Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Były mąż Chylińskiej ujawnia całą prawdę o ich małżeństwie. Po latach przerwał milczenie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.06.2024 09:18

Były mąż Chylińskiej ujawnia całą prawdę o ich małżeństwie. Po latach przerwał milczenie

Agnieszka Chylińska
fot. KAPiF

Życie miłosne Agnieszki Chylińskiej było pełne zawirowań. Teraz jej były mąż zdradził szczegóły ich małżeństwa. Nigdy wcześniej tego nie mówił. 

Związek Agnieszki Chylińskiej i Krzysztofa Krysiaka

Agnieszka Chylińska od wielu lat jest związana z Markiem, który trzyma się z dala od świata show-biznesu. Zanim jednak poślubiła obecnego męża i założyła z nim rodzinę, była żoną Krzysztofa Krysiaka. Poznali się w 1996 roku, gdy Krysiak zaczął współpracować z zespołem O.N.A. Chylińska miała wtedy zaledwie 20 lat i miała negatywne zdanie o mężczyznach, o czym opowiadała Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla "Vivy!" w 1999 roku.

Nie chcąc być zraniona, sama musiałam ranić. Przed samą sobą pozowałam na osobę silną. Mówiłam facetowi rano: “To teraz spadaj”. Obawiałam się, że zostanę dotknięta, więc musiałam się opancerzyć. Tak się bałam tej cholernej miłości, że wmówiłam sobie, iż nie istnieje. I w takim stanie ducha poznałam Krzysztofa - opowiadała.

W 2002 roku, po 6 latach nieformalnego związku, Agnieszka Chylińska i Krzysztof 'Kris' Krysiak wzięli ślub. Niestety, ich małżeństwo trwało tylko 16 miesięcy. Ich relacja została określona jako przelotna, a Chylińska początkowo unikała zaangażowania, bojąc się tego, jak przyznała w wywiadzie dla "Vivy!". 

To Krysiak jako pierwszy wyznał jej miłość, a Chylińska w jednym z wywiadów opisała go jako kogoś, kto “otulał ją jak ciepły sweter”. Wokalistka przyznała też mediom, że podczas małżeństwa z Krysiakiem zadbała o siebie, rzuciła palenie, założyła aparat na zęby i nawet zaczęła gotować, mimo że nigdy wcześniej tego nie robiła, aby zadowolić ukochanego. Nie kryła także swojej zazdrości o Krysiaka.

Zdjęcie Agnieszki Chylińskiej ze szpitala trafiło do sieci. Przykry widok. Kto jej to zrobił? Wydało się, ile Agnieszka Chylińska zarobi na koncertach w USA. Przy okazji ujawniono jej gwiazdorskie wymagania

Krzysztof Krysiak o małżeństwie z Chylińską

Pomimo że Agnieszka Chylińska zazwyczaj nie dzieli się szczegółami swojego pierwszego małżeństwa z mediami, po wielu latach Krzysztof Krysiak zdecydował się na wyznanie. W rozmowie z Plejadą opowiedział o kulisach ich związku.

Jeśli ktoś jest w związku z osobą publiczną, a nie pracuje w branży artystycznej, może to być dla niego specyficzna sytuacja lub zderzenie z zupełnie obcym światem. Natomiast ja pracowałem w show biznesie i ten świat był dla mnie czymś codziennym i normalnym. Mieliśmy z Agnieszką wielu wspólnych znajomych, obracaliśmy się w tym samym środowisku. Życie codzienne i praca się przenikały, jednak dbaliśmy o to, by mieć prywatność i czas dla siebie - wspominał.

Krysiak podkreśla również, że on i Agnieszka Chylińska borykali się z problemem znalezienia prywatności, nawet poza granicami kraju, ponieważ ludzie rozpoznawali ją w miejscach publicznych.

Nie przypominam sobie jednak, żeby związek z popularną osobą wiązał się dla mnie z jakimś dyskomfortem - dodawał.

Czym teraz zajmuje się były mąż gwiazdy?

Co teraz robi Krzysztof Krysiak?

Krzysztof Krysiak, który wcześniej pracował jako menedżer w wytwórni Sony Music i blisko współpracował z różnymi artystami, ostatecznie postanowił podążać inną ścieżką życiową. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na łamach Plejady, obecnie prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego dla mężczyzn oraz organizuje piesze wycieczki górskie. Poza tym angażuje się w praktyki medytacyjne, terapię dźwiękiem oraz masaż leczniczy. 

Zrozumiałem, że potrzebuję dużo więcej spokoju. Praca w show-biznesie tego mi nie dostarczała. Dziś pomagam innym odnaleźć równowagę. Poziom energetyczny na każdym kroku jest tak intensywny, że nie jesteśmy w stanie tego pędu zobaczyć z dystansu. Udaje się to często dopiero podczas medytacji czy innej formy bycia ze sobą - mówił serwisowi.

Wybierając życie poza show-biznesem, Krysiak dokonał całkowitej zmiany trybu życia, skupiając się na odnalezieniu spokoju i równowagi

Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPiF