Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wiadomo, kto zapłaci za występ wielkiej gwiazdy podczas Sylwestra TVP. Zaskoczeni?
Michał Fitz
Michał Fitz 30.12.2021 01:00

Wiadomo, kto zapłaci za występ wielkiej gwiazdy podczas Sylwestra TVP. Zaskoczeni?

Kurski
Piotr Molecki/East News

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że Sylwester TVP będzie się wiązał z występami plejady gwiazd. Ogłoszenie wykonawcy wieczoru przeszło chyba jednak najśmielsze oczekiwania widzów, gdyż okazał się nim wokalista o światowej rozpoznawalności, Jason Derulo.

Nie ma więc wątpliwości, że jego występ będzie kosztował krocie. Kto w takim razie wyłoży na to pieniądze, skoro Telewizja Polska niedawno organizowała przecież bardzo drogi koncert Murem za polskim mundurem?

Sylwester TVP - kto zapłaci Jasonowi Derulo?

Najpierw warto nakreślić, jak dużą inwestycją jest zatrudnienie Amerykanina na jeden występ. Choć nie ma oficjalnych informacji dotyczących tego, ile Derulo wziął konkretnie za Sylwester TVP, należy sądzić, że kwota ta oscyluje wokół jego standardowej stawki. Ta z kolei wynosiła dotychczas około 400 tysięcy dolarów za koncert. To prawie 2 miliony złotych.

Nie ma więc wątpliwości, że Jasonowi Derulo trzeba będzie zapłacić znacznie więcej, niż polskim artystom. Skąd więc zostaną wzięte na to pieniądze? Jak się okazuje, nawet spory budżet Telewizji Polskiej nie byłby w stanie udźwignąć tego samemu. Gwiazdora pomógł więc sfinansować główny sponsor wydarzenia, Totalizator Sportowy.

Sylwester TVP - kto jeszcze na nim wystąpi?

Choć publiczność najbardziej rozgrzeje zagraniczna gwiazda w postaci Jasona Derulo, nie zabraknie także wybitnych polskich artystów. Jakiś czas temu Telewizja Polska wydała specjalny spot stylizowany na wykwintny bankiet, w którym pojawiają się zarówno prowadzący wydarzenie, jak i występujący wokaliści oraz wokalistki.

Na scenie nie zabraknie więc absolutnych ulubieńców tłumów. Pojawi się na niej chociażby Maryla Rodowicz czy Zenek Martyniuk. Wiadomo, że zaśpiewa także Roksana Węgiel oraz Rafał Brzozowski.

Z obsady, którą zagwarantował Sylwester TVP, mogą być najbardziej zadowoleni fani muzyki disco-polo. Poza absolutnym królem tego gatunku Zenkiem Martyniukiem pojawią się także jego inni, czołowi przedstawiciele. Swoje hity zagrają takie zespoły jak: Boys, Piękni i Młodzi czy Mig.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grażyna Wolszczak nie chciała dłużej milczeć. Potwierdził się przykry scenariusz 2. Zamachowski zapadnie się pod ziemię. Richardson właśnie ujawniła kompromitujący fakt 3. Niewiarygodne, jak TVP potraktowało Tomasza Kammela po śmierci jego ojca

Źródło: Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].