Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.03.2023 17:11

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"

Ewa Minge, Antoni Królikowski, Joanna Opozda
KAPiF

Ewa Minge w ostrych słowach skomentowała nocną aferę dotyczącą zamieszczenia na koncie Antoniego Królikowskiego nagrań zrozpaczonej Joanny Opozdy z czasów ciąży. Zdaniem słynnej projektantki, sprawa nadaje się do prokuratury. 

Gwiazda nie szczędziła krytycznych słów pod adresem popularnego aktora i otwarcie orzekła, że nie wierzy w jego tłumaczenia o bezprawnym włamaniu na jego Instagrama. Wypowiedź celebrytki daje do myślenia. 

Ewa Minge w ostrych słowach o Antonim Królikowskim

Ewa Minge nie przebierała w słowach oceniając nieoczekiwaną kontynuację afery związanej z Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim, do której doszło w nocy ze środy na czwartek. Na Instagramie aktora pojawiły się nagrania i zdjęcia przedstawiające jego zrozpaczoną żonę zwracającą się do nienarodzonego jeszcze dziecka z zarzutami na temat jego ojca. 

Chwilę później materiały zniknęły z mediów społecznościowych gwiazdora, pojawiła się natomiast plansza z oświadczeniem, w którym przekonywał, że jego konto na Instagramie padło ofiarą ataku hakerskiego

W taką wersję wydarzeń wątpić zdaje się Ewa Minge, która na swoim profilu w sieci zamieściła obszerny wpis, w którym nie szczędzi słów krytyki pod adresem Antoniego Królikowskiego. Jej zdaniem, sprawa ma charakter wręcz kryminalny. 

Aktor Mikołaj K. z wyrokiem w trybie nakazowym. Znamy szczegóły bulwersującej sprawy, jest sprzeciw

Antoni Królikowski niedojrzały?

Trudno uwierzyć we włam hakerski na koncie ojca dziecka Joanny Opozdy. Załóżmy, że się zdarzył… Aaa… Skąd haker miał te nagrania? – zastanawiała się już na początku swojego posta Ewa Minge. 

Słynna projektantka mody wyznała, że była w stałym kontakcie z aktorką podczas jej ciąży, którą nazwała “trudną". Stwierdziła też, że mimo ciężkiego przechodzenia przez nią gwiazdy, jej mąż nie potrafił stanąć na wysokości zadania, by udzielić jej wsparcia

- Dodatkowo dowiadujesz się, że ojciec twojego dziecka ma romans i w zasadzie to chyba cię nie chce. I ma prawo nie chcieć, mógł przecież nie dorosnąć do roli jakże skomplikowanej, polegającej na opiece żony, która przechodzi trudną ciążę - czytamy we wpisie Ewy Minge. 

Ewa Minge o znęcaniu się

W przekonaniu Ewy Minge, Antoni Królikowski mógł zamieścić nagrania celem usprawiedliwiania swojego zachowania oraz zdrady, której dopuścił się, gdy jego żona była w ciąży. Gwiazda wskazuje, że takimi działaniami powinny zainteresować się odpowiednie służby

– Mam wrażenie, że sprawa jest dla prokuratury i powinna oprzeć się o zwyczajne znęcanie – orzekła bez ogródek celebrytka. 

Zobacz zdjęcia: 

2 (2).jpg
fot. KAPiF
2 (1).jpg
fot. KAPiF
4 (2).jpg
fot. KAPiF
4 (1).jpg
fot. KAPiF