Swiatgwiazd.pl
Fani wbili szpilkę Michałowi Wiśniewskiemu

TRICOLORS/East News

Zakochany Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie żony i zdobył się na szczere wyznanie. Fani nie byli zachwyceni

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Od marca 2020 roku Michał Wiśniewski może nazywać się dumnym mężem Poli Wiśniewskiej. Pod koniec stycznia br. para doczekała się pierwszej wspólnej pociechy, synka Falco Amadeusa. Kilka godzin temu piosenkarz udostępnił na Instagramie zdjęcie małż

  • Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie żony i synka

  • Opatrzył je bardzo szczerym i romantycznym opisem

  • Część fanów zauważyła, że Pola nie jest pierwszą kobietą, która dostaje podobne wyznanie

Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Artysta w swoim życiu był w wielu związkach, które nie zawsze wychodziły tak, jakby sobie tego życzyli. Dziś Michał jest szczęśliwym mężem i ojcem. Fani mają nadzieję, że tak już pozostanie na zawsze.

Michał Wiśniewski ze szczerym wyznaniem do żony i syna. Fani nie byli zadowoleni

Kariera piosenkarza nie bywa prosta, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa. Mimo tego, że koncertowanie obecnie jest ograniczone, to kariera zawodowa i konieczność zarobku wymaga od nich częstych wyjazdów z domu. Z takiego problemu zwierzył się na Instagramie Michał Wiśniewski, który zamieścił zdjęcie żony i synka, dodając bardzo szczery i wzruszający opis:

- Znacie to uczucie kiedy jesteście poza domem i jedyne co ratuje Wasz dzień to tapeta w Waszym telefonie? I wtedy dzwonię i słyszę jej głos. I mogę dalej się na cały świat, bo wiem, że jest ktoś, kto na mnie czeka - napisał piosenkarz.

Mimo tych bardzo pięknych słów, które lider zespołu Ich Troje skierował do swoich najbliższych, fani zwrócili uwagę na kilka rzeczy. W komentarzach pod zamieszczonym przez artystę zdjęciem można dostrzec kilka, w których ludzie twierdzą, iż Pola nie jest pierwszą kobietą, do której Michał kieruje tego typu słowa.

Jedna z fanek stwierdziła, że po kilku takich wyznaniach do różnych kobiet, tracą one nieco na wartości, jednak wyraziła nadzieję, że to już ostatnie i życzyła piosenkarzowi i jego żonie wytrwałości i szczęścia. Podobnie postąpiły inne kobiety, poruszone słowami Wiśniewskiego.

Związki Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski kojarzony jest głównie z małżeństwa z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz, z którą pobrał się w 2002 roku. Ich małżeństwo trwało cztery lata i doczekali się dwójki dzieci: Xaviera oraz Fabienne. Jednak nie był to pierwszy słynny związek popularnego wokalisty.

W latach 1996-2001 był w związku małżeńskim z polską piosenkarką Magdą Femme. Niedługo po zakończeniu związku z "Mandaryną" Wiśniewski wziął ślub z Anną Świątczak, z którą doczekał się dwóch córek. Niestety ich małżeństwo rozpadło się po kilku latach, a on w 2012 roku poślubił kolejną kobietę.

Tym razem wybór padł na córkę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusza Tajnera, Dominikę Tajner. Ich małżeństwo stało się jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie, jednak w 2019 roku nadszedł jego kres, zaraz po złożeniu papierów rozwodowych przez piosenkarza.

Dzisiaj Wiśniewski może mówić o niemałym szczęściu. Jego małżonka niejednokrotnie podkreślała, że są bardzo szczęśliwi, a ich wspólne zdjęcia są tego najlepszym dowodem. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Henryk Gołębiewski wiele stracił przez alkohol. Zarzeka się, że nie pije od 2 lat

  • Artur Barciś przyjął szczepionkę na COVID-19. Relacja aktora zaskakuje

  • Nie żyje Jarosław Szczepaniak. Aktor grał w największych hitach TVP

Źródło: instagram.com, Wikipedia

undefined

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >