Andrzej Piaseczny padł ofiarą oszustów Żródło: Facebook.com

Oszuści wykorzystują zły stan zdrowia Andrzeja Piasecznego

20 Marzec 2021 Dominik SzczepanikDominik Szczepanik

Do mediów trafiły właśnie przykre doniesienia dotyczące Andrzeja Piasecznego. Niestety zły stan zdrowia muzyka próbują wykorzystać oszuści i szukają łatwych pieniędzy na dramacie artysty. Na profilu facebookowym muzyka pojawiło się ostrzeżenie przed oszustwem.

Andrzej Piaseczny od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu w związku z zakażeniem koronawirusem, które jego organizm bardzo ciężko znosi. Musiał zostać podłączony do tlenu. Piosenkarz przy okazji postanowił zaapelować do wszystkich, aby na siebie uważali i nie bagatelizowali rozszerzającej się pandemii. Niestety, teraz napłynęły kolejne przykre informacje, okazuje się, że artysta padł ofiarą oszustów.

Andrzej Piaseczny apeluje do wszystkich

- Kochani. Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale jest jednak wielu ludzi, którzy mają w nosie to, co może z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i proszę trzymajcie się zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tu opiekują - mówił niedawno ciężko łapiąc oddech Andrzej Piaseczny.

O słowach "Piaska" zrobiło się szczególnie głośno również za sprawą Violi Kołakowskiej. Matka dzieci Tomasza Karolaka oskarżyła Piasecznego o udawanie choroby. Za te słowa Kołakowska została szeroko skrytykowana nie tylko przez internautów, ale również przez inne gwiazdy i dziennikarzy. Więcej o sprawie przeczytasz tutaj.

Na szczęście wczoraj napłynął do mediów też pokrzepiający komunikat dotyczący stanu zdrowia Andrzeja Piasecznego. Na jego oficjalnym profilu pojawiła się informacja o tym, że sytuacja uległa stabilizacji. Muzyk jest pod dobrą opieką i wszyscy są dobrej myśli.

Wiek Małgorzaty Rozenek nie jest już tajemnicąWiek Małgorzaty Rozenek nie jest już tajemnicąCzytaj dalej

- Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy . Jesteśmy dobrej myśli! Dziękujemy też za wszystkie słowa wsparcia i tysiące życzeń powrotu do zdrowia! Wszystkie niech się spełnią. Z całego serca, pięknie dziękujemy - czytamy na Facebooku.

W końcu do zarzutów Violi Kołakowskiej postanowiła odnieść się Julita Janicka, która jest menedżerką Andrzeja Piasecznego. Napisała, że warto zwracać uwagę opinii publicznej na ważne problemy społeczne i życzyła Kołakowskiej więcej empatii.

- Nie wszystko jest na sprzedaż i czasem robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili / a zmieniamy swoje zasady gdy jest potrzeba zwrócenia uwagi na coś ważnego, nie na siebie Pani Violu, tylko na problem. Ale tak zachowują się ludzie spełnieni, z otwartymi głowami, pełni empatii, czego i Pani Violi życzę - napisała Janicka w social mediach.

Andrzej Piaseczny padł ofiarą oszustów

Niestety, zły stan zdrowia artysty zaczęli wykorzystywać oszuści, przed którymi zamieszczone zostało ostrzeżenie na oficjalnym profilu Piasecznego na Facebooku.

- Kolejny Fejk ! Proszę nie dajcie się nabrać ! Udostępniajcie ku przestrodze ! I zgłaszajcie - czytamy na profilu muzyka.

Andrzej Piaseczny ostrzega przed oszustami

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook.com

Następny artykuł