Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To Rafał Grabias? Król życia zniknął, a teraz zaskoczył przemianą w kobietę
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.06.2024 19:10

To Rafał Grabias? Król życia zniknął, a teraz zaskoczył przemianą w kobietę

Rafał Grabias
fot. KAPiF

Rafał Grabias zniknął z mediów społecznościowych. Teraz powrócił i zaskoczył w nowym poście. Gwiazdor “Królowych życia” pokazał się w kobiecym wydaniu. 

Związek Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna

Rafał Grabias był jednym z gwiazdorów popularnego programu “Królowe życia”, który wypromował takie osoby, jak Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, czy Julia Von Stein. W formacie telewidzowie śledzili losy Rafała i jego partnera, Gabriela Seweryna. Para cieszyła się sympatią fanów, a ich wątek był jednym z najpopularniejszych w produkcji. Razem prowadzi salon zmarłego stylisty. 

Telewidzowie przeżyli szok, gdy okazało się, że Grabias i Seweryn rozstali się. Panowie zakończyli swój związek na krótko przed zaprzestaniem emisji “Królowych życia”. Rafał bardzo przeżył śmierć byłego partnera. Gabriel Seweryn odszedł w listopadzie zeszłego roku.

Grabias kpi z Dagmary i Polsatu. Poniżył „Królową życia” "Powód śmierci?". Grabias dopiero teraz powiedział prawdę o Gabrielu Sewerynie

Rafał Grabias pokazał się jako kobieta

Rafał Grabias jakiś czas temu postanowił usunąć się z życia publicznego. Niewiele się działo również w jego mediach społecznościowych. Gwiazdor programu “Królowych życia” prawdopodobnie nadal próbuje się uporać ze śmiercią byłego partnera, Gabriela Seweryna. Niedawno Grabias zaskoczył nowym postem w mediach społecznościowych. 

W sobotę 15 czerwca na profilu Rafała pojawił się nowy materiał wideo, przedstawiające Grabiasa boso w białej sukni na ramiączkach. Na głowie ma on kapelusz z szerokim rondem, a w rękach bukiet kwiatów. Podpisał post następująco:

Parada równości - wersja wiejska.

Dodał również hasztag odnośnie lgbt.

Rafał Grabias o przyczynie śmierci Seweryna

Kilka miesięcy temu Rafał Grabias podczas jednego z wywiadów został zapytany o przyczynę śmierci byłego partnera, Gabriela Seweryna. Gwiazdor “Królowych życia” nie chciał rozwijać tematu. Zapewnił jednak, że ma wiele ciepłych wspomnień o zmarłym projektancie, który na zawsze pozostanie w jego sercu. 

Powód śmierci? Mnie to dzisiaj w ogóle nie interesuje, bo dla mnie jest najważniejsze, jakim on był człowiekiem. Dla mnie był dobry. Był super partnerem, ale nasze drogi się rozeszły. Myślę, że Gabriel zawsze będzie w moim sercu. Mieliśmy praktycznie dwie dekady wspólnego życia, więc trudno, żebym go wyrzucił z tego serca, prawda - powiedział w rozmowie z “Faktem”. 

Podkreślił również, że ich rozstanie przebiegło w pokojowych warunkach:

Zawsze będę o nim pamiętał.

Rafał Grabias, fot. Instagram
Rafał Grabias, fot. Instagram
Rafał Grabias, fot. Instagram
Rafał Grabias, fot. Instagram