Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Trwa baby boom w polskim show-biznesie. Radosne wieści
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.06.2024 22:11

Trwa baby boom w polskim show-biznesie. Radosne wieści

Tomasz Ziętek z partnerką
fot. KAPiF

Od jakiegoś czasu trwa wielki baby-boom w polskim show-biznesie. Wiele gwiazd informuje, że spodziewa się dziecka albo wita na świecie swoje pociechy. Teraz kolejna gwiazda podzieliła się radosnymi wieściami. 

Baby boom w polskim show-biznesie

Gwiazdy chętnie dzielą się w sieci oczekiwaniem na swoje potomstwo. Niedawno dowiedzieliśmy się o narodzinach kolejnych dzieci w show-biznesie. Sandra Kubicka i Baron niedawno przywitali na świecie swojego syna, choć starali się utrzymać sam poród w tajemnicy jak najdłużej.  

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. […] Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli - pisała szczęśliwa mama.

Podobnie radosnymi nowinami podzieliła się produkcja programu "Rolnik szuka żony". Para z 10. edycji, Ania i Kuba, powitała na świecie syna, Dariusza. Mama z maleństwem wróciła już do domu.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje. ps. jak widać melusia także zadowolona - pisała rolniczka.

Teraz popularny aktor zasugerował znacząco, że niedługo zostanie ojcem. Z czego możecie go kojarzyć?

Zapadła decyzja. Królowa życia ucieka z Polski Olek Sikora zapytany o Małgosię Tomaszewską. Rozwiał wszelkie wątpliwości na temat tego, co ich łączy

Kim jest Tomasz Ziętek?

Tomasz Ziętek jest aktorem i muzykiem, który od 2013 roku gra z zespołem The Fruitcakes oraz prowadzi solowy projekt The Ape Man Tales. Choć przez rok studiował na Akademii Teatralnej w Warszawie, został z niej usunięty. Jego filmografia obejmuje takie produkcje jak "Kamienie na szaniec" i "Boże ciało", a także role w serialu "Na dobre i na złe".

To były początki, pamiętam, że to moja agentka mnie przekonała, bo zrzucałem te propozycje serialowe. Powiedziała: spróbuj, zobaczysz i wtedy będziesz mógł decydować, czy nie chcesz pracować w "fabryce śmierci"  — mówił w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

Teraz pojawił się z partnerką na premierze i przekazali cudowne nowiny.

Tomasz Ziętek i jego żona spodziewają się dziecka

Tomasz Ziętek zazwyczaj nie udziela informacji o swoim życiu prywatnym. Jednak w lipcu 2022 roku ujawniono, że jest już po ślubie. W sobotę 16 lipca 2022 roku Tomasz Ziętek i Delfina Kaja Zdanowicz powiedzieli sobie "tak". Na instagramowych profilach ich znajomych pojawiły się relacje z wesela. Wśród gości znalazł się między innymi Andrzej Seweryn.

Teraz on i jego małżonka ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para uczestniczyła w wydarzeniu związanym z premierą nowych odcinków serialu "Bridgertonowie". Delfina Kaja Zdanowicz pojawiła się tam w sukni, która podkreślała jej ciążowy brzuszek. Kobieta jest już w zaawansowanej ciąży. Gratulujemy!

Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF
Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF
Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF
Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF
Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF
Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF
Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF
Tomasz Ziętek z partnerką, fot. KAPiF