Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Znajomi Jerzego Połomskiego przekazali, jak czuje się artysta. Menadżerka komentuje
Kamila Krótka
Kamila Krótka 03.02.2022 01:00

Znajomi Jerzego Połomskiego przekazali, jak czuje się artysta. Menadżerka komentuje

pjimage - 2022-02-03T162928.788
TRICOLORS/East News

Co jakiś czas napływają nowe informacje ws. zdrowia Jerzego Połomskiego. Jak wiadomo, artysta przebywa w Domu Aktorów Weteranów w Skolimowie. Jego znajomi właśnie przekazali smutne informacja na temat piosenkarza.

Jerzy Połomski do ośrodka trafił w zeszłym roku. Z kolei na scenie nie widzieliśmy go już roku 2018. Co się z nim dzieje?

Jerzy Połomski tęskni za własnym mieszkaniem

U Jerzego Połomskiego w 2018 roku stwierdzono problemy ze słuchem i od tego czasu nie koncertuje. Po 62 latach kariery zakończył działalność artystyczną. Gorsze jednak miało nadejść później, gdy artysta przestał radzić sobie z codziennymi obowiązkami.

Wówczas postanowiono, że najlepszym rozwiązaniem będzie umieszczenie gwiazdy w ośrodku zapewniającą całodobową opiekę. Jak podaje portal Pomponik, a powiedzieli znajomi Jerzego Połomskiego, artysta tęskni za powrotem do własnego mieszkania, które miał przekazać swojej menadżerce. Znajduje się tam m.in. wiele pamiątek artysty.

Menadżerka komentuje sprawę

Menadżerka Jerzego Połomskiego już nie jeden raz tłumaczyła sytuację z majątkiem artysty. W rozmowie z Faktem oskarżała "życzliwą" sąsiadkę o szerzenie plotek na temat finansów piosenkarza.

Podejrzenia wzbudza zapis w akcie notarialnym, mówiący o tym, że warunkiem przekazania mieszkania jest przyjęcie artysty jako dożywotniego domownika oraz zapewnienie mu niezbędnych środków do życia. Mimo to Jerzy Połomski zamieszkał w Skolimowie, a jego menadżerka w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" komentuje:

- Sam dużo wcześniej postanowił, że gdy już nie będzie mógł samodzielnie funkcjonować, to przeniesie się do Skolimowa. Sam dla siebie wybrał to miejsce.

Dodała również, z pewnością nie raz zapytana o to, co dzieje się z mieszkaniem artysty:

- Ja go ciągle odwiedzam, zresztą nikogo innego nie chce widzieć. Gdy tylko powie, że chce wracać do swojego mieszkania, będzie mógł to zrobić w każdej chwili. Jego mieszkanie na Mokotowie wciąż na niego czeka. Ale na razie on absolutnie nie wyraża takiej woli.

źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].