Fani wbili szpilkę Michałowi Wiśniewskiemu Żródło: TRICOLORS/East News

Zakochany Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie żony i zdobył się na szczere wyznanie. Fani nie byli zachwyceni

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Od marca 2020 roku Michał Wiśniewski może nazywać się dumnym mężem Poli Wiśniewskiej. Pod koniec stycznia br. para doczekała się pierwszej wspólnej pociechy, synka Falco Amadeusa. Kilka godzin temu piosenkarz udostępnił na Instagramie zdjęcie małżonki z dzieckiem, do którego dodał bardzo szczere wyznanie. W komentarzach można dostrzec kilka uwag od fanów, którzy zauważyli, że to nie pierwsza kobieta, która otrzymuje podobne słowa z ust lidera Ich Troje.

  • Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie żony i synka
  • Opatrzył je bardzo szczerym i romantycznym opisem
  • Część fanów zauważyła, że Pola nie jest pierwszą kobietą, która dostaje podobne wyznanie

Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Artysta w swoim życiu był w wielu związkach, które nie zawsze wychodziły tak, jakby sobie tego życzyli. Dziś Michał jest szczęśliwym mężem i ojcem. Fani mają nadzieję, że tak już pozostanie na zawsze.

Michał Wiśniewski ze szczerym wyznaniem do żony i syna. Fani nie byli zadowoleni

Kariera piosenkarza nie bywa prosta, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa. Mimo tego, że koncertowanie obecnie jest ograniczone, to kariera zawodowa i konieczność zarobku wymaga od nich częstych wyjazdów z domu. Z takiego problemu zwierzył się na Instagramie Michał Wiśniewski, który zamieścił zdjęcie żony i synka, dodając bardzo szczery i wzruszający opis:

- Znacie to uczucie kiedy jesteście poza domem i jedyne co ratuje Wasz dzień to tapeta w Waszym telefonie? I wtedy dzwonię i słyszę jej głos. I mogę dalej się na cały świat, bo wiem, że jest ktoś, kto na mnie czeka - napisał piosenkarz.

Mimo tych bardzo pięknych słów, które lider zespołu Ich Troje skierował do swoich najbliższych, fani zwrócili uwagę na kilka rzeczy. W komentarzach pod zamieszczonym przez artystę zdjęciem można dostrzec kilka, w których ludzie twierdzą, iż Pola nie jest pierwszą kobietą, do której Michał kieruje tego typu słowa.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. "Wdzięczni jesteśmy za Jej obecność, aktywność i życzliwość"Czytaj dalej

Jedna z fanek stwierdziła, że po kilku takich wyznaniach do różnych kobiet, tracą one nieco na wartości, jednak wyraziła nadzieję, że to już ostatnie i życzyła piosenkarzowi i jego żonie wytrwałości i szczęścia. Podobnie postąpiły inne kobiety, poruszone słowami Wiśniewskiego.

Związki Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski kojarzony jest głównie z małżeństwa z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz, z którą pobrał się w 2002 roku. Ich małżeństwo trwało cztery lata i doczekali się dwójki dzieci: Xaviera oraz Fabienne. Jednak nie był to pierwszy słynny związek popularnego wokalisty.

W latach 1996-2001 był w związku małżeńskim z polską piosenkarką Magdą Femme. Niedługo po zakończeniu związku z "Mandaryną" Wiśniewski wziął ślub z Anną Świątczak, z którą doczekał się dwóch córek. Niestety ich małżeństwo rozpadło się po kilku latach, a on w 2012 roku poślubił kolejną kobietę.

Tym razem wybór padł na córkę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusza Tajnera, Dominikę Tajner. Ich małżeństwo stało się jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie, jednak w 2019 roku nadszedł jego kres, zaraz po złożeniu papierów rozwodowych przez piosenkarza.

Dzisiaj Wiśniewski może mówić o niemałym szczęściu. Jego małżonka niejednokrotnie podkreślała, że są bardzo szczęśliwi, a ich wspólne zdjęcia są tego najlepszym dowodem. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz zdjęcia:

Screen z Instagram

Screen z Instagram

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: instagram.com, Wikipedia

Następny artykuł