Swiatgwiazd.pl
Artur Orzech

TRICOLORS/East News

Wiadomo, kto zamiast Artura Orzecha skomentuje Eurowizję 2021

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W tym roku podczas Eurowizji zabraknie komentarzy autorstwa Artura Orzecha. TVP ujawniło już, kto zajmie jego miejsce. W tym przypadku nie obyło się bez zaskoczeń. Podczas tegorocznego konkursu Telewizja Polska zaprosiła do współpracy nie jednego,

  • Podczas tegorocznej Eurowizji zabraknie oficjalnych komentarzy Artura Orzecha

  • Zastąpi go dwóch komentatorów współpracujących z TVP na co dzień

  • Dziennikarz postanowił komentować wydarzenie na własną rękę

Artur Orzech to znany dziennikarz muzyczny, który od lat 90. uświetniał rodakom Eurowizję swym komentarzem, nierzadko trafnie przewidując zarówno zwycięskie utwory, jak i ilość punktów, jaką obdarują się podczas finału poszczególne państwa. W tym roku, podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, niestety nie będziemy mogli słuchać już uwag autorstwa Artura Orzecha. Wszystko zaczęło się w marcu, gdy informowano o utracie jednej z posad dziennikarza.

Tegoroczna Eurowizja bez Artura Orzecha. Wiemy, kto go zastąpi

Pierwsze medialne doniesienia w tej sprawie dotarły do mediów w marcu - informowano wówczas, że Artur Orzech nie pojawi się w kolejnych nagraniach do programu „Szansa na sukces”. Miejsce prowadzącego zastąpił Marek Sierocki.

Od tamtej pory plotek na temat braku komentarza Artura Orzecha podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji nie dało się już uciszyć. Ostatecznie okazało się, że w pogłoskach było więcej, niż ziarno prawdy. Media chętnie spekulowały, kto będzie miał szansę sprawdzić się w komentowaniu konkursu zamiast Artura Orzecha.

Najczęściej padały w tym kontekście nazwiska Marka Sierockiego oraz Mateusza Szymkowiaka. Dziś wiemy już, że tylko jeden z wymienionych strzałów okazał się rzeczywiście trafiony. Chodzi o osobę Marka Sierockiego - zgodnie z ogłoszeniem TVP, to właśnie ten dziennikarz będzie jednym z komentujących międzynarodowe wydarzenie muzyczne.

Kto uzupełni zatem tegoroczny eurowizyjny duet komentatorów? W roli drugiego komentującego TVP obsadziło prezentera Aleksandra Sikorę. Podczas gdy Aleksander Sikora jest znany szerszej widowni z prowadzenia takich programów jak „Dance Dance Dance” czy „Pytanie na śniadanie”, Marek Sierocki od lat prowadzi dział muzyczny w programie informacyjnym „Teleexpress”.

Przypomnijmy, że podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji nasz kraj będzie reprezentował Rafał Brzozowski. Wytypowany przez TVP piosenkarz zapozna Europę z utworem muzycznym „The Ride”. Co warto dodać, zatrudnienie przez Telewizję Polską nowych komentatorów nie oznacza, że nie dowiemy się, co o występie Brzozowskiego sądzi wieloletni komentator Eurowizji, Artur Orzech.

Artur Orzech nie powiedział ostatniego słowa

To, że Artur Orzech nie skomentuje Eurowizji oficjalnie, nie oznacza, że nie zrobi tego na własnych zasadach. Nadzieję w zawiedzionych nieobecnością ulubionego komentatora fanów konkursu rozbudził jeden z kanałów, który pojawił się w serwisie YouTube. Jak można się domyślać, jego założycielem jest właśnie Artur Orzech.

Okazuje się, że to właśnie na kanale na YouTube Artur Orzech zamierza komentować 65. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wielu internautów kibicuje dziennikarzowi, by jego plany się powiodły. Dowodem tego są liczne wiadomości, jakie widnieją w internetowym zakątku Artura Orzecha.

- Nie wyobrażam sobie Eurowizji bez Pana komentarza! Trzymam kciuki, żeby się udało - napisał jeden z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • W show TVP doszło do groźnego wypadku

  • Restauracji nie pomogła nawet Magda Gessler. Wszystko skończyło się w sądzie

  • Anna Lewandowska poinformowała fanów o wizycie u lekarza

Źródło: Plejada, Gala, Radio Zet, Plotek, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >