Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tragedia za tragedią. Po śmierci Aviciego zmarła jego ukochana
Anna Lipska
Anna Lipska 11.05.2024 11:25

Tragedia za tragedią. Po śmierci Aviciego zmarła jego ukochana

Emily Goldberg nie żyje
fot. Instagram

Emily Goldberg nie żyje. Była ukochana Aviciego zmarła 6 lat po odejściu słynnego DJ-a. Wiek i przyczyny śmierci.

Avicii nie żyje

Avicii odszedł 20 kwietnia 2018 roku. Szwedzki DJ popełnił sam*bójstwo podczas wakacji w Maskacie, stolicy Omanu. Jego przedwczesna śmierć wstrząsnęła gwiazdami muzyki z całego świata.

Był jednym z najsłynniejszych DJ-ów międzynarodowej sceny klubowej. Tim Berling, bo tak naprawdę się nazywał, stworzył wiele utworów, do których bawił się cały świat.

Nie poradził sobie z błyskawicznie rozwijającą się karierą. Zmagał się z problemami psychicznymi i uzależnieniem od alkoholu. W pewnym momencie był także zmuszony do przerwania kariery, ponieważ obawiał się występów przed publicznością.

Teraz świat obiegły smutne wieści. Nie żyje ukochana Aviciego.

Wygadała się tuż przed finałem "Sanatorium". Co zdradziła? Eurowizja 2024. Ksiądz o występie niebinarnej gwiazdy z Irlandii

Emily Goldberg walczyła z rakiem

Przed śmiercią Goldberg przez rok walczyła z rakiem, a w maju 2023 r. poinformowała, że ​​jest wolna od choroby. W zmaganiach wspierali ją najbliżsi, także Avicii, z którym, według jej wpisów na Instagramie, miała dobre relacje nawet po rozstaniu.

Spędzałeś ze mną godziny na Skypie, kiedy nie mogłeś tam być, słuchając, jak narzekam na bóle brzucha i rzeczy, które zdecydowanie nie mają już znaczenia - pisała już po śmierci muzyka.

Śmierć Goldberg nastąpiła sześć lat po tym, jak jej były chłopak, DJ Avicii, popełnił sam*bójstwo.

Emily Goldberg nie żyje

Emily Goldberg zmarła 3 kwietnia 2024 r. w La Jolla w Kalifornii. Przyczyną śmierci był zator tętnicy płucnej. W żałobie jej rodzice Julie i Sam Goldbergowie oraz brata Aarona.

W nekrologu po śmieci 34-latki napisano, że była "żywą i wyjątkową" osobą, która miała "wiele przygód w swoim zbyt krótkim życiu". Emily kochała zwierzęta, miała dwa psy o imionach Bear i Kuma. Interesowała się sztuką, fotografią, a także amerykańskim i japońskim wrestlingiem.

Rodzinie i bliskim składamy kondolencje.

Emily Goldberg nie żyje, fot. Instagram
Emily Goldberg nie żyje, fot. Instagram
Emily Goldberg nie żyje, fot. Instagram
Emily Goldberg nie żyje, fot. Instagram