Swiatgwiazd.pl
Sławomir

East News / TRICOLORS

Ujawniono, ile Sławomir zarobił na piosence "Miłość w Zakopanem". Ilość zer powala

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Sławomir jest obecnie jednym z najbardziej popularnych wokalistów w Polsce. Jego piosenki podbijają listy przebojów. Okazuje się, że jego największy hit - Miłość w Zakopanem ma na YouTube już ponad 200 mln wyświetleń. Co to oznacza? Nic innego, jak ogromne zarobki.

  • Sławomir stał się najbardziej rozpoznawalny za sprawą swojego największego, jak dotąd, hitu Miłość w Zakopanem.

  • Piosenkarz jest już od paru lat jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju. Występuje na największych muzycznych wydarzeniach w Polsce.

  • Jak donosi Super Express, zarobki artysty na przestrzeni ostatnich 4 lat mogą wynosić nawet 3,8 mln złotych.

Sławomir i Kajra na festiwalu w Sopocie odebrali poczwórną diamentową płytę za sprzedaż singla Miłość w Zakopanem. Nagroda ta oznacza, że piosenka została pobrana z sieci 400 tys. razy, a sam Sławomir zarobił na tym dokładnie 800 tys. zł.

Sławomir obsypany nagrodami

Na festiwalu w Sopocie Sławomir i Kajra otrzymali wyróżnienie od Związku Producentów Audio-Video - poczwórną diamentową płytę za sprzedaż piosenki Miłość w Zakopanem. Jak donosi Super Express, oznacza to, że Sławomir zarobił na niej dokładnie 800 tys. zł. A to jeszcze nie wszystko!

-[...] na ostatnim koncercie letniej trasy TVP2 Sławomir odebrał kolejne wyróżnienie - tym razem poczwórną platynową płytę za album „The greatest hits”, z której pochodzi „Miłość w Zakopanem”. Oznacza to, że sprzedało się aż 120 tys. płyt - donosi SE.

Sławomir wyprodukował i wydał swoją płytę samodzielnie, więc według ogólnych szacunków SE, przez ostatnie 4 lata zarobił na niej nawet 3,8 mln złotych!

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska świętuje urodziny syna. Pokazała archiwalne zdjęcie

CZYTAJ DALEJ

Sławomir ma więc ogromne powody do radości. Jego dorobek muzyczny jest nie tylko doceniany przez publiczność i producentów, ale także przynosi mu niebywały rezultaty finansowe.

Sławomir lepszy od Madonny

Klip do piosenki Sławomira obejrzało na YouTube już ponad 233 mln razy. Jak słusznie wskazuje SE, taką oglądalnością nie może pochwalić się nawet Madonna. Jej teledyski zatrzymują się na 10 mln wyświetleń.

Kajra i Sławomir są jedną z najbardziej charyzmatycznych par w show-biznesie. Uchodzą za wciąż roześmianych i pogodnych. Nic dziwnego, z pewnością dużą część ich zadowolenia i spełnienia stanowi sam fakt tak ogromnych sukcesów na scenie muzycznej.

Jednak jak zdradził Sławomir w ostatnim wywiadzie z Plotkiem, zdarza im się posprzeczać: To jest wojna każdego dnia, ale warto się starać... My się czasem chcemy pozabijać. Szczególnie jak pracujemy nad jakąś piosenką, klipem czy montażem to są emocje. Tutaj nie ma miękkiej gry, tu lecą szklanki, platynowe płyty nie raz zbijam, to się zdarzyło.

Na szczęście para mimo chwilowych problemów, które zdarzają się w każdym związku, cały czas wspólnie idzie przez życie. I to jak! Na ich drodze same sukcesy!

Gratulujemy!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Super Express, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >