Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Złamała obie ręce. Hanna Lis zdradziła, czy może nimi poruszać
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.06.2024 19:16

Złamała obie ręce. Hanna Lis zdradziła, czy może nimi poruszać

Hanna Lis
fot. KAPiF

Hanna Lis jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamała obie ręce. Jak czuje się obecnie? Podzieliła się historią, w którą aż trudno uwierzyć.

Jak Hanna Lis złamała obie ręce?

Hanna Lis zawsze prowadziła aktywny tryb życia, nie tylko w związku z zawodem dziennikarki. Jednak poważne urazy, jakich nabawiła się pod koniec lipca 2023 roku, nie były konsekwencją uprawiania sportów. Złamanie rąk to nie wszystko, cała była wtedy poturbowana.

Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej – pisała Lis na Instagramie.

W wywiadach dziennikarka wspominała, że przez sześć tygodni z domu ruszała się tylko do ortopedy, rehabilitanta i gabinetu RTG. Starała się jednak zachować pogodę ducha.

Kochani! Dzięki za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia! Gdyby przyznawali nagrody za najgłupsze wypadki, na bank zdobyłabym złoto! – żartowała Hanna sama z siebie.

Teraz w nowym wywiadzie opowiedziała o swoim obecnym stanie zdrowia. Przypomniała też zadziwiające okoliczności, w których doszło do wypadku.

Hanna Lis ofiarą fatalnego wypadku, mogło skończyć się tragedią. Wiemy, w jakim jest stanie. "Właśnie się dowiedziałam" Wstrząsające opisy nadużyć Lisa wobec koleżanek z pracy. Dziennikarz komentuje

Jak Hanna Lis czuje się teraz?

Jakiś czas po wypadku Lis przekazała w sieci, w jaki sposób połamała obie ręce oraz uszkodziła żebro i kolano.

A było tak: idąc do samochodu, zaplątałam nogi w za długie i za szerokie spodnie, które w dodatku przydeptałam i runęłam jak kłoda. Uchroniłam głowę, ale obie ręce mam w temblakach – coś za coś – przyznała z całą szczerością Hanna.

Dziennikarka w rozmowie z portalem Plejada ujawniła, w jakim jest obecnie stanie. Wciąż z niedowierzaniem wspomina zwariowane okoliczności zdarzenia. Zapewniła jednak, że czuje się dobrze.

Wszystko jest ok. Rękoma ruszam. Najgłupszy wypadek, jaki można było wyobrazić, bo szłam do samochodu i po prostu się potknęłam o własne spodnie. Ale wszystko jest ok. Dziękuję pięknie za wsparcie, które wtedy dostałam. To już było dawno temu, prawie rok temu, ale jeszcze nie miałam okazji podziękować, więc piękne dzięki – przekazała, zwracając się przy okazji do fanów.

Jak wygląda obecnie Hanna? Ostatnie tygodnie spędzała za granicą, ale niedawno pojawiła się na pokazie mody, szczegóły i zdjęcia poniżej.

Czym zajmuje się teraz i jak wygląda Hanna Lis?

Hanna na przełomie kwietnia i maja odwiedzała Hiszpanię: publikowała w sieci zdjęcia między innymi z Marbelli i Sewilli. 13 maja świętowała też 54. urodziny. Wyznała wtedy na Instagramie, jak wdzięczna jest za wszystko, co spotkało ją w życiu.

Dziękuję za moje 54 lata. Za moich przyjaciół: tych, którzy są ze mną od lat, i tych, którzy pojawili się w moim życiu niedawno. Jesteście wspaniali, kocham Was całym sercem. Dziękuję za moje 2 cudowne córki, które wyrosły na wspaniałe, mądre, empatyczne Kobiety. Dziękuję za wszystkie moje doświadczenia, te piękne i dobre, ale także te trudne i bolesne. Wszystkie mnie ukształtowały, sprawiły, że jestem dziś tą kobietą, którą jestem – pisała dziennikarka.

Najnowsze zdjęcia Lis pochodzą z pokazu mody Joanny Przetakiewicz. Hanna pojawiła się na nim w eleganckiej, czarnej stylizacji, jaką zobaczycie poniżej. Fotografie innych gwiazd z tego zdarzenia znajdziecie tutaj.

Hanna Lis, złamanie obu rąk, jak się czuje, w jakim jest stanie
Hanna Lis w 2024, fot. KAPiF
Hanna Lis, złamanie obu rąk, jak się czuje, w jakim jest stanie
Hanna Lis w 2019, fot. KAPiF

Źródło: Plejada