Swiatgwiazd.pl
Marek Kondrat, 23.01.2023, fot. KAPiF

KAPiF

Dawno niewidziany Marek Kondrat na Przeglądzie filmów z okazji 80. urodzin Allana Starskiego

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Marek Kondrat to aktor teatralny i filmowy, znany z takich produkcji jak "Dzień Świra", "Pułkownik Kwiatkowski" czy "Prawo Ojca". Dawno niewidziany aktor pojawił się na Przeglądzie filmów z okazji 80. urodzin Allana Starskiego.

W 2018 roku aktorowi urodziła się córeczka, Kondrat wycofał się z aktorstwa i skupił się na innych sferach swojego życia.

Marek Kondrat poślubił o 38 lat młodszą partnerkę

W 2015 roku aktor poślubił Antoninę Turnau, córkę słynnego kompozytora Grzegorza Turnau. Ta miłość zaskoczyła wielu z uwagi na sporą różnicę wieku. Zakochani udowodnili jednak, że miłość nie ma granic, a owocem ich miłości jest 4-letnia córka, Helena. Aktor został ojcem po raz trzeci wieku 68-lat, pomimo tego cieszy się każdym momentem rodzicielstwa.

- Antosia twierdzi, że próbowała ją nauczyć: "mama, mama", a Heluś na to: "tata" - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Para poznała się, kiedy Antonina była jeszcze dzieckiem, jednak pierwsze uczucie narodziło się między nimi w 2012 roku. Informacja o tym, że planują się pobrać, wyszła na światło dziennie kilka dni przed ich ślubem, do dziś tworzą udane małżeństwo. W ubiegłym roku zakochani mieszkali w Hiszpanii, gdzie wychowują córeczkę Helenkę. Nie wspominali o powrocie do Polski, prawdopodobnie nadal układają sobie tam życie.

Andrzej Nejman

Andrzej Nejman z brodą i opaską na włosach. Jak zmienił się gwiazdor "Złotopolskich"?

CZYTAJ DALEJ

Marek Kondrat na Przeglądzie filmów z okazji 80. urodzin Allana Starskiego

Obecnie trwa kilkudniowy Przegląd filmów z okazji 80. urodzin Allana Starskiego, na którym zagościł Marek Kondrat. Podczas uroczystości dziennikarka i prezenterka Grażyna Torbicka miała przyjemność porozmawiać z aktorem przed przybyłą publicznością.

W programie wydarzenia znalazły się cztery specjalnie wyselekcjonowane filmy ''Smuga cienia", "Plac Waszyngtona”, "Ukryta gra” i "Oliver Twist”, którym towarzyszyły rozmowy z Grażyną Torbicką, Allanem Starskim oraz zaproszonymi gośćmi.

W 2007 roku aktor ogłosił koniec swojej kariery aktorskiej, można go z pewnością nazwać legendą polskiego kina. Aktualnie 72-latek poświecił się swojej pasji związanej z winiarstwem. Kondrat spełnia się w roli biznesmena i otwiera coraz to kolejne sklepy z winami w największych miastach w Polsce. 

Marek Kondrat

Marek Kondrat, 23.01.2023, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot.TRICOLORS/East News/Reytan - Own work, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1332782

Nie tylko Gessler i Adamczyk. Oto lista gwiazd, które kiedyś były razem. Zaskakujące, kto jest na 4 miejscu

Polskie media uwielbiają życie miłosne gwiazd show-biznesu, które niejednokrotnie zaskakiwały doborem partnerów. Czasami związki nie przechodzą próby czasu, jednak do dziś pozostają owiane tajemnicą. Oto lista znanych postaci, które w przeszłości przeżyły romantyczny związek. Niektóre pary zaskakują do dziś.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Natalia CieślakAutor

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >
Szymon Hołownia, Dwa Brzegi - 9 Festiwal Filmu i Sztuki, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula ma nietypowy zawód, niewiele kobiet w Polsce się tym zajmuje

Czytaj więcej >