Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Trochę mojego szczęścia". Magda Stępień z wielkim pierścionkiem na palcu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.06.2024 19:32

"Trochę mojego szczęścia". Magda Stępień z wielkim pierścionkiem na palcu

Magdalena Stępień
fot. KAPiF; Instagram

Magdalena Stępień niedawno ogłosiła, że zatrzyma szczegóły życia prywatnego dla siebie. Teraz jednak pokazała zdjęcia wspaniałego pierścionka. Czyżby ogłosiła zaręczyny?

Magdalena Stępień: co teraz robi?

Magdalena Stępień przeszła wiele trudnych chwil. Choroba nowotworowa jej synka, a później jego śmierć, medialna wojna z byłym partnerem i ojcem chłopca Jakubem Rzeźniczakiem, niekończące się plotki – wszystko to sprawiło, że postanowiła milczeć na temat szczegółów swojego życia prywatnego. W maju tego roku ujawniła jednak, że ma problemy ze zdrowiem.

Ostatnie dni były trudne! Badania, które wykonałam, wykazały pewne zmiany! Troszkę mnie to przytłoczyło! Na tę chwilę mówi się, że są łagodne. Ale wszystko wyjdzie w czasie! Czeka mnie dalsza diagnostyka! Ale wierzę, że będzie dobrze! Niestety na pewne kwestie w życiu nie mamy wpływu! – napisała Stępień w maju na Instagramie.

W innej sytuacji Stępień zdradziła też, że obecnie nie ma własnego mieszkania i żyje na walizkach “ze względu na życie prywatne i zawodowe”. Właśnie o jej życiu prywatnym nie cichną przeróżne, często sprzeczne doniesienia. Teraz sama pokazała bardzo ważny moment w jej życiu, szczegóły poniżej.

"Badania wykazały zmiany". Przykre wieści od Magdy Stępień "Dobrze być z powrotem". Odmieniona Magdalena Stępień wróciła do Dubaju. W nowej fryzurze podbija miasto

Magdalena Stępień wyjechała na urlop we dwoje

Na Instagramie Magdy Stępień w ostatnich miesiącach pojawiało się mniej nowych zdjęć i filmów niż kiedyś. Wszystko to było spowodowane jej decyzją, by nie pokazywać w sieci życia prywatnego. Zazwyczaj widywaliśmy kadry z publicznych wydarzeń lub jej spotkań ze znajomymi. Teraz modelka pokazała jednak fotografie z romantycznego wyjazdu we dwoje do Grecji.

Magdalena opublikowała wiele zdjęć, pokazujących wyprawę na urokliwą grecką wyspę Mykonos. Chwaliła się nie tylko stylizacjami czy malowniczymi widokami. W pewnym momencie pokazała fotografię, na której widać dwie złączone dłonie: na palcu Stępień widzimy tam okazały, błyszczący pierścionek! Inny kadr pokazuje nogi dwóch osób – kobiety i mężczyzny – przy hotelowym basenie, opatrzone zdjęciem serduszka. Czy oznacza to, że Magda się zaręczyła?

Czy Magda Stępień się zaręczyła?

Fani, którzy już rzucili się do gratulacji, muszą jednak poczuć zawód. Następnego dnia Stępień opublikowała wyjaśnienie, że się nie zaręczyła. Otrzymała za to cudowną niespodziankę od bliskiej osoby.

Kochani! Dziękuję za miłe słowa. Dostałam tyle gratulacji, że nie jestem w stanie odpisać na wszystkie wiadomości! Więc napiszę to tutaj, nim media pomyślą, że się zaręczyłam. To nie były zaręczyny, tylko miła niespodzianka. Miałam dosyć tych głupich komentarzy, więc postanowiłam wrzucić troszkę swojego szczęścia, aby zamknąć buzię pewnym ludziom. Bo ile można słuchać różnych bzdur na temat mojego życia prywatnego. I nie, nie zmieniłam zdania, moje życie prywatne dalej będę trzymała dla siebie. Tu zrobiłam tylko wyjątek – wytłumaczyła wszystko Magda na Instagramie.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z upojnego wyjazdu we dwoje do Grecji.

Magdalena Stępień w Grecji, zdjęcie pierścionka, czy się zaręczyła, oświadczenie
Magdalena Stępień w Grecji, fot. instagram.com/magdalena___stepien
Magdalena Stępień w Grecji, zdjęcie pierścionka, czy się zaręczyła, oświadczenie
Magdalena Stępień w Grecji, fot. instagram.com/magdalena___stepien
Magdalena Stępień w Grecji, zdjęcie pierścionka, czy się zaręczyła, oświadczenie
Magdalena Stępień, fot. KAPiF