Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cezary Żak odniósł się do plotek na temat rozwodu z żoną. "Co roku tak jest"
Wiola Piróg
Wiola Piróg 05.01.2022 01:00

Cezary Żak odniósł się do plotek na temat rozwodu z żoną. "Co roku tak jest"

Katarzyna Żak i Cezary Żak
fot. TRICOLORS/East News

Znany polski aktor Cezary Żak od wielu lat jest w związku małżeńskim z aktorką Katarzyną Żak. Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki o tym, że para się rozwodzi. Aktor skomentował te doniesienia: "Śmieszy nas to potwornie."

Cezary Żak to uwielbiany aktor kultowych polskich seriali, takich jak: "Ranczo", gdzie grał wójta oraz księdza, czy "Miodowe lata", w których występował jako Karol Krawczyk. Prywatnie jest mężem aktorki Katarzyny Żak, z którą ma dwie córki Zuzannę i Aleksandrę.

Cezary Żak rozwodzi się z żoną?

Cezary Żak w rozmowie z Szymonem Majewskim w Radio Zet wypowiedział się na temat plotek, mówiących o jego rzekomym rozwodzie z żoną. Aktor jest już przyzwyczajony, ponieważ doniesienia na ten temat pojawiają się w mediach regularnie od lat.

- Co roku, jak jest lato, w sierpniu, jak jest nasza rocznica ślubu, to czekamy z Kasią, w której to gazecie, czy w którym portalu pojawi się informacja o naszym rozwodzie. Co roku tak jest. Śmieszy nas to potwornie. Czasami dementujemy. Czasami ktoś wrzuca do sieci nasze zdjęcie, na którym się całujemy i pisze "O tak się rozwodzą" - wyjawił Cezary Żak.

Obecnie aktora to bawi i jest to temat żartów, ale jak wyznał, nie zawsze tak było. Kiedy jego dzieci były małe, to do nich także docierały informacje o tym, że ich rodzice się rozstają. Plotki sprawiały przykrość także jego mamie, która o rzekomym rozwodzie syna dowiadywała się np. u fryzjera.

Dzwoniła potem do Cezarego i pytała, czy to prawda. "Jak oni mogą tak pisać?!" - dziwiła się kobieta.

Małżeństwo Cezarego Żaka

Cezary i Katarzyna Żak są w związku małżeńskim od 37 lat. Mają dwie córki Zuzannę i Katarzynę. Wbrew plotkom tworzą szczęśliwą rodzinę. Łączy ich także wspólna pasja, jaką jest aktorstwo. Para nawet razem wystąpiła w niejednej produkcji.

Aktor w jednym z wywiadów wyznał jednak, że nie jest łatwo pracować z żoną. Przyznał, że kiedy zaczął zajmować się reżyserowaniem, kusiło go, żeby dawać innym uwagi, a jego żona nie za bardzo to lubiła.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał chłopaka? Do sieci wpadło dwuznaczne zdjęcie 2. Smutne doniesienia ws. Franciszka Pieczki. "Ja się śmierci nie boję" 3. Derulo usunął wpis o Sylwestrze. Jacek Kurski ma powód do smutku?

Źródło: se.pl, viva.pl, pl.wikipedia.org

Tagi: Cezary Żak