Swiatgwiazd.pl
Kamil Durczok

EAST NEWS

Znajomy Kamila Durczoka ujawnił porażającą prawdę na jego temat

20 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Wszystkich zszokowały słowa bliskiego znajomego Kamila Durczoka. Niedługo po pogrzebie znanego dziennikarza jego kolega zdecydował się wyznać wstrząsającą prawdę o tym, co działo się z gwiazdorem chwilę przed jego śmiercią. W rozmowie z portalem natemat.pl osoba z bliskiego otoczenia Kamila Durczoka zdradziła, jak wyglądały jego ostatnie chwile.

Kamil Durczok zmarł 16 listopada nad ranem. W piątek o godzinie 9:00 odbył się pogrzeb znanego prezentera. Zaledwie dzień po pochowaniu gwiazdora jego bliski znajomy wyjawił sekrety Kamila Durczoka w rozmowie z portalem natemat.pl.

Znajomy Kamila Durczoka zdradza prawdę o dziennikarzu

Kamil Durczok zmarł w środę 16 listopada nad ranem. Trzy dni później, w piątek, odbyły się uroczystości pogrzebowe dziennikarza współpracującego wcześniej z TVP oraz TVN. Pogrzeb prezentera miał miejsce w kościele Trójcy Przenajświętszej w jego rodzinnych Katowicach. Podczas ceremonii wygłoszono wiele mów pożegnalnych, a jedna z nich autorstwa brata gwiazdora Dominika Durczoka wywołała prawdziwe łzy wzruszenia pośród zgromadzonych na cmentarzu.

-Nic nie zmieni mojego przekonania i pewności, że byłeś dobrym człowiekiem. Zawsze mogłem na ciebie liczyć i wiem, że wskoczyłbyś dla mnie w ogień – i wzajemnie. Cześć byku — powiedział podczas pogrzebu brat Kamila Durczoka Dominik

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski pokazał wzruszające nagranie. Niesamowite, co zrobili jego przyjaciele

CZYTAJ DALEJ

Przyjaciel Kamila Durczoka wyjawia szokujące fakty o zmarłym szefie "Faktów"

Zaledwie kilka dni po śmierci Kamila Durczoka jeden z jego bliskich znajomych udzielił wywiadu, w którym zdradza tajemnice z życia popularnego prezentera. Kolega dziennikarza postanowił szczerze wypowiedzieć się na temat tego, jak wyglądały ostatnie chwile gwiazdora przed śmiercią. Według słów "osoby z bliskiego otoczenia" Kamila Durczoka szef "Faktów" do końca cierpiał na chorobę alkoholową, był wykończony i zadłużony.

-Kamil nie przestał pić – ani w styczniu 2020, ani tuż przed śmiercią. Uciekał z kolejnych odwyków. Nie chciał już podbijać świata, był zmęczony, zadłużony. Doskonale wiedział, że jego organizm może nie wytrzymać. W ostatnim roku wiele razy był znajdowany w złym stanie — wyznał znajomy Kamila Durczoka w rozmowie z portalem internetowym natemat.pl


Zaskoczona dziennikarka zapytała przyjaciela zmarłego prezentera o to, dlaczego zdecydował się udzielić takiego wywiadu chwilę po pogrzebie Kamila Durczoka. Znajomy stwierdził, że nie chce już słuchać skrajnych opinii na temat szefa "Faktów", który przedstawiany jest albo bardzo negatywnie, albo podnoszony do rangi wybitnego dziennikarza.

-Mam dość czytania bzdur o Kamilu. Albo "wizjoner i genialny dziennikarz, który się potknął" albo "molestant, prostak i ćpun". Zwłaszcza gdy piszą to "wieloletni przyjaciele", którzy przez ostatnie 6 lat w jego życiu nie istnieli. Kamil był tragiczną, wielowymiarową postacią. Szczodrym, dobrodusznym przyjacielem, człowiekiem, który dbał o bliskich, a jednocześnie alkoholikiem, furiatem i narcyzem. Lubił szczęśliwe zakończenia i marzył, że jedno z nich spotka i jego. Że znajdzie spokój, że nie zestarzeje się w pojedynkę — wyjawił znajomy Kamila Durczoka w wywiadzie dla natemat.pl

A Wy co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Do sieci wpadło zdjęcie Krzan i Kammela zza kulis. Widzów TVP dosłownie zamurowało

  • Po śmierci uczestniczki "Kuchennych rewolucji" na jaw wyszła wstrząsająca prawda. Magda Gessler zabrała głos

  • Pogrzeb Kamila Durczoka. Goście byli świadkami przykrego zbiegu okoliczności, poruszające

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >