Piotr Woźniak-Starak Żródło: TRICOLORS/East News

Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka odbiera mowę. Ukochana zadbała o piękne kwiaty

28 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w wypadku na jeziorze Kisajno w 2019 roku. Jego żona Agnieszka Woźniak-Starak do dzisiaj pielęgnuje pamięć o ukochanym. Na jego grobie zostawiła piękne kwiaty.

  • Piotr Woźniak-Starak zginął w 2019 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajno.
  • Pierwotnie Piotr został pochowany na terenie posiadłości jego rodziny w Fuledzie. Jednak wkrótce okazało się, że jego pochówek był nielegalny.
  • Grób Wożniak-Staraka znajduje się na warszawskich Powązkach. Jego widok jest poruszający.

Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym, bardzo cenionym w swojej branży. Jego ukochana żona Agnieszka po jego śmierci na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Starak wciąż pozostaje żywy we wspomnieniach wielu bliskich mu osób. Zdjęcia jego grobu są poruszające.

Piotr Woźniak-Starak - jak zginął?

Piotr Woźniak-Starak zginął w 2019 roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajno. Producent wypadł z motorówki. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła światem filmu. Dla jego bliskich był to ogromny cios.

Pierwotnie Piotr został pochowany na terenie posiadłości jego rodziny w Fuledzie. Mistrzem ceremonii pogrzebowej był jego wuj.

Wkrótce po pochówku okazało się, że dla okolicznych władz miejsce spoczynku zmarłego budziło wiele wątpliwości. Na wniosek sanepidu w Giżycku Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego sprawdził, czy Woźniak-Starak został pochowany zgodnie z przepisami. Dochodzenie wykazało, że nie.

Maryla Rodowicz ma nowy plan na swoją karierę. Maryla Rodowicz ma nowy plan na swoją karierę. "Zamierzam w tym roku zostać gwiazdą sieci"Czytaj dalej

Wówczas o popełnienie wykroczenia oskarżono wspomnianego już wuja Piotra, Mirosława S. Sąd Rejonowy w Giżycku uznał oskarżonego za winnego.

Według sądu grób Staraka, mimo iż nie znalazł się w obrębie cmentarza (przez co wskazano na winę Mirosława S.), nie naruszył żadnych innych przepisów i nie miał wpływu na środowisko. Dzięki temu Mirosław S. nie został ukarany. Został jedynie zobowiązany do opłacenia kosztów sądowych.

Grób Piotra Woźniak-Staraka

Grób Piotra Woźniak-Staraka znajduje się na warszawskich Powązkach. Nie znajduje się na nim płyta nagrobna.

Na mogile Staraka znajduje się tylko głaz z jego danymi. Oprócz tego na grobie posiana jest trawa. Teraz znalazły się też na nim nowe kwiaty, jasne bratki.

Widok grobu jest poruszający. Widać, że bliscy zmarłego dbają o jego pomnik, który swoim wyglądem nie przypomina typowych marmurowych grobowców.

Z pewnością dla rodziny Piotra Woźniak-Staraka, w tym szczególnie dla jego żony Agnieszki, jego odejście nadal budzi wielki żal. Jednak mimo iż Piotr odszedł, pamięć o nim wciąż trwa.

Zobacz zdjęcia:

Grób Piotra Woźniak-Staraka

Grób Piotra Woźniak-Staraka na warszawskich Powązkach.

Grób Piotra Woźniak-Staraka

Grób Piotra Woźniak-Staraka na warszawskich Powązkach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Se.pl, Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł