Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

Youtube / Mariusz Kozak

Andrzej Piaseczny szczerze o dawnej ukochanej i jej dzieciach. „Mówię, że są moimi synami”

3 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny niedawno udzielił szczerego wywiadu na temat swojego życia po coming oucie. Odniósł się między innymi do swojej relacji z byłą partnerką, której przed laty pomagał w wychowywaniu dzieci. W dalszej części wywiadu jednak się nieco zdenerwował na dziennikarza.

  • Andrzej Piaseczny niedawno opowiedział szczerze o swoich problemach związanych z jego wyoutowaniem się

  • Otworzył się na temat jego wcześniejszych związków z kobietami

  • W pewnym momencie zdenerwował się na dziennikarza, w odpowiedzi na aluzje dotyczące jego życia prywatnego

O piosenkarzu znanemu z romantycznych ballad ostatnimi czasy jest bardzo głośno - wszystko za sprawą jego coming outu. Teraz porozmawiał z Mariuszem Kozakiem szczerze o swoim życiu jako osoba homoseksualna. W wywiadzie nie obeszło się bez emocji - obfituje w zarówno poruszające, jak i nerwowe momenty.

Andrzej Piaseczny szczerze o swoim związku sprzed lat

Andrzej Piaseczny w ostatnich tygodniach jest na językach niemalże wszystkich - wszystko rozpoczęło się od jego wyznania na antenie, w którym potwierdził istniejące od lat plotki, według których miał być homoseksualny. Przyznał, że piosenka ,,Miłość" na jego nowej płycie jest zadedykowana mężczyźnie. Zapowiedział też, że klip do tej piosenki ma być ukłonem w stronę środowiska LGBT (więcej tutaj).

Całkiem niedawno piosenkarz udzielił szczerego wywiadu Gali, w którym odpowiedział na pytania dotyczące jego prywatnego życia - tym razem bez ukrywania tego, kim jest naprawdę. Został zapytany między innymi o jego wcześniejsze relacje z kobietami. W latach 90. piosenkarz był w związku z Mirką, o której wówczas zapewniał, że jest miłością jego życia. Wspólnie zapozowali na okładce Vivy, Piaseczny aktywnie uczestniczył w wychowywaniu dzieci partnerki. Po czasie opowiedział, że nie przekreśla całkowicie swojej przeszłości.

- Los sprawił, że bardzo wcześnie wychowywałem dwóch ludzi, o których do dzisiaj mówię, że są moimi synami. Mam nadzieję, że oni przyniosą mi niedługo wnuki - opowiedział wokalista.

Teraz podczas rozmowy z Mariuszem Kozakiem Piasek przyznał natomiast, że relacja z kobietą, którą wówczas uważał za swoją wybrankę jest elementem jego przeszłości, której się nie wstydzi. Nazywa ten okres poszukiwaniem samego siebie, trudnym momentem kiedy jeszcze nie był pogodzony z tym, kim jest naprawdę.

Robert Kochanek

Robert Kochanek szczerze o udziale w programie „40 kontra 20”

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Piaseczny zdenerwował się na dziennikarza

Później wywiad z Kozakiem zboczył na trochę bardziej nieprzyjemne tory. Dziennikarz wciąż naciskał na Piasecznego, próbując się dowiedzieć dlaczego ten nie dokonał coming outu wcześniej i ukrywał swoją orientację seksualną. Piosenkarz odpowiedział w ostrych słowach.

- Gdzie jesteście, jak trzeba ruszyć du***ę z fotela i wskazać nawet mniejsze zło? - odpowiedział zdenerwowany.

W późniejszej części wywiadu nieco ochłonął i ograniczył się do krytyki... Andrzeja Dudy. Nie zrobił tego jednak wprost - opowiedział tajemniczo, że robi więcej dobrego dla społeczeństwa od ,,tego, co się ciągle uczy". Nawiązał tym do słynnej wypowiedzi prezydenta Rzeczpospolitej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: JastrząbPost, YouTube

Zdjęcie wyróżniające artykuł pochodzi z nagrania wywiadu z Andrzejem Piasecznych, które dostępne jest na kanale Mariusza Kozaka w serwisie YouTube.

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >