Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wtulona w statuetkę Katarzyna Cichopek nie może zapomnieć o Telekamerach. "Cały czas o tym myślę"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.05.2023 18:39

Wtulona w statuetkę Katarzyna Cichopek nie może zapomnieć o Telekamerach. "Cały czas o tym myślę"

Katarzyna Cichopek
KAPiF

Katarzyna Cichopek podczas czwartkowego rozdania Telekamer 2023 została uhonorowana nagrodą w kategorii “Prezenter/Prowadzący/Gospodarz show”. W piątek gwiazda ponownie zabrała głos, by podziękować fanom.

Jak podkreśla Katarzyna Cichopek, wyróżnienie traktuje nie tylko jako podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy pracy, ale 23 lat, przez które możemy podziwiać ją na ekranie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyróżnieni

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, gdy oficjalnie ogłosili, że są parą nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym, wzbudzili niemałe zamieszanie. W mediach rozpoczęły się spekulacje, jak sprawę rozwiąże TVP.

Pojawiły się plotki, że prezenterzy mogą zostać zwolnieni z “Pytania na śniadanie”, a nawet jeśli nie, to z pewnością stracą sympatię tysięcy fanów. Prawda okazała się jednak zupełnie inna - podczas czwartkowej gali Telekamer gwiazdy zostały wyróżnione statuetką dla najlepszych gospodarzy show.

Dramat w życiu bliskich Natalii Kukulskiej. Gwiazda nie miała wyjścia, zaczęła działać

Katarzyna Cichopek wzruszona

W piątek w mediach społecznościowych Katarzyny Cichopek pojawiło się nagranie, na którym zobaczyć możemy gwiazdę ściskającą swoją Telekamerę. Aktorka zdradziła, że jest bardzo wzruszona otrzymaniem tego prestiżowego wyróżnienia.

- To dla mnie naprawdę zaszczyt i wyróżnienie. Jestem serio bardzo wzruszona. Ten wczorajszy wieczór był niesamowity i do teraz bije mi bardzo szybko serce i cały czas o tym myślę i myślę, że jeszcze przez długi, długi czas będę to wszystko przeżywała. I jestem bardzo szczęśliwa, dziękuję! - cieszyła się gwiazda.

23 lata na ekranie

Katarzyna Cichopek obecna jest na ekranach telewizyjnych już od 23 lat. Przypomnijmy, że debiutowała w “M jak miłość”, a wkrótce później pojawiała się w licznych programach - nie tylko TVP, by przypomnieć tu chociażby jej wygraną w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie poznała swojego przyszłego męża Marcina Hakiela.

- Ta nagroda to tak naprawdę podsumowanie moich 23 lat pracy na planie, przed kamerą. Jestem wam ogromnie wdzięczna za to, że oglądacie i serial i "Pytanie na śniadanie", wszystkie inne produkcje z moim udziałem - dziękowała artystka.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek 1.png
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek 2.png
fot. instagram.com/katarzynacichopek