Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 54-letnia gwiazda jest w ciąży. Prosi o modlitwę o bezpieczny poród
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.06.2024 18:17

54-letnia gwiazda jest w ciąży. Prosi o modlitwę o bezpieczny poród

Gwiazda
Fot. Instagram

Gwiazda, którą w latach 90. znał każdy, słynąca z charakterystycznej burzy loków, dziś ma 54 lata. Teraz wydała komunikat o ciąży: jest nią tak samo zaskoczona, jak jej fani! Mamy zdjęcia ciążowego brzuszka.

54-letnia gwiazd w ciąży

Gwiazda lat 90. znowu powróciła na nagłówki światowych gazet. Jej rola Angeli Moore w kultowym serialu “Chłopiec poznaje świat” (ang. “Boy meets world”) do dziś pozwala się jej cieszyć popularmością. Sitcom, w oryginalne nadawany przez telewizję ABC, w Polsce cieszył się dużym powodzeniem na Disney Channel.

Prywatnie przez ostatnie lata doczekała się już trojga dzieci, które są już dorosłe! Z Courtlandem Davisem ma córkę Ramię i syna Langstona. Później z innego związku narodził się jeszcze syn Ezra. Obecnie jest związana z aktorem Marcello Thedfordem, poznanym na planie thrillera Sylvestra Stallone'a "Daylight”.

Obecnie Trina McGee ma już 54 lata i najwyraźniej sama była zaskoczona faktem, że zaszła w ciążę. Szczegóły poniżej.

Młodziutka partnerka miliardera ogłosiła ciążę. Tuchlińska pokazała duży już brzuch Wczoraj Marina i Wojtek, dzisiaj oni. Zdradzili płeć dziecka

54-letnia aktorka jest w ciąży

54-letnia aktorka dwa dni temu postanowiła podsunąć fanom skojarzenia związane z ciążą. Zamieściła na Instagramie zdjęcie w topie odsłaniającym brzuch i spódnicy. Część osób rzeczywiście zwróciła na jej zaokrąglone kształty, jednak prawda o dziecku wydała się dopiero dzisiaj. Wspomniane zdjęcie znajdziecie na końcu tego artykułu.

Okazało się, że w dojrzałym wieku 54. lat zaszłam w ciążę. Proszę, pobłogosławcie nas swoimi modlitwami o bezpieczny poród. Dziękuję – napisała gwiazda.

Trina zapewniła jednocześnie, że na jakiś czas zrobi przerwę od mediów społecznościowych. Co działo się w komentarzach pod jej wpisem o ciąży? Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Trina McGee jest w ciąży: komentarze

Pod komunikatem o ciąży natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy. Wiele osób było ucieszonych faktem, że 54-letnia aktorka zaszła w ciążę w sposób naturalny. Sama Trina zapewniała:

Jestem żywym dowodem. Jestem chodzącym świadectwem – pisała McGee.

Fani nie posiadali się ze szczęścia:

  • Dajesz mi nadzieję w wieku 46 lat! Gratulacje! Co za piękne błogosławieństwo! Jesteś inspiracją dla nas wszystkich kobiet, mających nadzieję na cuda.
  • Gratulacje królowo z okazji ciąży!
  • Tak pięknie wyglądasz z brzuszkiem. Nie mogę uwierzyć, że masz 54 lata.
  • Mam nadzieję, że będziesz mieć udany zdrowy poród i ciążę. Jesteś piękna.
  • Gratulacje! Modlitwy idą w górę! – czytamy w komentarzach.

Poniżej wspomniane zdjęcie odsłaniające brzuszek.

Trina McGee w ciąży, 54-letnia gwiazda w ciąży, wpis na Instagramie
Trina McGee ogłosiła ciążę, fot. instagram.com/trinamcgeeofficial
Trina McGee w ciąży, 54-letnia gwiazda w ciąży, wpis na Instagramie
Trina McGee ogłosiła ciążę, fot. instagram.com/trinamcgeeofficial