Aleksandra Żebrowska na intymnym zdjęciu Żródło: instagram.com/olazebrowska

Pochłonięta macierzyństwem Ola Żebrowska na intymnym zdjęciu w wannie

28 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała, jak karmi synka piersią. Tym razem zapozowała prosto z wanny, znów udowadniając, że nie ma dla niej tematów tabu. Niewiele kobiet zdobyłoby się na taką odwagę.

Aleksandra Żebrowska niejednokrotnie udowodniła, że nie obawia się odsłaniania własnego ciała i prezentowania w mediach społecznościowych intymnych kadrów z życia. Żona znanego aktora stara się przełamywać tabu i udowadniać kobietom, że niezależnie od wieku czy wagi, nie powinny wstydzić się własnego ciała. Na profilu Oli właśnie pojawiło się kolejne intymne zdjęcie.

Po raz kolejny Aleksandra Żebrowska przełamuje tabu

Na profilu ukochanej Michała Żebrowskiego nie brakuje osobistych kadrów, na których ta pokazuje, jak karmi kilkumiesięcznego synka piersią. Ola uwieczniła tę chwilę w naprawdę wielu sceneriach - przy zachodzie słońca, przy stole, w ogrodzie czy stojąc na środku pokoju i zajadając się przy tym pizzą.

Choć za każdym razem fotografie Oli odbijają się głośnym echem w mediach, przeważnie żona Michała może liczyć na wsparcie obserwatorek, a jej posty są zasypywane komplementami i podziękowaniami za otwartość i odwagę.

Aleksandra właśnie wróciła do internautek z kolejną porcją intymności, tym razem pokazując, jak karmi synka podczas wspólnej kąpieli w wannie. Fotografię wykonał sam Michał Żebrowski, co zresztą jego żona wyraźnie podkreśliła w opisie.

Ida Nowakowska wyjawiła, jak nazwie dziecko. Oryginalne imię nie każdemu przypadnie do gustuIda Nowakowska wyjawiła, jak nazwie dziecko. Oryginalne imię nie każdemu przypadnie do gustuCzytaj dalej

Prawy dolny róg - podpisała, wskazując tym samym na fragment stopy aktora, który znalazł się w kadrze.

Obserwatorki Oli momentalnie zasypały jej post komentarzami. Również i tym razem nie zabrakło pochlebnych słów.

Uwielbiam Panią. Ten obrazek jest mi tak bliski - pisze jedna z internautek.

Piękne zdjęcie. Nikt nie patrzy na stopę - dodaje kolejna.

Jesteście wspaniały z rewelacyjnym dystansem do siebie i świata... A reszta się nie liczy - komentuje jeszcze inna.

Ale fajnie... i piękny wzruszający widok. Za mną te czasy dawno - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł