Jak jednak w przypadku niemal każdego głośnego i jednocześnie tragicznego wydarzenia w historii, wokół tej sprawy jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać przeróżne teorie spiskowe. O niektórych z nich porozmawialiśmy z Iwoną Kienzler, popularyzatorką historii, twórczynią kilkudziesięciu publikacji, badającą rolę kobiet w dziejach, a także autorką książki "Księżna Diana. Miłość, zdrada, samotność".

Elżbieta II
28.08.2022 19:06 Elżbieta II ma problemy zdrowotne. Lekarze zalecają zmianę nawyków

Doniesienia o tym, że Elżbieta II ma coraz większe problemy ze zdrowiem, pojawiają się od dłuższego czasu. Królowa w ostatnim czasie była zresztą zmuszona odwołać wiele spotkań publicznych, właśnie ze względu na swój stan. Teraz okazuje się, kolejne wydarzenie będzie musiało mieć całkiem inne oblicze.Władczyni Wielkiej Brytanii jest obecnie drugą najdłużej panującą monarchinią. Ma już 96 lat, a rok temu pożegnała swojego męża, księcia Filipa. Już przed jego odejściem monarchini ograniczyła swój udział w niektórych tradycyjnych spotkaniach, później jednak zdarzało się to coraz częściej.

Księżna Kate i książę William
28.08.2022 11:26 Księżna Kate i książę William za kilkadziesiąt lat. Trudno nie dostrzec podobieństwa

Księżna Kate i książę William niezmiennie od lat są na świeczniku. Media oraz fani śledzą i analizują każdy ich ruch. Doczekali się pokaźnego grona fanów, a część z nich zdecydowała się poświęcić swój czas na prowadzenie stron i profili poświęconych życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Na jednym z nich pojawiły się zaskakujące zdjęcia.W sieci opublikowano symulację wyglądu księżnej Kate i księcia Williama za kilkadziesiąt lat. Zaskakujące, jak następca tronu podobny jest do swojego ojca, księcia Karola. Z kolei Kate mimo zmarszczek i siwizny wciąż promienieje.

Księżna Kate EA
27.08.2022 20:31 Księżna Kate i książę William wyprowadzają się z Pałacu Kensington. Ich nowy dom ma mroczną przeszłość

Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest o przeprowadzce, jaka w te wakacje czekała księcia i księżnę Cambridge oraz ich dzieci. Książę William oraz księżna Kate przenoszą się do nowego domu z niezwykłą historią. W Adelaide Cottage toczył się bowiem jeden z najbardziej skandalicznych romansów w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Adelaide Cottage znajduje się w Windsor Home Park, na wschód od zamku Windsor w angielskim hrabstwie Berkshire. Powodem przeprowadzki jest fakt, że książę George, książę Louis i księżniczka Charlotte od jesieni zaczynają naukę w tamtejszej Lambrook School. Do szkoły będą mieli zaledwie 15 minut.

Księżna Kate i Meghan Markle EA
27.08.2022 14:27 Księżna Kate i Meghan Markle szykują się do konfrontacji. Od dawna ze sobą nie rozmawiają

Wielkimi krokami zbliża się podróż księcia Harry'ego i Meghan Markle do Europy. W mediach pojawiają się pogłoski, że para spotka się również z rodziną. Księżna Kate ma przygotowywać się na spotkanie ze szwagierką, przez którą "wystarczająco się wycierpiała i została wciągnięta w błoto".Nieprzerwanie głośno jest o nastrojach panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę Harry wraz z małżonką Meghan zdecydowali się na serię kontrowersyjnych kroków, które odbiły się na wizerunku wszystkich royalsów. Czy najbliższe spotkanie książąt będzie miało pozytywne zakończenie?

Książę William, Księżna Kate EA
24.08.2022 10:10 Książę William podjął ważną decyzję, chodzi o dzieci. Chce uniknąć błędów ojca

Książę William podjął poważne kroki w sprawie wychowywania swoich małoletnich dzieci. Następca brytyjskiego tronu chce spełniać obowiązki również wobec najbliższych. Od września będzie tym częstym gościem w szkole pociech.Członkowie rodziny księcia Williama są jednymi z najbardziej uwielbianych przedstawicieli brytyjskich royalsów. Od momentu wprowadzenia trójki dzieci na królewskie salony, media z zachwytem obserwują kolejne kroki następcy tronu. Przy okazji przeprowadzki księżna Kate i książę William postanowili podjąć stanowcze kroki w wychowywaniu pociech.

Meghan Markle EA
23.08.2022 20:52 Meghan Markle pokazała się bez grama makijażu, nie możemy się napatrzeć. A to jeszcze nie wszystko

Meghan Markle zazwyczaj pokazuje się publicznie w prostych włosach, czasem ozdobionych lekkimi falami, oraz delikatnym makijażu. Tym razem jej fani mieli okazję zobaczyć ją nie tylko w całkowicie naturalnym wydaniu, ale też naturalnej fryzurze, która dla wielu może być całkowitym zaskoczeniem.Na nagraniu, które powstało na potrzeby podcastu Markle, widzimy ją w towarzystwie syna oraz jej mamy. Po której zresztą gwiazda odziedziczyła mocno kręcone włosy. Prawie nigdy nie pokazuje się w takim wydaniu, tym razem fani mogli więc zobaczyć ją całkowicie odmienioną.

Księżna Diana
23.08.2022 18:50 Ujawniono, co znaleziono w miejscu wypadku księżnej Diany. Policjantka przekazała szczegóły

Księżna Diana zginęła w Paryżu, podczas próby ucieczki przed paparazzi, którzy śledzili wówczas każdy jej krok. 31 sierpnia minie dokładnie 25 lat od tego tragicznego wypadku. Z tej okazji na jaw wyszły nowe fakty, a policjantka, która uczestniczyła w prowadzeniu śledztwa ujawniła, co znalazła na miejscu zdarzenia.W 1997 roku księżna Walii spędzała wakacje z synami w Saint-Tropez, na zaproszenie Mohameda Al-Fayeda. W połowie lipca dołączył do nich Dodi Al-Fayed, egipski producent filmowy, a prasa natychmiast zwietrzyła ekscytujący temat. Świat zalały doniesienia o łączącym ich romansie. 30 sierpnia wyjechali do Londynu, po drodze zatrzymując się w Paryżu.

Rodzina królewska
22.08.2022 19:18 Dzieci księżnej Kate idą do nowej szkoły. Będą uczyć się w prawdziwych luksusach

Księżna Kate, książę William oraz trójka ich dzieci już niebawem zmienią miejsce zamieszkania. Wielkimi krokami zbliża się również nowy rok szkolny. Dzieci royalsów w związku z przeprowadzką rozpoczną naukę w nowej, prestiżowej szkole. Dyrektor placówki wydał oświadczenie w sprawie. Księżniczka Charlotte, książę George i książę Louise wkrótce rozpoczną naukę w Lambrook School, do której niegdyś uczęszczali m.in. książę William, książę Karol oraz książę Filip. Wiemy, ile wynosi roczne czesne w luksusowej placówce.

Elżbieta II EA
21.08.2022 20:01 Wnuczka Elżbiety II poszła do pracy w sklepie. Klienci byli zaskoczeni

Członkowie rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii są czasem krytykowani za życie z dala od zwykłych obywateli. Zupełnie inną ścieżkę wybrała lady Louise Windsor. Jej ojcem jest Edward, hrabia Wessexu, babcią zaś królowa Elżbieta II. Tymczasem dziewczyna przed rozpoczęciem roku akademickiego wybrała się do całkiem zwyczajnej pracy. Lady Louise Windsor zajmuje 16. miejsce w sukcesji do tronu. Jej rodzina prowadzi spokojne, niezbyt wystawne życie. Rodzice dziewczyny, Edward i jego żona Zofia orzekli w 2020 roku, że ich dzieci same zdecydują po ukończeniu 18 lat, czy chcą nosić tytuły książęce. Louise odmówiła.

Królowa Małgorzata EA
21.08.2022 16:18 Królowa Małgorzata i książę Henryk kochali się do końca. Niezwykła historia miłości

Królowa Małgorzata II, władczyni Danii, może pochwalić się jedną z najbardziej niezwykłych historii miłosnych. Jej uczucie do męża Henryka nigdy nie zgasło, a on z kolei zadbał o ostatnią niespodziankę, która została zrealizowana już po jego śmierci w 2018 roku. Ich związek był jednak nie tylko blaski, ale i cienie. Małgorzata, córka króla Danii Fryderyka IX poznała francuskiego dyplomatę, Henryka de Laborde de Monpezata, w 1965 roku. Mniej więcej dwa lata później byli już po ślubie. W 1972 została królową. I choć on do końca nie mógł się pogodzić z jednym aspektem duńskiej monarchii, do końca kochał swoją "Stokrotkę".

Książę Harry, Meghan Markle, królowa Elżbieta II
20.08.2022 10:23 Królowa martwi się o prawnuków. Nalega na powrót księcia Harry’ego i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle wciąż toczą spór z Brytyjskim Ministerstwem Spraw Wewnętrznych. Para oczekuje ochrony, jednak z racji zrzeknięcia się tytułów, nie mogą oni być chronieni przez strażników opłacanych przez podatników. Wielkimi krokami zbliża się ich podróż do Europy. Królowa Elżbieta II drży o bezpieczeństwo swojego wnuka i prawnuków.Na początku września książę Harry wraz z małżonką zawitają w Europie. Pojawią się na kilku ważnych wydarzeniach, a także odwiedzą zaprzyjaźnione organizacje charytatywne. To idealna okazja, by spotkać się również z rodziną.

Księżna Diana
19.08.2022 18:05 Księżna Diana przewidziała własną śmierć? Już dwa lata wcześniej mówiła o wypadku

Okoliczności śmierci księżnej Diany do dziś budzą wiele wątpliwości. Choć niedługo minie już 25 lat od tragedii samochodowej, nadal pojawiają się nowe szczegóły w sprawie. Tajemnicza notatka, zostawiona przez adwokata księżnej Walii, rzuca światło na możliwy przebieg wydarzeń.Księżna Diana była jedną z najbardziej uwielbianych członkiń brytyjskich royalsów. Szczerość i otwartość sprawiły, że przez wielu była nazywana "królową ludzkich serc". Niestety, jej życie zakończyło się na wskutek tragicznego wypadku samochodowego w 1997 roku.

książę Harry, książę Karol EA
18.08.2022 13:33 Książę Harry autorem przecieku w sprawie własnego ojca? Książę Karol podejrzewa zdradę

Wielu, częściowo słusznie, wydaje się, że perypetie brytyjskiej rodziny królewskiej nigdy się nie skończą. Tym razem konflikt wystąpił między pierwszym w kolejce do tronu księciem Karolem, a jego najmłodszym potomkiem – Harrym. Syn królowej Elżbiety II oskarża męża Meghan Markle o przekazanie mediom prywatnych informacji na swój temat.Brytyjska rodzina królewska przeżywa obecnie ciężki okres. Wszystko zaczęło się od małżeństwa księcia Harry’ego z amerykańską aktorką, które to od początku nie przypadło do gustu wszystkim członkom rodu Elżbiety II. Po jakimś czasie zakochani zdecydowali się na wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych i rezygnację z przysługujących tytułów, gdzie udzielili głośnego wywiadu o tym, jak rodzina Harry'ego przyjęła jego żonę.Podczas rozmowy wyszło na jaw, że nowa księżna Sussexu nie była akceptowana przez rodzinę męża. Pojawiły się nawet doniesienia o rasistowskim komentarzach, wygłoszonych pod adresem syna pary. Po tym wszystkim małżeństwo niechętnie chce wracać do Wielkiej Brytanii, a reszta rodziny księcia nie wydaje się tym faktem szczególnie urażona. Teraz na jaw wychodzą jednak kolejne sekrety.

Książę Harry EA
16.08.2022 20:41 Spędziła noc z księciem Harrym, teraz chce sprzedać intymną pamiątkę. Może zgarnąć aż milion dolarów

W 2012 roku książę Harry świętował swoje urodziny w Las Vegas. Huczna impreza zakończyła się zrzuceniem ubrań przez wnuka królowej Elżbiety II. Znajdująca się w pobliżu striptizerka przechwyciła slipki księcia, które 11 sierpnia 2022 roku trafiły na licytację. Bielizna członka rodziny królewskiej zdaje się być wyjątkowo cenna.Carrie Royale jest byłą striptizerką, która zajęła się organizacją licytacji majtek księcia Harry'ego. Wydarzenie miało miejsce w Hustler Club Larry'ego Flynta w Las Vegas i poprowadziła je posiadaczka bielizny royalsa. Zainteresowanie jego bielizną jest większe, niż przypuszczano.

Księżniczka Małgorzata
16.08.2022 16:57 Dla rodziny królewskiej była gorsza niż Meghan Markle. Oto siostra Elżbiety II, czołowa skandalistka brytyjskiego dworu

Brytyjska rodzina królewska wciąż rozbudza ciekawość, a media i fani ochoczo wracają do historii rodu. Nie inaczej było lata temu, kiedy na światło dzienne zaczęły wychodzić kolejne skandale z udziałem siostry Elżbiety II. Księżniczka Małgorzata chciała pogodzić beztroskie życie, jednocześnie nie rezygnując ze swoich przywilejów i tytułów. Jej historia budzi skrajne emocje.Młodsza siostra królowej Elżbiety II przyszła na świat 21 sierpnia 1930 roku. Zmarła 9 lutego 2002 roku, mając 72 lata. Od śmierci księżniczki Małgorzaty minęły dwie dekady, jednak miano skandalistki na dworze Windsorów do dziś kojarzone jest z jej osobą.

Harry i Meghan EA
16.08.2022 07:46 Książę Harry i księżna Meghan przylecą do Europy. Spotkają się z królową?

Książę Harry i księżna Meghan wraz ze swoimi dziećmi, na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Jak donoszą media, już wkrótce rodzina zjawi się w Europie, by odwiedzić zaprzyjaźnione organizacje charytatywne. Udadzą się m.in. do Manchesteru i Düsseldorfu, a być może zdecydują się na odwiedzenie królowej Elżbiety II.Harry i Meghan niezmiennie wzbudzają ogromne emocje. Kontrowersyjna decyzja o porzuceniu tytułów wiązało się z licznymi konsekwencjami, a w kuluarach mówi się nawet o rodzinnym konflikcie. Zbliżająca się podróż do Europy może więc rzutować na polepszenie wizerunku małżeństwa.

księżna Kamila EA
14.08.2022 22:26 Księżna Kamila nie powinna zostać królową? Internauci nie zgadzają się z Elżbietą II

Jeszcze do niedawna mówiło się, że po tym, jak książę Karol wstąpi na tron, księżna Kamila będzie używać tytułu "księżna małżonka". Jednak podczas obchodów Platynowego Jubileuszu okazało się, że Elżbieta II pragnie, aby po jej śmierci żona jej syna otrzymała tytuł królowej. Reakcja internautów na tę wiadomość jest zdecydowanie niepochlebna.Obecnie żona księcia Karola posługuje się tytułem księżna Kornwalii, jaki otrzymała po ślubie z następcą brytyjskiego tronu. Elżbieta II wystosowała niedawno specjalny oficjalny list, w którym wyraziła życzenie, by po jej śmierci, kiedy książę Walii zostanie królem, Kamila otrzymała tytuł "królowej małżonki". Informacje te wciąż wywołują burzę w komentarzach.

Książę Harry i księżniczka Charlotte EA
14.08.2022 12:32 Księżniczka Charlotte była zazdrosna o tatę, gdy pozował z fankami

Książę William wraz z żoną i dziećmi regularnie pojawiają się na licznych wydarzeniach. Rodziny królewskiej nie zabrakło również podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów, mających miejsce w Birmingham. Williamowi i Kate towarzyszyła wówczas córka Charlotte. Jej zachowanie uchwycili fotoreporterzy. Gesty członków brytyjskiej rodziny królewskiej są bacznie obserwowane, a także poddawane analizie. Nie inaczej jest w przypadku dzieci, które wielokrotnie zaprezentowały swoje humorki na oczach całego świata.

księżna Kate EA
12.08.2022 18:41 Księżna Kate niczym lwica broni honoru rodziny królewskiej. Ma w planach interwencję, w tle "Megxit"

Książę Harry i Meghan Markle przez ostatnie lata napsuli sporo krwi rodowi Windsorów. "Megxit", czyli wyprowadzka do Stanów i wystąpienie z rodziny królewskiej to tylko czubek góry lodowej. Na horyzoncie rysuje się kolejna możliwa afera. Zagraniczna prasa donosi, że księżna Kate postanowiła podjąć w tej sprawie zdecydowane kroki.Na początku stycznia 2020 roku świat dowiedział się, że Harry i Meghan rezygnują z pełnienia obowiązków, wynikających z przynależności do brytyjskiej rodziny królewskiej. Równie zaskoczony był wtedy Pałac Buckingham. Nie był to jednak koniec, a początek konfliktu z rodem Windsorów.

księżna Kate, książę William
11.08.2022 18:29 Tak księżna Kate i książę William bawili się przed ślubem. Materiały z imprezy trafiły do sieci

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od 2011 roku. Spotykali się jednak na długo przed ślubem. Choć teraz uchodzą za przykładną, stateczną rodzinę i uwielbianą parę Wielkiej Brytanii, w przeszłości potrafili nieźle dokazywać. Widać to na zdjęciach z czasów, kiedy mieli po dwadzieścia lat, a które właśnie ujrzały światło dzienne.Książęca para poznała się podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji, w okolicach 2002 roku. Trzy lata później wiadomo już było, że są razem. Pokazywali się wielokrotnie na wydarzeniach publicznych. W 2007 mówiło się o krótkim rozstaniu, jednak już wkrótce do siebie wrócili. W 2010 roku doszło do zaręczyn, a rok później do ślubu.

Książę Harry i książę William
10.08.2022 18:59 Ochroniarz księżnej Diany wypowiedział się ws. relacji Harrego i Williama

Konflikt pomiędzy Harrym a Williamem sprawił, że bracia stali się dla siebie zupełnie obcy, co byłoby nie do pomyślenia jeszcze kilka lat temu. Były ochroniarz ich matki ocenił zachowanie książąt. Księżna Diana nie tak wyobrażała sobie ich wspólną dorosłość.Bracia przyszli na świat ze związku księżnej Diany z następcą brytyjskiego tronu, księciem Karolem. Choć małżeństwo już od początku jego zawarcia nie zwiastowało szczęśliwego zakończenia, księżna Walii nad życie uwielbiała swoje dzieci. Obecnie relacja Harry'ego i Williama nie przypomina ich więzi sprzed dziecięcych lat.

Elżbieta II, księżna Kate i książę William
09.08.2022 20:34 Elżbieta II skrytykowała aranżację domu księżnej Kate i księcia Williama

Książę William i księżna Kate od wielu lat zamieszkują posiadłość Anmer Hall. Okazuje się, że zmysł dekoratorski małżeństwa nie przypadł do gustu królowej Elżbiecie II. Monarchini nie ukrywała słów krytyki dla bliskich.Brytyjska rodzina królewska nie przestaje zaskakiwać mediów na całym świecie. Poczynając od plotek na temat miłosnych kryzysów, po modowe inspiracje członkowie rodziny królewskiej muszą być czujni wobec każdej decyzji. Książę William i księżna Kate poczuli na sobie gniew królowej gdy pokazali jej wnętrze posiadłości. Elżbieta II nie wykazała się aprobatą wobec wyborów małżeństwa.

Książę Karol z żoną Kamilą EA
09.08.2022 14:17 Książę Karol w opałach? Wszystko przez uszczypliwą uwagę Kamili

Zaskakujące informacje docierają do nas z zagranicznej prasy. Tym razem uwagę skupili na sobie książę Karol i jego żona Kamila. Kobieta miała dopuścić się rasistowskiego żartu, który skierowała w stronę dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle. Słowa Kamili ujrzały światło dziennie.Brytyjska rodzina królewska jest pod stałą obserwacją nie tylko swojego narodu, ale również fanów czy ekspertów, którym nie umknie żadna wpadka. Najnowsze doniesienia mogą zszokować wielu. Takie słowa nie powinny paść z niczyich ust, a tym bardziej żony księcia.

Kate Middleton EA
09.08.2022 13:18 Księżna Kate zachwyciła prostą stylizacją. Podobne szorty można znaleźć w wielu sklepach

Stylizacje księżnej Kate na każdym kroku są oceniane i poddawane dokładnej analizie. Małżonka księcia Williama już wielokrotnie zaskakiwała casualowymi, a nawet sportowymi strojami w miejscach publicznych. Podczas ostatniego wystąpienia szczególną uwagę zwracały jej spodenki.Kate Middleton postanowiła odsłonić nogi i założyła na siebie białe szorty z wysokim stanem. Jeszcze kilka dekad temu taka stylizacja mogłaby być uznana za nietaktowną i spotkać się z oburzeniem wśród Brytyjczyków. Czasy się jednak zmieniają, a członkowie rodziny królewskiej pozwalają sobie na coraz więcej.

Królowa Elżbieta II EA
08.08.2022 16:18 Królowa Elżbieta II zrezygnowała z ważnej tradycji. Pracownik ujawnił powód

Królowa Elżbieta II co roku przyjeżdża do zamku w Balmoral, by odpocząć od codziennych obowiązków. Tradycyjnie w tej szkockiej miejscowości odbywają się oficjalne uroczystości, związane z przywitaniem władczyni. Tym razem zostały one jednak odwołane. Angielska prasa donosi, że przyczyną może być pogarszające się zdrowie monarchini.To nie pierwszy raz w ciągu ostatnich miesięcy, kiedy królowa zrezygnowała z udziału w ważnych państwowych wydarzeniach. Miało to miejsce zarówno podczas obchodów jej Platynowego Jubileuszu, jak i podczas majowego otwarcia nowej sesji parlamentu. Brytyjczycy coraz bardziej obawiają się o jej stan zdrowia.

Meghan Markle EA
06.08.2022 21:24 Krytyczna opinia ekspertki o księżnej Meghan. "Bardzo wyrachowana"

Najnowsza opinia o Meghan Markle może zszokować niejednego fana rodziny królewskiej. Ekspertka Lady Colin Campbell szczegółowo przeanalizowała zachowanie żony księcia Harry'ego. Wnioski, jakie wysnuła, nie napawają optymizmem. Dlaczego określiła Meghan mianem "wyrachowanej"?O rodzinie królewskiej nieprzerwanie od lat jest głośno. Z każdym kolejnym tygodniem dowiadujemy się nieznanych do tej pory faktów, a liczne grono ekspertów nie przestaje przypatrywać się ich ruchom, gestom i zachowaniu. Poznajcie zaskakującą analizę Meghan Markle.