Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Wstyd mi było się przyznać". To dlatego Przybylska i Bieniuk nie zostali małżeństwem. Co stanęło im na drodze?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 21.12.2023 07:47

"Wstyd mi było się przyznać". To dlatego Przybylska i Bieniuk nie zostali małżeństwem. Co stanęło im na drodze?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska fot. KAPiF

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli zgraną parę, zbudowali rodzinę i doczekali się gromadki pociech. Nigdy, jednak nie stanęli na ślubnym kobiercu. Znamy przyczynę. 

Choroba i śmierć Anny Przybylskiej

Uwielbiana przez publiczność aktorka zmarła w październiku 2014 roku. Diagnozę otrzymała rok wcześniej - nowotwór trzustki. Poddała się operacji usunięcia guza i podjęła walkę z rakiem. 

Leczyła się w kraju, jak i za granicą. Niestety, przegrała z chorobą. Rodzina pogrążyła się w rozpaczy, również fani aktorki byli zdruzgotani. Anna Przybylska była powszechnie znana ze swojego poczucia humoru i lubiana, jej śmierć zasmuciła wszystkich.

Ulubienica fanów zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni. Do samego końca czuwał przy niej Jarosław Bieniuk. 

Konto Ani Przybylskiej cały czas jest aktywne na Instagramie Niebywały sukces Anny Przybylskiej. 9 lat po śmierci doczekała się takiego wyróżnienia!

Małżeństwo Ani Przybylskiej z Dominikiem Zygrą

W zeszłym roku do kin trafił film pt. “Ania”, w którym wystąpiła rodzina i przyjaciele gwiazdy, opowiadając o jej życiu. Wyznali kilka nieznanych większej publiczności informacji. 

W 2001 roku aktorka była zakochana w tenisiście, Dominiku Zygrze, a ich relacja rozwijała się w zawrotnym tempie. On mawiał, że to była miłość do pierwszego wejrzenia, ona za to zaproponowała małżeństwo. Sześć miesięcy od pierwszego spotkania byli już po ślubie.

W krótkim czasie okazało się, że nie potrafią się ze sobą dogadać. Gdy minął rok od propozycji Przybylskiej dotyczącej ślubu, para była już po rozwodzie. 

Za wcześnie był ten ślub. Oboje byliśmy za młodzi i za dużo nam się wydawało. Bardzo przeżyłam rozwód, wstyd mi było się przyznać się mamie, że to jednak nie jest to. Ona wiedziała o tym od początku, czekała, kiedy sama to sobie uświadomię - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem “Pani”.

Po rozstaniu z tenisistą Przybylska związała się z Jarosławem Bieniukiem. Świetnie im się układało, a w 2002 roku na świat przyszła ich córka Oliwia. Stworzyli rodzinę, która powiększyła się o dwóch synów - Szymona i Jana.

Przybylska i Bieniuk planowali ślub?

Para nie zdecydowała się na ślub, twierdzili, że to dzieci spajają ich bardziej niż małżeństwo. Siostra gwiazdy, Agnieszka Kubera udzieliła wywiadu, z  którego wynika, że Anna Przybylska myślała o ślubie z ojcem swoich dzieci:

Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani, I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: "Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku". Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą". - ujawniła Kubera w rozmowie z magazynem “Viva”.

Okazuje się, że gwiazda przez lata odwlekała decyzję o ślubie przez złe doświadczenia z młodości. Będąc w związku z Jarosławem Bieniukiem, nie miała zamiaru się spieszyć. 

Media wiele razy wysuwały podejrzenie, że para wzięła cichy ślub, bez rozgłosu. Prawda była taka, że Przybylska w przyszłości chciała zostać żoną mężczyzny, z którym stworzyła dom i rodzinę. Niestety, choroba pokrzyżowała jej plany. Aktorka odeszła 5 października 2014 roku.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Anna Przybylska, fot. KAPiF
Anna Przybylska, fot. KAPiF