Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer musiał opuścić mieszkanie za kilka milionów. Wprowadził się do... domu własnego ojca. W takich warunkach mieszka teraz!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.12.2023 18:14

Filip Chajzer musiał opuścić mieszkanie za kilka milionów. Wprowadził się do... domu własnego ojca. W takich warunkach mieszka teraz!

Filip Chajzer
Gdzie mieszka teraz Filip Chajzer?, fot. KAPiF

Filip Chajzer musiał wyprowadzić się ze swojej willi, wartej miliony złotych. Później czekała go jeszcze jedna przeprowadzka. Wreszcie osiadł w kolejnym miejscu, okazuje się, że teraz mieszka w domu swojego ojca, Zygmunta Chajzera. Co wiadomo o jego miejscu zamieszkania?

Filip Chajzer musiał opuścić swoją willę za 7 milionów złotych

Po tym, jak Filip rozstał się ze swoją partnerką i matką jego syna Małgorzatą Walczak, musiał wyprowadzić się ze swojej luksusowej willi w Konstancinie. Posiadłość była piętrowa i przestronna. 400 m² samego domu oraz działka o powierzchni 2800 m² pozwalały na luksusy. Drewniana elewacja, przeszklone ściany i nowinki techniczne teraz mogą cieszyć nowego nabywcę.

Chajzer po rozstaniu z Małgorzatą musiał wyprowadzić się z willi. Przez pewien czas mieszkała tam Walczak z ich synem. Dom został jednak wystawiony na sprzedaż. Początkowo nieruchomość została wyceniona na 7 milionów złotych, kiedy jednak nie było na nią kupca, para podobno zdecydowała się spuścić z ceny. Portal ShowNews donosi, że obecnie kosztuje ona „jedynie” 5 mln 780 tys. złotych.

Co prawda syn Zygmunta Chajzera znalazł apartament w stolicy, szybko jednak musiał uciekać i stamtąd. Prasa donosi, że popadł w konflikt z sąsiadami. Co się wydarzyło? Zawstydzające detale poniżej.

Filip Chajzer publicznie zwrócił się do matki swojego dziecka. Wcześniej rozstali się w przykrych okolicznościach Filip Chajzer sprzedaje swoje mieszkanie za blisko 2 mln zł. Tu tu zamieszkał po rozstaniu z Małgorzatą Walczak

Gdzie mieszka teraz Filip Chajzer?

Chajzer po przeprowadzce z willi w Konstancinie przeniósł się do apartamentu w warszawskiej dzielnicy Ochota. Portal ShowNews przekazał, że okoliczności wyprowadzki stamtąd i sprzedaży mieszkania są dość zawstydzające dla dziennikarza.

Według doniesień serwisu Filip miał popaść w konflikt z sąsiadami. Podobno zarzucali mu zakłócanie ciszy nocnej i niesprzątanie po swoim psie. Po sprzedaży apartamentu znów musiał szukać miejsca dla siebie. Obecnie młody Chajzer mieszka w domu swojego ojca. Jak to możliwe? 

ShowNews informuje, że Zygmunt Chajzer udostępnił synowi swoją willę na Sadybie. Jednak i w tym przypadku nie było za prosto. Jak mieszka obecnie Filip?

Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer
Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem, fot. KAPiF

Jak mieszka teraz Filip Chajzer?

Filip obecnie mieszka w domu swojego ojca Zygmunta w warszawskiej Sadybie. Próbuje odnaleźć spokój i szczęście w czterech kątach, które od dawna remontował. Budynek wymagał bowiem pilnego odnowienia. Po wielu pracach budowlanych miejsce jakiś czas temu zaczęło przypominać przytulne gniazdko.

Chajzer chwalił się w sieci, że jako pierwszy urządził pokój swojego 6-letniego syna Aleksa. Pokazywał też zdjęcia salonu i kuchni. Na fotografiach widać jasne kolory i nowoczesne rozwiązania. Salon nie jest tak przestronny jak w luksusowej willi, robi za to bardzo przytulne wrażenie dzięki ogromnej, białej sofie.

Filip Chajzer
Nowy dom Filipa Chajzera, fot. instagram.com/filip_chajzer
Filip Chajzer
Nowy dom Filipa Chajzera, fot. instagram.com/filip_chajzer
dom Filipa Chajzera
Nowy dom Filipa Chajzera, fot. instagram.com/filip_chajzer
Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer, fot. KAPiF

Źródło: ShowNews