Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Kaczorowska

instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska ubolewa nad tęsknotą za córką. Internautka ostro skomentowała

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Agnieszka Kaczorowska lada moment urodzi swoje drugie dziecko, ale niestety, nie może w spokoju cieszyć się wyczekiwaniem na maluszka. Jeden z jej ostatnich wpisów, poświęcony "modzie na brzydotę", wywołał lawinę hejtu. Teraz internautka ostro skomentowała jej najnowsze zdjęcie.

  • Agnieszka Kaczorowska o "modzie na brzydotę"

  • Aktorka ubolewa nad tęsknotą za córką

  • Internautka ostro skomentowała słowa Kaczorowskiej

Chociaż od głośnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej minęło już kilka tygodni, rozgoryczenie i niechęć niektórych fanów zdaje się nie przemijać. Do dziś pod postami aktorki pojawiają się stwierdzenia, jakoby "dobrą miną i sielankowym obrazkiem rodziny" próbowała zmienić nastawienie fanów.

Agnieszka Kaczorowska o "modzie na brzydotę"

Przypomnijmy, że na początku czerwca gwiazda "Klanu" postanowiła podzielił się na Instagramie swoim przemyśleniem, dotyczącym ludzkiego piękna i przesadnej samoakceptacji, co nazwała dość zastanawiająco: "moda na brzydotę".

- Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive - prawiła na Instagramie.

Taniec z gwiazdami

Żora Korolyov ostro o udziale Oliwii Bieniuk w "TzG". Nie popiera wyboru Polsatu

CZYTAJ DALEJ

Post aktorki szybko spotkał się z falą hejtu. Chociaż Agnieszka niemal od razu wystosowała oficjalne przeprosiny i wytłumaczyła, że nie miała nic złego na myśli, rozgoryczenie wielu nie minęło do dziś. (Więcej tutaj)

Kaczorowska stara się iść na przód i nie rozpamiętując feralnego wpisu, chętnie dzieli się w sieci fotkami z ukochanym mężem i córką. Ostatnie ostro skomentowała jedna z internautek.

Kaczorowska tęskni za córką

Ostatnio Kaczorowska podzieliła się z fanami na Instagramie, że razem z mężem udała się na romantyczny wypad. Jak podkreśliła, spędzili całą dobę bez ukochanej córki Emilki, co było dla nich wystarczająco długą rozłąką. W opisie zwróciła się do internautów z pytanie, czy z biegiem czasu tęsknota za dzieckiem przestaje być tak silna.

- Wyprzytulani, wyspani i wygadani… wracamy! Doba bez Emilki to zdecydowanie wystarczająco! Drodzy rodzice, bardziej doświadczeni, powiedzcie, że za kilka lat, jak dzieci są starsze, to będzie łatwiej z tą tęsknotą? - dopytywała.

Jedna z internautek szybko skomentowała wpis, twierdząc, że aktorka "przesadza", a zaledwie doba spędzona bez dziecka jest wręcz wskazana.

- Ja rozumiem miłość i tęsknotę, ale bez przesady! Wyjście w dwójkę z partnerem na parę h, żeby pobyć w dwójkę jest po prostu zdrowe i fajne, i nie wyobrażam sobie czekać z tym 2 lat czy o zgrozo dłużej - napisała.

Agnieszka puściła komentarz fanki mimochodem i postanowiła nie wdawać się w dyskusję.

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >