Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oszuści wykorzystują zły stan zdrowia Andrzeja Piasecznego
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 24.03.2022 09:19

Oszuści wykorzystują zły stan zdrowia Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny padł ofiarą oszustów
Facebook.com

Andrzej Piaseczny od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu w związku z zakażeniem koronawirusem, które jego organizm bardzo ciężko znosi. Musiał zostać podłączony do tlenu. Piosenkarz przy okazji postanowił zaapelować do wszystkich, aby na siebie uważali i nie bagatelizowali rozszerzającej się pandemii. Niestety, teraz napłynęły kolejne przykre informacje, okazuje się, że artysta padł ofiarą oszustów.

Andrzej Piaseczny apeluje do wszystkich

- Kochani. Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale jest jednak wielu ludzi, którzy mają w nosie to, co może z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i proszę trzymajcie się zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tu opiekują - mówił niedawno ciężko łapiąc oddech Andrzej Piaseczny.

O słowach "Piaska" zrobiło się szczególnie głośno również za sprawą Violi Kołakowskiej. Matka dzieci Tomasza Karolaka oskarżyła Piasecznego o udawanie choroby. Za te słowa Kołakowska została szeroko skrytykowana nie tylko przez internautów, ale również przez inne gwiazdy i dziennikarzy. Więcej o sprawie przeczytasz tutaj.

Na szczęście wczoraj napłynął do mediów też pokrzepiający komunikat dotyczący stanu zdrowia Andrzeja Piasecznego. Na jego oficjalnym profilu pojawiła się informacja o tym, że sytuacja uległa stabilizacji. Muzyk jest pod dobrą opieką i wszyscy są dobrej myśli.

 

- Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy . Jesteśmy dobrej myśli! Dziękujemy też za wszystkie słowa wsparcia i tysiące życzeń powrotu do zdrowia! Wszystkie niech się spełnią. Z całego serca, pięknie dziękujemy - czytamy na Facebooku.

W końcu do zarzutów Violi Kołakowskiej postanowiła odnieść się Julita Janicka, która jest menedżerką Andrzeja Piasecznego. Napisała, że warto zwracać uwagę opinii publicznej na ważne problemy społeczne i życzyła Kołakowskiej więcej empatii.

- Nie wszystko jest na sprzedaż i czasem robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili / a zmieniamy swoje zasady gdy jest potrzeba zwrócenia uwagi na coś ważnego, nie na siebie Pani Violu, tylko na problem. Ale tak zachowują się ludzie spełnieni, z otwartymi głowami, pełni empatii, czego i Pani Violi życzę - napisała Janicka w social mediach.

Andrzej Piaseczny padł ofiarą oszustów

Niestety, zły stan zdrowia artysty zaczęli wykorzystywać oszuści, przed którymi zamieszczone zostało ostrzeżenie na oficjalnym profilu Piasecznego na Facebooku.

- Kolejny Fejk ! Proszę nie dajcie się nabrać ! Udostępniajcie ku przestrodze ! I zgłaszajcie - czytamy na profilu muzyka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Jak mieszka Marta Kaczyńska? Wnętrza robią wrażenie

Wiadomo, jaką emeryturę dostanie Donald Tusk

Młode Niemki oceniły urodę Adama Małysza

Źródło: Facebook.com