Swiatgwiazd.pl
Kinga Rusin i Weronika Rosati

TRICOLORS/East News

Weronika Rosati i Kinga Rusin pokłóciły się o oscarową galę. Padły ostre słowa

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Kinga Rusin nie wytrzymała i odpowiedziała Weronice Rosati na Instagramie. Dziennikarka nie oszczędzała się w słowach po tym jak aktorka odniosła się do jej zachowania na imprezie w USA. Przypomnijmy, to właśnie dzięki Kindze Rusin wszyscy dowiedzieli się

  • Weronika Rosati udzieliła głośnego wywiadu dotyczącego Oscarów

  • Aktorka skomentowała zachowanie Kingi Rusin, które miało miejsce rok temu po tejże gali

  • Kinga Rusin wściekła się i odpowiedziała aktorce na Instagramie

  • Przypomniała jej relację z producentem i przestępcą seksualnym Harveyem Weinsteinem

Kilka dni temu Weronika Rosati udzieliła głośnego wywiadu Plejadzie. W nim aktorka opowiadała o sytuacji kobiet w Hollywood, o Oscarach, a także o imprezach, które towarzyszą tej ceremonii. Nie zabrakło pytania o Kingę Rusin i jej relację z after party po Oscarach. Na dziennikarkę spłynęło wówczas mnóstwo krytyki za publikowanie zdjęć z zamkniętej imprezy i za relacjonowanie jej przebiegu w sieci. Post kilka dni później zniknął z Instagrama Rusin, jednak zdążył już o tym napisać cały... świat! 

Weronika Rosati atakuje Kingę Rusin 

Przy okazji 93. ceremonii wręczenia Oscarów Weronika Rosati powróciła to tamtej imprezy, a dokładnie do jej barwnego opisu pisanego przez dziennikarkę. Nie zabrakło przykrych słów. Aktorka głośno skomentowała, co sądzi o robieniu fotek na zamkniętych imprezach i co o tym wszystkim sądzą aktorzy, piosenkarze, celebryci, którzy bardzo dbają o swój wizerunek w Hollywood. 

- Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. Zresztą nie tylko na imprezach. Jak wchodzi się do znanej restauracji w Los Angeles, obsługa zakleja aparaty w telefonie. Absolutnie nie można robić zdjęć (...). Konsekwencje łamania tych zakazów są ciężkie. Amerykanie bardzo tego przestrzegają. Jeśli jestem na imprezie, na której nie można robić zdjęć - to ich nie robię, a niektóre z nich byłyby naprawdę ciekawe - powiedziała Weronika Rosati. 

Słowa wypowiedziane przez 37-letnią aktorkę bardzo zabolały Kingę Rusin. Dziennikarka postanowiła nie chować głowy w piasek. Odniosła się do całej sytuacji, komentując ją na Instagramie. 

Odpowiedź Kingi Rusin 

Kinga Rusin swój obszerny wpis w całości skierowała do młodszej koleżanki. Nakazała niepowielanie i niepropagowanie nieprawdy oraz zakazała naruszanie jej dób osobistych. - Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem, dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne - zaczęła Kinga Rusin. 

Wytłumaczyła się także z imprezy, która miała miejsce po wręczeniu Oscarów. Podczas niej nikt miał nie zabierać telefonów komórkowych, wszyscy mieli je przy sobie. Zdjęcie z Adele, które trafiło do sieci powstało już po samej zabawie. Piosenkarka miała osobiście wybierać fotkę, na której najlepiej wyszła. Zdjęcia były przecież pozowane. 

- Nikt na tej imprezie się na nikogo „nie gapił”, tylko wszyscy po prostu dobrze się bawiliśmy. Nikt nie wyniósł żadnych poufnych informacji. Ale może dla Ciebie chodzenie w kapciach na imprezie jest informacją poufną. Dziennikarz i satyryk, Trevor Noah, w swoim słynnym amerykańskim show telewizyjnym opisał swoje przygody na tej samej imprezie rok wcześniej, w podobnym tonie.Rozumiem, że wymyślanie i powtarzanie historii o łamaniu zasad dobrze się klika (niestety napędza też hejt i dlatego „odpubliczniłam” rok temu mój pooskarowy post), ale na pewno ani moja minirelacja ani Trevora nie przekraczały granic i nie naruszały prywatności żadnej z osób. Sama zaś informacja o imprezie była publiczna, impreza jest cykliczna i odbywała się w klubie, a nie w prywatnym domu - napisała Kinga Rusin. 

Na tym jednak była gwiazda stacji TVN nie zakończyła. Postanowiła odnieść się także do relacji Weroniki Rosati z amerykańskim producentem filmowym i przestępcą seksualnym!

- PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem - napisała. 

Myślicie, że Weronika Rosati odpowie dziennikarce? Kto w tym sporze ma rację?

Zobacz post Kingi Rusin:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Instagram, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Monika Krupska

redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >