Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak doszukała się niepokojącego szczegółu na zdjęciu Lady Gagi. Gwiazda zaskakuje

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Edyta Górniak wzięła strój światowej sławy piosenkarki pod lupę. Chodzi o Lady Gagę, która znajduje szczególną przyjemność w szokowaniu odbiorców wymyślnymi kreacjami. Tym razem dawna reprezentantka Polski na Konkursie P

  • Edyta Górniak ocenia strój Lady Gagi

  • Polska piosenkarka dostrzegła na prezentowanym zdjęciu szatański symbol

  • Gwiazda nie ma o zagranicznej wokalistce najlepszego mniemania

Edyta Górniak należy do tych przedstawicieli polskiego show-biznesu, którzy chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Instagramowe konto piosenkarki zrzesza pokaźne grono ponad 478 tys. obserwujących. Wokalistka jest aktywna szczególnie w sekcji Stories, gdzie niekiedy otwiera się przed fanami i dzieli osobistymi refleksjami oraz spostrzeżeniami, także tymi dotyczącymi życia pozagrobowego.

Edyta Górniak omawia strój Lady Gagi

Ostatnio na tapecie Edyty Górniak pojawiła się światowej sławy piosenkarka. Mowa o Lady Gadze, przez wielu uznawaną za artystkę kontrowersyjną. W dużej mierze Lady Gaga zapracowała sobie na to miano z powodu wyjątkowo wymyślnych strojów, jakie przywdziewa, pokazując się publicznie.

Najsłynniejszym modowym „wybrykiem” Lady Gagi była prawdopodobnie strojna suknia z mięsa. Amerykańska gwiazda błysnęła w kreacji w niedzielę 12 września 2010 roku na czerwonym dywanie. Okazja była rzeczywiście wyjątkowa - Gaga pojawiła się na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards, gdzie zgarnęła statuetkę za klip roku (teledysk do „Bad romance”).

Widok podobnego wdzianka wywołał w odbiorcach głównie niesmak i oburzenie. Po czasie miało wyjść na jaw, że decyzja o założeniu na galę mięsnego stroju niosła ze sobą pewne przesłanie. Lady Gaga miała protestować w ten sposób przeciw dyrektywie „Don’t Ask, Don’t Tell”, która w teorii miała chronić osoby homoseksualne i niebinarne.

Podczas gdy Lady Gaga nie zamierza przestać wzbudzać emocji kolejnymi strojami, wiele wskazuje na to, że Edyta Górniak chętnie śledzi kreacje gwiazdy, jakie ta prezentuje. W niedzielę na instagramie polskiej piosenkarki pojawił się post poświęcony właśnie stylizacji Lady Gagi. Ubiór nie przypadł Edycie Górniak do gustu - wokalistka dopatrzyła się w nim szatańskiego symbolu.

Zdjęcie Lady Gagi zostało opatrzone przez Edytę Górniak plakietką „niebezpieczeństwo”. Reprezentantka Polski na 39. Konkursie Piosenki Eurowizji zwróciła uwagę na wyjątkowo długie i ostro zakończone tipsy amerykańskiej wokalistki. Te, zdaniem Edyty Górniak, na załączonej fotografii wyraźnie ułożyły się w symboliczne szatańskie rogi.

- Ach, jak ona uwielbia rogi :)) Ulubiony symbol Służebnicy. A taka fajna była kiedyś - podpisała zdjęcie Edyta Górniak.

Niskie mniemanie

Na tym sprawa się jednak nie kończy. Okazuje się, że w pewnym momencie kariery, zapewne na potrzeby jednego z programów telewizyjnych lub teledysków, Edyta Górniak sama postanowiła „ustroić się” w symboliczne czerwone różki. Informator serwisu Pomponik postanowił przypomnieć o tym piosenkarce, wysyłając do niej nawet dowód w postaci stosownego zdjęcia. Odpowiedź Edyty Górniak była w tym przypadku naprawdę wymowna - przy okazji wyjawiła, jaką opinią może (wątpliwie) cieszyć się Lady Gaga w oczach byłej reprezentantki Polski na Eurowizji.

- Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi niemowląt - tłumaczyła się Edyta Górniak na widok swojego zdjęcia w „różkach”.

Źródło: screen pudelek.pl/instagram.com/@edytagorniak

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Na pogrzeb księcia Filipa nagle wbiegła naga kobieta

  • Ewa Krawczyk poinformowała o złym stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka

  • Jakimowicz skomentował odejście Orzecha z TVP

Źródło: Pudelek, Ofeminin, Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >