Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anita Sokołowska związała się z gwiazdą kina. Poznali się, gdy jeszcze miała męża. Tak o nim mówiła
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.04.2024 20:41

Anita Sokołowska związała się z gwiazdą kina. Poznali się, gdy jeszcze miała męża. Tak o nim mówiła

Anita Sokołowska
fot. KAPiF

Anita Sokołowska próbuje swoich sił w “Tańcu z Gwiazdami” i świetnie sobie tam radzi. Starannie za to skrywa swoje życie prywatne. Nie wszyscy wiedzą, że aktualnego partnera – Bartosza Frąckowiaka – poznała, gdy była jeszcze mężatką. Co ją do niego przyciągnęło?

Kariera Anity Sokołowskiej

Anita Sokołowska to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek zarówno serialowych, jak i teatralnych. Ma 48 lat, a miała okazję już zagrać w kilku przebojach kinowych. Jednak to jej role w dwóch kultowych serialach – "Na dobre i na złe" oraz “Przyjaciółki” – przyniosły jej największą popularność. Mimo sukcesu Anita ma apetyt na więcej. 

Wcielająca się dawniej w postać Zuzy Markiewicz artystka nieustannie poszukuje nowych wyzwań i nie obawia się angażować w zupełnie nowe przedsięwzięcia. Dlatego też zdecydowała się podjąć wyzwanie występu w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie rywliazuje o Kryształową Kulę. Jurorzy nazwali ją największym zaskoczeniem trwającego sezonu.

A co wiadomo o życiu prywatnym aktorki?

Anita Sokołowska porusza się o kulach. Co się stało? Mateusz Janicki: "Nasza władza bardzo lubi kreować zagrożenia". Rozmowa z okazji Dnia Praw Człowieka

Pierwszy mąż Anity Sokołowskiej

W 1999 roku Anita Sokołowska wzięła ślub z Rafałem Malinowskim. Jej mąż, również aktor, urodził się w 1973 roku w Chełmnie. Para poznała się podczas studiów aktorskich w Łodzi i pobrała się w 2001 roku. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozwiedli się osiem lat później.

Oboje jesteśmy szczęśliwi. Rafał ma dwójkę dzieci, świetną żonę. Czasem się widujemy, nasze dzieci biegają razem po placu zabaw – powiedziała o pierwszym mężu Sokołowska w rozmowie z magazynem "Twój Styl". 

Malinowski występował w znanych produkcjach telewizyjnych takich jak "Klan" (grał pierwszego męża Agnieszki Lubicz), "Barwy szczęścia" oraz "Na sygnale". Obecnie ma pięćdziesiąt lat i pracuje jako asystent reżysera.

Anita Sokołowska zakochała się, kiedy była jeszcze mężatką

Z kim związała się Anita Sokołowska? Aktorka prywatnie jest partnerką reżysera – Bartosza Frąckowiaka, którego poznała jeszcze w czasach swojego pierwszego małżeństwa. Oboje współpracowali nad spektaklem "Przebudzenie Wiosny" w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, to Anita doskonale pamięta moment, gdy pierwszy raz ujrzała swojego przyszłego partnera.

Po jednej z pierwszych prób byłam totalnie pod wrażeniem Bartka.  Poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leżącą tam książkę i na pierwszej  stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i  miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam,  że wpadłam po uszy - dodała w wywiadzie.  

Nie ma wątpliwości, że są dla siebie stworzeni. Świadczą o tym słowa, jakie padły w wywiadzie dla “Twojego Stylu”:

Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny – przyznała aktorka.

Para doczekała się syna. Antoni przyszedł na świat w 2013 roku.

Kiedy pojawił się na świecie Antoś, uświadomiłam sobie, że nie możemy pozwalać, by cokolwiek nas od niego odsuwało – mówiła Anita w rozmowie z “Faktem”.

A co z pracą? Czy nie mają przesytu sobą, spędzając wspólnie czas w domu i na planach zdjęciowych?

Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku – wyznała Sokołowska “Gali”.

Sokołowska i Frąckowiak nie planują brać ślubu. Do szczęścia nie potrzebują niczego więcej poza sobą i dzieckiem.

Anita Sokołowska z mężem, fot. Instagram
Anita Sokołowska Bartosz Frąckowiak, fot. Instagram
Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak z synem, fot. Instagram
Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak z synem, fot. Instagram
Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak z synem, fot. Instagram
Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak z synem, fot. Instagram
Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Anita Sokołowska, fot. KAPiF